Našice – Božićni turnir – PSC Opel i CB Tončo odigrali pravu „Ljepoticu turnira“

bozicni5_1_1a


Božićni malonogometni turnir „Našice 2011/12“ malo pomalo ulazi u završnicu, kako u mlađim tako i starijim skupinama – veterana i seniora. U prvoj veteranskoj utakmici je UDD Sport cafe izgubio od TIN Gradnje (Kubaček, Đomešić) a u drugoj se dogodilo malo iznenađenje. Miagro Ribnjak (Mančić, Kodrić) pobijedio je prošlogodišnjeg pobjednika Batudu Kalinovac (Šundalić) predvođenu internacionalcem Mariom Prišćem.

{gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/5/v1{/gallery}

Kod seniora Guravci-Vidik d.o.o. (Horvatek 2, Pinter) konačno je odigrao dobru utakmicu, pobijedio je Slavonsku ravnicu (Pinter). Pravu „poslasticu“ večeri pružili su PSC Opel Osijek (Dakić 2, Čavar) i Cafe bar Tončo (Vukosavljević 2, D. Vragolović). Na kraju su se izvodili penali u kojima je PSC Opel bio precizniji. Radioton se drugu utakmicu nije pojavio na parketu protiv Cafe bar Baza Višnjevac. Diskvalificiran je a njegove su utakmice registrirane u korist  onih s kojima su igrali, ili su trebali igrati. Ekipe Pecka d.o.o. i Gradska kavana odigrali su bez pogodaka, u izvođenju penala preciznija je bila Gradska kavana. Isto se dogodilo i u susretu Džezeri (Pavlović 2) – Pilići (Nekić, Gašparić). Pilići su pružili velik otpor prošlogodišnjem prvaku koji je u zadnjim trenucima poravnao, i penalima pobijedio. Motičani (D. Peršić, Bodo) su stigli prednost Auto škole Cilj (Benotić, Kraljik, Havidić, Marić) no pred kraj su posustali i primili dva pogotka.

{gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/5/v2{/gallery} 

 

REZULTATI DANA: 
Početnici Našk – Škola nogometa Fešk Feraplast 3:0; 
godište 97′ Vugori – Vihor 1:2, 
Škola nogometa Fešk Kamenolom Gradac – CF Sepetari 3:1; 
godište 95′ Pekara Čočaj – BC Tim 1:6,
Slavonska ravnica – Markovac City 2:2 (5:3), 
RK Nexe – NK Martin2:0; 
Veterani UDD Sport cafe – TIN Gradnja 0:2,
Batuda Kalinovac – Miagro 1:2;
Seniori Slavonska ravnica – Guravci_Vidik d.o.o. 1:3, 
PSC Opel Osijek – Cafe bar Tončo 3:3 (6:5), 
Radioton – Cafe bar Baza Višnjevac 0:3 p.f., 
Pecka d.o.o. – Gradska kavana 0:0 (1:2), 
Džezeri – Pilići 2:2 (5:4), 
Motičani – Auto škola Cilj Đurđenovac 2:4.

 

 {gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/5/v3{/gallery}

 

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2011/12

SENIORI – DRUGI KRUG

 

SKUPINA – A

 

SKUPINA – B

1.

A1

DŽEZERI

1.

B1

MOTIČANI

2.

B2

RADIOTON

2.

A2

PSC OPEL OSIJEK

3.

C1

CB BAZA VIŠNJEVAC

3.

D1

CB TONČO

4.

D2

PILIĆI

4.

C2

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC

5.

E1

GRADSKA KAVANA

5.

F1

GURAVCI VIDIK d.o.o.

6.

F2

PECKA d.o.o.

6.

E2

SLAVONSKA RAVNICA

 

30.12.2010.  PETAK

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                                 0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.                1:1  (5:4)

19,30                DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                            5:0

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA                           1:3

21,00                RADIOTON – GRADSKA KAVANA                               2:3

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                                       0:2

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                             0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                               2:3

19,30                PECKA d.o.o. – PILIĆI                                                 0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                                  0:4

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                                  2:1

21,45                DŽEZERI – RADIOTON                                                           3:0  bb

 

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA              4:1

18,45                RADIOTON – PECKA d.o.o.                                         2:4

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA                                        2:2  (3:4)

20,15                CB TONČO – MOTIČANI                                             5:0

21,00                CB BAZA – DŽEZERI                                                  0:3  p.f.

