URT „Nexe Team“ Našice ekipno zauzeo drugo mjesto u Slavonsko – baranjskoj trail ligi

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME

U nedjelju 14.03.2021. godine započela je nova sezona Slavonsko – baranjske trail lige. Liga započinje utrkom “The Trail of Sokol” u Požegi, a prije same utrke koja je startala na Trgu svetog Trojstva nagrađeni su najuspješniji trkači i ekipe Slavonsko – baranjske Trail lige u 2020. godini. Našička udruga osvojila je odlično drugo mjesto, a nagradu je preuzeo tajnik URT „Nexe Team“ Našice Mario Pavičić.

Poslije dodijele nagrada članovi URT „Nexe Team“ Našice našli su se i na startu utrka te je tako Mijo Benković istrčao kraću stazu u dužini od 12 km dok su Dejan Perasić i Mario Pavičić istrčali dionicu od 25 km. Svi trkači URT “Nexe Team”-a uspješno su završili ovu zahtjevnu utrku. Već idući vikend URT Nexe Team“ Našice, uz prethodno pribavljenu dozvolu i sukladno epidemiološkim preporukama, organizira 1. Našičku utrku geološkom stazom za koju postoji veliki interes te će na obroncima Krndije snagu odmjeriti trkači iz cijele Hrvatske.

Izvor: URT “Nexe Team” Našice