Našice – Božićni turnir

bozicni6_1_5


Danas će se znati polufinalisti kod seniora i mladih 95′ godišta !

Seniorski i veteranski dio turnira ulaze u samu završnicu. U sinoćnjim utakmicama se odlučivalo tko će u četvrt finale, ekipe PSC Opel Osijek, Motičani, Pecka d.o.o., i isključeni Radioton, nisu prošli. Uobičajeno u ranim večernjim satima počeli su veterani, Policija u zajednici (Žigić) pobijedila je Kamenolom Gradac koji je, usprkos poraza ušao u polufinale. U drugoj utakmici Veterani Welsa izgubili su od Vile Đakovo (Penava, I. Leko) koja je drugi predstavnik polufinala iz ove skupine. Pitanje dva polufinaliste iz druge skupine rješava se danas, utakmicom TIN Gradnje i Batude Kalinovac.

Kod seniora Guravci-Vidik d.o.o. bili su na pragu ispadanja, Motičina je pogotkom Horvata vodila gotovo do samog kraja. Trenutak nepažnje iskoristio je Torčić i u zadnjim sekundama poravnao. To im je bilo dovoljno za prolaz u četvrtfinale. Auto škola Cilj iznenadila je PSC Opel predvođen Čavarom, Dakićem i društvom. Galinec (2) i Kraljik su bili strijelci za Auto školu a Milić i Čavar za PSC Opel. Gradskoj kavani trebala je pobjeda protiv Džezera što su pogotkom Galića i ostvarili. Cafe bar Baza Višnjevac (A. Mihaljević 2, Duvnjak 2, Error) brzo su sve riješili protiv Pecke d.o.o. (D. Vida, Gašparić) i prošli dalje. I Slavonskoj ravnici (Mikulić 2, Tomaš, Tomac, Gregić) igrala je samo pobjeda protiv Cafe bar Tonče (Veverac, Vukosavljević, Degmečić) koji je djelovao umorno i pomalo nezainteresirano. Jer prolaz su osigurali prije.

{gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/6a/v1{/gallery}

Danas u četvrtfinalu sastaju se:

Pilići – Slavonska ravnica,
Cafe bar Tončo – Cafe bar Baza Višnjevac,
Auto škola Cilj – Gradska kavana,
Džezeri – Guravci-Vidik d.o.o.

U popodnevnim satima igra se i četvrtfinale 95′ godište i mlađi i to:

BC Tim – Dream team,
No Limit – Zvjezdice,
Nexus – Auto Lijić,
Euroherc – Markovac City.

 

REZULTATI DANA:

 

Limači NK Vihor – Certissa Đakovo 1:3;
godište 99′ Bili tići – Mlade nade 1:11, 
Kompanija Mamić – Našk 0:3 p.f.; 
godište 97′ Našk – Bili tići 5:0; godište 95′

 

 

Fešk – Markovac City 0:3 b.b.,
Zalutali metak – Ničiji sinovi 3:0 b.b.; 
Veterani Policija u zajednici – Kamenolom Gradac 1:0,
Veterani Wels – Vila Đakovo 0:2;
Seniori Guravci-Vidik d.o.o. – Motičani 1;1 (5:6),
Auto škola Cilj Đurđenovac – PSC Opel Osijek 3:2,

 

 

Gradska kavana – Džezeri 1:0,
Cafe bar Baza Višnjevac 0:3 – Pecka d.o.o. 5:2, 
Cafe bar Tončo – Slavonska ravnica 3:5. 

 

SENIORI – DRUGI KRUG

 

SKUPINA – A

 

SKUPINA – B

1.

A1

DŽEZERI

1.

B1

MOTIČANI

2.

B2

RADIOTON

2.

A2

PSC OPEL OSIJEK

3.

C1

CB BAZA VIŠNJEVAC

3.

D1

CB TONČO

4.

D2

PILIĆI

4.

C2

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC

5.

E1

GRADSKA KAVANA

5.

F1

GURAVCI VIDIK d.o.o.

6.

F2

PECKA d.o.o.

6.

E2

SLAVONSKA RAVNICA

 

30.12.2010.  PETAK

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                             0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.                1:1  (5:4)

19,30                DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                        5:0

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA                          1:3

21,00                RADIOTON – GRADSKA KAVANA                              2:3

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                                 0:2

 

02.01.2011. PONEDJELJAK 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                          0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                               2:3

19,30                PECKA d.o.o. – PILIĆI                                            0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                                 0:4

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                                 2:1

21,45                DŽEZERI – RADIOTON                                           3:0  bb

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA                     4:1

18,45                RADIOTON – PECKA d.o.o.                                         2:4

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA                                        2:2  (3:4)

20,15                CB TONČO – MOTIČANI                                             5:0

21,00                CB BAZA – DŽEZERI                                                  0:3  p.f.

