Darivatelji krvi ponovno pokazali humanost u Našicama

U prostorijama Gradskog društva Crvenog križa Našice jučer, 16. lipnja, održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi kojoj je pristupilo 79 darivatelja, a krv je moglo darovati njih 70, među kojima je bilo 13 žena i 57 muškaraca. Iz Gradskog društva Crvenog križa Našice zahvalili su svim darivateljima koji nesebičnim činom pomažu bolesnima, ublažavaju ljudsku patnju i spašavaju živote. Ujedno su pozvali sve građane koji mogu darovati krv da se priključe nekoj od sljedećih akcija. Sljedeća akcija dobrovoljnog darivanja krvi bit će održana u četvrtak, 25. lipnja, u prostorijama Osnovne škole u Stipanovcima, od 16 do 19 sati.

Pročitajte još