Osnovna škola kralja Tomislava Našice imala je poseban razlog za ponos na svečanoj dodjeli priznanja najuspješnijim učenicima i mentorima Osječko-baranjske županije, održanoj ovaj mjesec u Velikoj vijećnici Osječko-baranjske županije u Osijeku. Među nagrađenim učenicima bili su i osmaši našičke škole, Filip Mucafir i Aurora Černjava, koji su svojim radom, talentom i postignućima ostvarili zapažene rezultate na županijskoj razini.
Filip Mucafir predložen je za državnu smotru LiDraNo u kategoriji literarnog stvaralaštva, pod mentorstvom učiteljice Tanje Majdandžić. Aurora Černjava proglašena je najboljom u Osječko-baranjskoj županiji u likovnom izrazu te je predložena za državno natjecanje. Njezin mentor bio je učitelj Josip Kanis. Osječko-baranjska županija tradicionalno dodjeljuje priznanja učenicima i mentorima koji svojim znanjem, radom, kreativnošću i predanošću na najljepši način predstavljaju svoje škole i županiju.
Izvor: OŠ kralja Tomislava Našice