21,45                AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.                                 0:0 (2:3)

 

04.01.2011. SRIJEDA

18,00                SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.       1:3

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO                            3:3  (6:5)

19,30                RADIOTON – CB BAZA                                        0:3  p.f.

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA KAVANA                        0:0  (1:2)

21,00                DŽEZERI – PILIĆI                                              2:2  (5:4)

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI                          1:1  (5:6)

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK                                     3:2

19,30                GRADSKA KAVANA – DŽEZERI                                 1:0

20,15                CB BAZA – PECKA d.o.o.                                         5:2

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA                         3:5

21,45                PILIĆI – RADIOTON                                                    3:0  p.f.

 

 

SENIORI – DRUGI KRUG  A

SKUPINA – A)

PILIĆI                                    5          3          2          0          11 : 4               11

DŽEZERI                                5          3          1          1          13 : 3               10  *

CB BAZA                                5          3          0          2          12 : 7               9

GRADSKA KAVANA               5          2          2          1          6 : 6                 8  * *

PECKA d.o.o.                      5          1          1          3          5 : 12               4

RADIOTON                         5          0          0          5          0 : 15               0

 

30.12.2010.  PETAK

19,30               DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                5:0

21,00                RADIOTON –  GRADSKA KAVANA                   0:3  p.f.

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                            0:2

02.01.2011. PONEDJELJAK

19,30                PECKA d.o.o. –             PILIĆI                                     0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                      0:4

21,45               DŽEZERI – RADIOTON                                               3:0  p.f.

03.01.2011. UTORAK

18,45               RADIOTON – PECKA d.o.o.                              0:3  p.f.

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA                           2:2  (3:4)

21,00                CB BAZA – DŽEZERI                                       0:3  p.f.

04.01.2011. SRIJEDA

19,30                RADIOTON – CB BAZA                                               0:3  p.f.

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA  KAVANA               0:0  (1:2)

21,00                DŽEZERI – PILIĆI                                           2:2  (5:4)

05.01.2011. ČETVRTAK

19,30               GRADSKA KAVANA – DŽEZERI                       1:0

20,15               CB BAZA – PECKA d.o.o.                                 5:2

21,45                PILIĆI – RADIOTON                                        3:0  p.f.

 

SENIORI – DRUGI KRUG  B

 

 

SKUPINA  –  B )

 

AŠ CILJ                                   5          4          1          0          11 : 6               13

CB TONČO                             5          2          1          2          14: 9                7

GURAVCI VIDIK d.o.o.             5          1          3          1          5 : 6                 6  *

SLAVONSKA RAVNICA           5          2          0          3          12 : 14             6

PSC OPEL OSIJEK                  5          1          2          2          11 : 10             5  *

MOTIČANI                               5          1          1          3          6 : 14               4  *

 

 

30.12.2010.  PETAK

 

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                     0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.    1:1  5:4)

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA               1:3

 

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                 0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                   2:3

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                      2:1

 

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA  4:1

20,15                CB TONČO – MOTIČANI                                 5:0

21,45               AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.                     0:0 (2:3)

04.01.2011. SRIJEDA

18,00               SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.         1:3

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO                                3:3  (6:5)

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ                                                  2:4

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI                            1:1  (5:6)

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK                                      3:2

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA                         5:3 

 

VETERANI – A

 

SKUPINA – A)

 

KAMENOLOM GRADAC                      4          3          0          1          8:2       9

VILA ĐAKOVO                                    4          3          0          1          12:1     9

POLICIJA U ZAJEDNICI                       4          2          1          1          2:1       7  *

VETERANI WELS                                4          1          1          2          2:4       4

RK NEXE VETERANI                           4          0          0          4          1:17     0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

17,30    RK NEXE VETERANI – VILA ĐAKOVO 0:9

 

27.12.2011. UTORAK

17,00    POLICIJA U ZAJEDNICI – VETERANI WELS                0:0 (2:1)

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

 

17,30    KAMENOLOM GRADAC – VETERANI WELS               1:0

 

29.12.2011. ČETVRTAK

 

20,40    RK NEXE VETERANI – POLICIJA U ZAJEDNICI          0:1

 

30.12.2012. PETAK

 

17,00    VETERANI WELS – RK NEXE VETERANI                    2:1

17,30    VILA ĐAKOVO – KAMENOLOM GRADAC                    1:2

03.01.2012. UTORAK

 

17,00    VILA ĐAKOVO – POLICIJA U ZAJEDNICI                    1:0

17,30    KAMENOLOM GRADAC – RK NEXE VETERANI          5:0

05.01.2012. ČETVRTAK

 

