Vikend prepun aktivnosti za BK Našice

U petak su u Našicama održani Dani našičkog sporta gdje smo već tradicionalno predstavljali naš klub. Moglo se vidjeti kako izgleda zimski bazni trening, razlike između brdskog i cestovnog bicikla, kao i bicikli koji prođe naš hvale vrijedan projekt REbicikliraj. Subota je bilo vrijeme za natjecanje tako da su naši dečki nastupili na 6. Panonsko-bilogorskom maratonu u Virovitici. Svi su nastupili na dužoj dionici od 60km i 1200m visinaca, a najbolji plasman ostvario je Matija Zubaj osvojivši 3. mjesto, Mislav Ciboci na 6. i Ivan Adžić na 10. mjestu.

Sudjelovanje u međunarodnim maratonima

U susjednoj Srbiji na obroncima nacionalnog parka Tara završio je etapni maraton Wild Bear MTB Stage Race gdje su nastupili Marko Ljevar i Mario Šubr ali svaki u zasebnom timu. Ljevar je nakon tri dana utrkivanja završio na 5. mjestu dok je Mario Šubr sa svojim partnerom Dekovićem završio na odličnom drugom mjestu.