U Osijeku su jučer na izvanredni tehnički pregled upućena tri vozila na kojima je utvrđeno ukupno 46 tehničkih nedostataka, od kojih su na dva vozila utvrđena četiri opasna nedostatka (neispravne kočnice i dotrajali i oštećeni pneumatici). Na svim vozilima su učinjene preinake koje nisu odobrene i upisane u prometnu dozvolu, zbog čega su na ispušnom sustavu vozila stvarala prekomjernu buku. Vozila su isključena iz prometa oduzimanjem registarskih pločica. Za opasne nedostatke vozačima je izdan obavezni prekršajni nalog s kaznom od 260 eura dok je jednom vozaču za veće nedostatke izrečena novčana kazna od 130 eura.
