Seniorska ekipa Teniskog kluba Našice izborila je ulazak u kvalifikacije za 2. hrvatsku tenisku ligu seniora. U odlučujućem susretu 3. hrvatske teniske lige seniora, Međužupanijske lige Slavonije i Baranje, Našičani su u Slavonskom Brodu pobijedili domaći TK Brod rezultatom 4:3.
Nakon pojedinačnih susreta domaćin je imao prednost 3:2. Bodove za Našice u singlu osvojili su Ivan Matoković, koji je svladao Dominika Škrinjara 6:1, 6:1, te Josip Valenčak, koji je protiv Antonija Tolića bio bolji 6:3, 6:3. Za TK Brod pobjede su ostvarili Mirko Škrinjar protiv Dine Zavade 7:5, 6:3, Luka Vidović protiv Tomislava Kovačevića 6:1, 6:3 te Josip Šimić protiv Matije Bilića 6:2, 6:0. Odluka je pala u susretima parova, u kojima su Našičani osvojili oba boda. Matoković i Bilić svladali su par Škrinjar/Škrinjar nakon preokreta 4:6, 6:3, 10:5, dok su Zavada i Valenčak pobijedili par Vidović/Bilić 6:3, 6:2. Pobjedom u Slavonskom Brodu tenisači Našica potvrdili su odličnu sezonu i osigurali nastup u kvalifikacijama za viši rang natjecanja.
Izvor: TK Našice

