Velimirovac – Nogomet – 1.ŽNL Osijek – Croatia – Vihor 2:2 (0:0)

Velimirovac - Nogomet - 1.ŽNL Osijek - Croatia - Vihor  2:2 (0:0)

Lokalni derbi Croatie i vodećeg Vihora završio je podjelom bodova, gotovo istovjetnim (1:1) rezultatom kakav je jesenas bio u Jelisavcu. Sve zanimljivo dogodilo se u drugom poluvremenu u kojem je Vihor dva puta vodio a Croatia to stizala i na isteku devedesete minute postigla izjednačujući pogodak. Prema kazivanju delegata Primorca kazneni udarac za Croatiu ispravno je dosuđen i realiziran.

{gallery width=200 height=133}Slike_tekstovi/2013/5mjesec/12/v1{/gallery}

Velimirovac – Igralište Wells. Teren dobar. Gledatelja 200.

Glavni sudac Darko Stanić (Osijek).

Pomoćni suci Marijan Kečinović, Savo Todorović (Osijek).

Delegat Zlatko Primorac (Osijek).

Strijelci: 0:1 – Knežević (64), 1:1 – Novaković (74), 1:2 – Knežević (76), 2:2 – Dražić (90) s 11 m. Opomenuti igrači M. Pejaković, Knežević, Dražić (Croatia), Sambol, M. Oreški, Stranatić, Banović, Pinter (Vihor).

Croatia: Flegar, Hrženjak, M. Pejaković (od 63. Hendrih), Kovačević, Knežević, Pavlović, Dražić, Markotić, Novaković, Dervić, Benotić.

Trener Zoran Kovačević.

Vihor: Banović, Stranatić, M. Oreški, Pinter, Ćosić, Knežević, Lucijanić (od 80. Komak), Torčić, Sambol (od 83. Čepel), Šoštarić, Potolovec.