21,45                AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.                                 0:0 (2:3)

 

04.01.2011. SRIJEDA

18,00                SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.         1:3

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO                                3:3  (6:5)

19,30                RADIOTON – CB BAZA                                                           0:3  p.f.

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA KAVANA                            0:0  (1:2)

21,00                DŽEZERI – PILIĆI                                                       2:2  (5:4)

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

19,30                GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15                CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA

21,45                PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  A

 

 

SKUPINA – A)

 

DŽEZERI                                 4          3          1          0          13 : 2               10  *

PILIĆI                                      4          2          2          0          8 : 4                 8

CB BAZA                                 4          2          0          2          7 : 5                 6

GRADSKA KAVANA                 4          1          2          1          5 : 6                 5  * *

PECKA d.o.o.                           4          1          1          2          3 : 7                 4

RADIOTON                              4          0          0          4          0 : 12               0

 

 

 

30.12.2010.  PETAK

19,30               DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                5:0

21,00                RADIOTON –  GRADSKA KAVANA                   0:3  p.f.

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                            0:2

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

19,30                PECKA d.o.o. –             PILIĆI                                     0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                      0:4

21,45               DŽEZERI – RADIOTON                                               3:0  p.f.

 

 

03.01.2011. UTORAK

18,45               RADIOTON – PECKA d.o.o.                              0:3  p.f.

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA                           2:2  (3:4)

21,00                CB BAZA – DŽEZERI                                       0:3  p.f.

04.01.2011. SRIJEDA

 

19,30                RADIOTON – CB BAZA                                               0:3  p.f.

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA  KAVANA               0:0  (1:2)

21,00                DŽEZERI – PILIĆI                                           2:2  (5:4)

05.01.2011. ČETVRTAK

19,30               GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15               CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,45                PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  B

 

 

SKUPINA  –  B )

 

AŠ CILJ                                   4          3          1          0          8 : 4                 10

CB TONČO                              4          2          1          1          11: 4                7

PSC OPEL OSIJEK                  4          1          2          1          9 : 7                 5  *

GURAVCI VIDIK d.o.o.             4          1          2          1          4 : 5                 5  *

SLAVONSKA RAVNICA                       4          1          0          3          7 : 11               3

MOTIČANI                               4          1          0          3          5 : 13               3

 

 

30.12.2010.  PETAK

 

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                     0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.    1:1  5:4)

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA               1:3

 

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                 0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                   2:3

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                      2:1

 

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA  4:1

20,15                CB TONČO – MOTIČANI                                 5:0

21,45               AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.                     0:0 (2:3)

04.01.2011. SRIJEDA

18,00               SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.         1:3

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO                                3:3  (6:5)

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ                                                  2:4

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA

VETERANI – A

 

SKUPINA – A)

 

KAMENOLOM GRADAC                      3          3          0          0          8:1       9

VILA ĐAKOVO                                     3          2          0          1          10:1     6

POLICIJA U ZAJEDNICI                       3          1          1          1          1:1       4  *

VETERANI WELS                                3          1          1          1          2:2       4

RK NEXE VETERANI                           4          0          0          4          1:17     0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

17,30    RK NEXE VETERANI – VILA ĐAKOVO 0:9

 

27.12.2011. UTORAK

17,00    POLICIJA U ZAJEDNICI – VETERANI WELS                0:0 (2:1)

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

 

17,30    KAMENOLOM GRADAC – VETERANI WELS               1:0

 

29.12.2011. ČETVRTAK

 

20,40    RK NEXE VETERANI – POLICIJA U ZAJEDNICI          0:1

 

30.12.2012. PETAK

 

17,00    VETERANI WELS – RK NEXE VETERANI                    2:1

17,30    VILA ĐAKOVO – KAMENOLOM GRADAC                    1:2

03.01.2012. UTORAK

 

17,00    VILA ĐAKOVO – POLICIJA U ZAJEDNICI                    1:0

17,30    KAMENOLOM GRADAC – RK NEXE VETERANI          5:0

05.01.2012. ČETVRTAK

 

17,00    POLICIJA U ZAJEDNICI – KAMENOLOM GRADAC

17,30    VETERANI WELS – VILA ĐAKOVO

 

VETERANI – B

 

 

SKUPINA – B)

 

TIN GRADNJA                                     2          2          0          0          4:0       6

MIAGRO RIBNJAK                              3          2          0          1          4:3       6

BATUDA KALINOVAC                          2          1          0          1          4:3       3

UDD SPORT CAFE                              3          0          0          3          1:7       0

 

