Odigran Šahovski kup za Osječko – baranjsku županiju

Odigran Šahovski kup za Osječko - baranjsku županiju

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME

Tijekom vikenda u Našicama u hotelu „Park – Panolija“ odigran je 11. Kup Šahovskog saveza Osječko – baranjske županije.

Organizator natjecanja bio je Šahovski savez Osječko – baranjske županije, a na kupu je nastupilo 11 šahovskih ekipa iz Osječko – baranjske županije. Natjecanje se igralo u 5 kola švicarskim sustavom na 4 ploče, a tempo igre je bio 90 minuta po igraču uz dodatak 30 sekundi za svaki odigrani potez.

Nakon 3 dana dugotrajnih borbi na šahovskim poljima pobjednik je ekipa ŠK „Belišće” koja se plasirala na Finale kupa Republike Hrvatske. Ekipa ŠK „Slavonac” Našice osvojila je 5 mjesto dok je ekipa ŠK „Radnik” Velimirovac završila natjecanje na sedmom mjestu.Odigran Šahovski kup za Osječko - baranjsku županiju