U Stipanovcima je jučer održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi kojoj je pristupio 41 darivatelj. Krv je moglo dati 34 darivatelja, među kojima je bilo šest žena i 28 muškaraca. Akciji se pridružio i novi darivatelj, Vladimir Repka iz Našica. Organizatori zahvaljuju svim darivateljima koji nesebično daruju dio sebe kako bi pomogli bolesnima, smanjili ljudsku patnju i spasili živote. Ujedno pozivaju sve koji mogu darivati krv da se uključe u neku od sljedećih akcija. A sljedeća akcija darivanja krvi održat će se u petak, 3. srpnja, u Martinu, u mjesnom domu, od 17 do 19:30 sati.