 

 

27.12.2011. UTORAK

17,30    BATUDA KALINOVAC – UDD SPORT CAFE                3:1

 

29.12.2011. ČETVRTAK

17,30    MIAGRO RIBNJAK – TIN GRADNJA                            0:2

02.01.2012. PONEDJELJAK

17,30    MIAGRO RIBNJAK – UDD SPORT CAFE                     2:0

 

 

04.01.2012. SRIJEDA

17,00    UDD SPORT CAFE – TIN GRADNJA                           0:2

17,30    BATUDA KALINOVAC – MIAGRO                                1:2

 

 

06.01.2012. PETAK

 

17,30    TIN GRADNJA – BATUDA KALINOVAC

 

 

MLADI 8 -10 god

 

SKUPINA

 

NAŠK                                                  6          6          0          0          20:2     18

Š.N. FEŠK FERAPLAST                                   6          4          0          2          6:9       12

CERTISA ĐAKOVO                              5          1          0          4          3:10     3

LIMAČI NK VIHOR                               5          0          0          5          2:10     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – CERTISA ĐAKOVO              2:0

15,30    LIMAČI NK VIHOR – NAŠK                                         1:3

 

27.12.2011. UTORAK

14,00    NAŠK – CERTISA ĐAKOVO                                        4:0

16,00    LIMAČI NK VIHOR – Š.N.FEŠK FERAPLAST               0:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

15,30    Š.N.FEŠK FERAPLAST – NAŠK                                              0:5

16,30    CERTISA ĐAKOVO – LIMAČI NK VIHOR                                 2:0

 

29.12.2011. ČERTVRTAK

14,00    NAŠK – LIMAČI NK VIHOR                                         3:1

30.12.2011. PETAK

15,30    CERTISA ĐAKOVO – Š.N.FEŠK FERAPLAST               1:2

 

02.01.2012 PONEDJELJAK

14,30    CERTISA ĐAKOVO – NAŠK                                        0:2

 

03.01.2012 UTORAK

16,30 Š.N.FEŠK FERAPLAST – LIMAČI NK VIHOR                1:0

04.01.2012 SRIJEDA

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST                                               3:0

 

05.01.2012 ČETVRTAK

16,00 LIMAČI NK VIHOR – CERTISA ĐAKOVO

 

MLADI 10 -12 god

 

SKUPINA

 

BILI TIĆI                                              3          3          0          0          12:1     9

NAŠK                                                  3          2          0          1          7:5       6

Š.N.FEŠK FERAPLAST                                    4          2          0          2          12:5     6

KOMPANIJA MAMIĆ                            3          1          0          2          3:13     3

MLADE NADE                                     3          0          0          3          3:13     0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,00    NAŠK – BILI TIĆI                                             1:4

 

27.12.2011. UTORAK

15,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – KOMPANIJA MAMIĆ            5:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – MLADE NADE                      7:1

 

 

29.12.2011. ČRTVRTAK

15,00    BILI TIĆI – Š.N.FEŠK FERAPLAST                   1:0

17,00    MLADE NADE – KOMPANIJA MAMIĆ               1:2

30.12.2011. PETAK

14,30    KOMPANIJA MAMIĆ – BILI TIĆI                                  0:7

16,00    MLADE NADE – NAŠK                                    1:4

 

 

03.01.2012 UTORAK

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST                                   2:0

 

05.01.2012 ČETVRTAK

14,00    BILI TIĆI – MLADE NADE 

15,30 KOMPANIJA MAMIĆ – NAŠK

 

MLADI  12-14 god

 

SKUPINA  –  A)

 

NAŠK                                                               1          1          0          0          5:0       3

BILI TIĆI                                                         1          0          1          0          1:1       1   *

DEČKI SA STILOM                                          2          0          1          1          1:6       1

 

27.12.2011. UTORAK

15,30    NAŠK – DEČKI SA STILOM                 5:0

 

03.01.2012. UTORAK

14,00    BILI TIĆI – DEČKI SA STILOM             1:1  (2:1) 

 

05.01.2012. ČETVRTAK

 

16,30    NAŠK – BILI TIĆI

 

MLADI  12-14 god

SKUPINA  –  B)

 

Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                 3          3          0          0          11:3     9

CF SEPETARI                                                 3          2          0          1          5:3       6

NK VIHOR                                                       3          1          0          2          4:6       3

VUGORI                                                          3          0          0          3          1:9       0

 

 

 