17,00    POLICIJA U ZAJEDNICI – KAMENOLOM GRADAC      1:0

17,30    VETERANI WELS – VILA ĐAKOVO                             0:2

VETERANI – B

 

 

SKUPINA – B)

 

TIN GRADNJA                                     2          2          0          0          4:0       6

MIAGRO RIBNJAK                              3          2          0          1          4:3       6

BATUDA KALINOVAC                          2          1          0          1          4:3       3

UDD SPORT CAFE                              3          0          0          3          1:7       0

 

 

 

27.12.2011. UTORAK

17,30    BATUDA KALINOVAC – UDD SPORT CAFE                3:1

 

29.12.2011. ČETVRTAK

17,30    MIAGRO RIBNJAK – TIN GRADNJA                            0:2

02.01.2012. PONEDJELJAK

17,30    MIAGRO RIBNJAK – UDD SPORT CAFE                     2:0

 

 

04.01.2012. SRIJEDA

17,00    UDD SPORT CAFE – TIN GRADNJA                           0:2

17,30    BATUDA KALINOVAC – MIAGRO                                1:2

 

 

06.01.2012. PETAK

 

17,30    TIN GRADNJA – BATUDA KALINOVAC

 

MLADI 8 -10 god

 

SKUPINA

 

NAŠK                                                  6          6          0          0          20:2     18

Š.N. FEŠK FERAPLAST                                   6          4          0          2          6:9       12

CERTISA ĐAKOVO                              6          2          0          4          6:11     6

LIMAČI NK VIHOR                               6          0          0          6          3:13     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – CERTISA ĐAKOVO              2:0

15,30    LIMAČI NK VIHOR – NAŠK                                         1:3

 

27.12.2011. UTORAK

14,00    NAŠK – CERTISA ĐAKOVO                                        4:0

16,00    LIMAČI NK VIHOR – Š.N.FEŠK FERAPLAST               0:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

15,30    Š.N.FEŠK FERAPLAST – NAŠK                                              0:5

16,30    CERTISA ĐAKOVO – LIMAČI NK VIHOR                                 2:0

 

29.12.2011. ČERTVRTAK

14,00    NAŠK – LIMAČI NK VIHOR                                         3:1

30.12.2011. PETAK

15,30    CERTISA ĐAKOVO – Š.N.FEŠK FERAPLAST               1:2

 

02.01.2012 PONEDJELJAK

14,30    CERTISA ĐAKOVO – NAŠK                                        0:2

 

03.01.2012 UTORAK

16,30 Š.N.FEŠK FERAPLAST – LIMAČI NK VIHOR                1:0

04.01.2012 SRIJEDA

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST                                               3:0

 

05.01.2012 ČETVRTAK

16,00 LIMAČI NK VIHOR – CERTISA ĐAKOVO                                 1:3

 

MLADI 10 -12 god

 

SKUPINA

 

BILI TIĆI                                              4          4          0          0          23:2     12

NAŠK                                                  4          3          0          1          10:5     9

Š.N.FEŠK FERAPLAST                                    4          2          0          2          12:5     6

KOMPANIJA MAMIĆ                            4          1          0          3          3:16     3

MLADE NADE                                     4          0          0          4          4:24     0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,00    NAŠK – BILI TIĆI                                             1:4

 

27.12.2011. UTORAK

15,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – KOMPANIJA MAMIĆ            5:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – MLADE NADE                      7:1

 

 

29.12.2011. ČRTVRTAK

15,00    BILI TIĆI – Š.N.FEŠK FERAPLAST                   1:0

17,00    MLADE NADE – KOMPANIJA MAMIĆ               1:2

30.12.2011. PETAK

14,30    KOMPANIJA MAMIĆ – BILI TIĆI                                  0:7

16,00    MLADE NADE – NAŠK                                    1:4

 

 

03.01.2012 UTORAK

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST                                   2:0

 

05.01.2012 ČETVRTAK

14,00    BILI TIĆI – MLADE NADE                                11:1 

15,30 KOMPANIJA MAMIĆ – NAŠK                           0:3  p.f.