26. 12.2011. PONEDJELJAK

 

14,30   NK VIHOR – CF SEPETARI                                         0:2

 

29.12.2011. ČETVRTAK

 

15,30    Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – VUGORI             5:0

 

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

13,30    CF SEPETARI – VUGORI                                            2:0

16,30    NK VIHOR – Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                      2:3

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

14,00   VUGORI – NK VIHOR                                                 1:2

16,00   Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – CF SEPETARI     3:1

 

MLADI – 14 -16 god

 

SKUPINA  –  A)

 

BC TIM                                                           4          4          0          0          17:2     12

SLAVONSKA RAVNICA                                               4          1          2          1          7:8       5  *

MARKOVAC CITY                                           3          1          1          1          5:6       4

PEKARA ČOČAJ                                             4          1          1          2          8:11     4  *

FEŠK                                                              3          0          0          3          2:12     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

 

15,00    BC TIM – FEŠK                                                           6:1

17,00    SLAVONSKA RAVNICA – PEKARA ČOČAJ      2:2  (3:4)

28.12.2011. SRIJEDA

 

14,30    FEŠK – SLAVONSKA RAVNICA                                  1:3

15,00    MARKOVAC CITY – BC TIM                            0:2

30.12.2011. PETAK

 

16,30    MARKOVAC CITY – PEKARA ČOČAJ              3:2

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

16,00    PEKARA ČOČAJ – FEŠK                                  3:0

 

03.01.2012. UTORAK

 

15,30    BC TIM – SLAVONSKA RAVNICA                    3:0

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

15,00    PEKARA ČOČAJ – BC TIM                              1:6

16,30    SLAVONSKA RAVNICA – MARKOVAC CITY    2:2  (5:3)

05.01.2012. ČETVRTAK

 

15,00    FEŠK – MARKOVAC CITY

 

MLADI -14-16 god

 

SKUPINA  –  B)

 

NO LIMIT                                                        4          4          0          0          14:2     12

NEXUS                                                           4          2          1          1          5:2       7

DREAM TEAM                                                 4          2          0          2          6:8       6

RK NEXE                                                        4          1          1          2          5:7       4  *

NK MARTIN                                                    4          0          0          4          1:12     0

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

16,00    DREAM TEAM – RK NEXE                  3:2

17,00    NEXUS – NO LIMIT                              1:2

29.12.2011. ČETVRTAK

14,30    NK MARTIN – DREAM TEAM               1:3

16,00    RK NEXE – NEXUS                             0:0  (4:3)

30.12.2011. PETAK

13,30    NO LIMIT – RK NEXE                          4:1

02.01.2012.  PONEDJELJAK

15,30    DREAM TEAM – NEXUS                      0:2

17,00    NK MARTIN – NO LIMIT                                  0:5

 

 

03.01.2012.  UTORAK

13,30    NEXUS – NK MARTIN                         2:0

16,00    NO LIMIT – DREAM TEAM                  3:0

 

04.01.2012.  SRIJEDA

15,30    RK NEXE – NK MARTIN                      2:0

 

MLADI  -14-16 god

 

SKUPINA  –  C)

 

EUROHERC                                                    4          3          0          1          15:5     9

AUTO LIJIĆ                                                     4          2          1          1          14:5     7  *

ZVJEZDICE                                                     4          2          1          1          10:6     7

ZALUTALI METAK                                           3          1          0          2          9:13     3

NIČIJI SINOVI                                                 3          0          0          3          1:20     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,30    NIČIJI SINOVI – ZVJEZDICE               0:5

 

27.12.2011. UTORAK

14,30    AUTO LIJIĆ – ZALUTALI METAK         5:2

16,30    ZVJEZDICE – EUROHERC                   0:3 bb

 

29.12.2011. ČETVRTAK

16,30    EUROHERC – AUTO LIJIĆ                  2:1

 

30.12.2011. PETAK

14,00    ZALUTALI METAK – EUROHERC        4:3

15,00    AUTO LIJIĆ – ZVJEZDICE                   0:0  (2:1)

02.01.2012. PONEDJELJAK

14,00    NIČIJI SINOVI – EUROHERC              0:7

15,00    ZALUTALI METAK – ZVJEZDICE         3:5

03.01.2012. UTORAK

15,00    NIČIJI SINOVI – AUTO LIJIĆ               1:8

05.01.2012. ČETVRTAK

14,30    ZALUTALI METAK – NIČIJI SINOVI

(Tekst&Foto:Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još