MLADI  12-14 god

 

SKUPINA  –  A)

 

NAŠK                                                               2          2          0          0          10:0     6

BILI TIĆI                                                          2          0          1          0          1:5       1   *

DEČKI SA STILOM                                          2          0          1          1          1:6       1

 

27.12.2011. UTORAK

15,30    NAŠK – DEČKI SA STILOM                 5:0

 

03.01.2012. UTORAK

14,00    BILI TIĆI – DEČKI SA STILOM             1:1  (2:1) 

 

05.01.2012. ČETVRTAK

 

16,30    NAŠK – BILI TIĆI                                 5:0

 

MLADI  12-14 god

SKUPINA  –  B)

 

Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                 3          3          0          0          11:3     9

CF SEPETARI                                                 3          2          0          1          5:3       6

NK VIHOR                                                       3          1          0          2          4:6       3

VUGORI                                                          3          0          0          3          1:9       0

 

 

 

26. 12.2011. PONEDJELJAK

 

14,30   NK VIHOR – CF SEPETARI                                         0:2

 

29.12.2011. ČETVRTAK

 

15,30    Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – VUGORI             5:0

 

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

13,30    CF SEPETARI – VUGORI                                            2:0

16,30    NK VIHOR – Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                      2:3

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

14,00   VUGORI – NK VIHOR                                                 1:2

16,00   Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – CF SEPETARI     3:1

 

 

MLADI – 14 -16 god

 

SKUPINA  –  A)

 

BC TIM                                                           4          4          0          0          17:2     12

MARKOVAC CITY                                           4          2          1          1          8:6       7

SLAVONSKA RAVNICA                                               4          1          2          1          7:8       5  *

PEKARA ČOČAJ                                             4          1          1          2          8:11     4  *

FEŠK                                                               4          0          0          4          2:15     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

 

15,00    BC TIM – FEŠK                                                           6:1

17,00    SLAVONSKA RAVNICA – PEKARA ČOČAJ      2:2  (3:4)

28.12.2011. SRIJEDA

 

14,30    FEŠK – SLAVONSKA RAVNICA                                  1:3

15,00    MARKOVAC CITY – BC TIM                            0:2

30.12.2011. PETAK

 

16,30    MARKOVAC CITY – PEKARA ČOČAJ              3:2

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

16,00    PEKARA ČOČAJ – FEŠK                                  3:0

 

03.01.2012. UTORAK

 

15,30    BC TIM – SLAVONSKA RAVNICA                    3:0

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

15,00    PEKARA ČOČAJ – BC TIM                              1:6

16,30    SLAVONSKA RAVNICA – MARKOVAC CITY    2:2  (5:3)

05.01.2012. ČETVRTAK

 

15,00    FEŠK – MARKOVAC CITY                               0:3  b.b.

 

MLADI -14-16 god

 

SKUPINA  –  B)

 

NO LIMIT                                                        4          4          0          0          14:2     12

NEXUS                                                           4          2          1          1          5:2       7

DREAM TEAM                                                 4          2          0          2          6:8       6

RK NEXE                                                        4          1          1          2          5:7       4  *

NK MARTIN                                                    4          0          0          4          1:12     0

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

16,00    DREAM TEAM – RK NEXE                  3:2

17,00    NEXUS – NO LIMIT                              1:2

29.12.2011. ČETVRTAK

14,30    NK MARTIN – DREAM TEAM               1:3

16,00    RK NEXE – NEXUS                             0:0  (4:3)

30.12.2011. PETAK

13,30    NO LIMIT – RK NEXE                          4:1

02.01.2012.  PONEDJELJAK

15,30    DREAM TEAM – NEXUS                      0:2

17,00    NK MARTIN – NO LIMIT                                  0:5

 

 

03.01.2012.  UTORAK

13,30    NEXUS – NK MARTIN                         2:0

16,00    NO LIMIT – DREAM TEAM                  3:0

 

04.01.2012.  SRIJEDA

15,30    RK NEXE – NK MARTIN                      2:0

 

MLADI  -14-16 god

 

SKUPINA  –  C)

 

EUROHERC                                                    4          3          0          1          15:5     9

AUTO LIJIĆ                                                     4          2          1          1          14:5     7  *

ZVJEZDICE                                                     4          2          1          1          10:6     7

NIČIJI SINOVI                                                 4          1          0          3          4:20     3

ZALUTALI METAK                                           4          1          0          3          9:16     3

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,30    NIČIJI SINOVI – ZVJEZDICE               0:5

 

27.12.2011. UTORAK

14,30    AUTO LIJIĆ – ZALUTALI METAK         5:2

16,30    ZVJEZDICE – EUROHERC                   0:3 bb

 

29.12.2011. ČETVRTAK

16,30    EUROHERC – AUTO LIJIĆ                  2:1

 

30.12.2011. PETAK

14,00    ZALUTALI METAK – EUROHERC        4:3

15,00    AUTO LIJIĆ – ZVJEZDICE                   0:0  (2:1)

02.01.2012. PONEDJELJAK

14,00    NIČIJI SINOVI – EUROHERC              0:7

15,00    ZALUTALI METAK – ZVJEZDICE         3:5

03.01.2012. UTORAK

15,00    NIČIJI SINOVI – AUTO LIJIĆ               1:8

05.01.2012. ČETVRTAK

14,30    ZALUTALI METAK – NIČIJI SINOVI      0:3  b.b.

 

(Tekst&Foto:Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još