Našice – Šah – Drugi dan

sah10a_3_1a


5. Kup Šahovskog saveza Osječko-Baranjske županije

Vode Slavonac I i Beli Manastir !

2. kolo:
SLAVONAC I – MLADOST 2,5 :1,5
(Miroljub Lazić – Boban Bogosavljević remi, Josip Miletić – Nenad Mrkonjić 0:1, Damir Šulc – Želimir Šašvari 1:0, Petar Bošnjak – Zdenko Friedrich 1:0),
BELI MANASTIR – HRVATSKA ČITAONICA 2,5:1,5
(Davorin Bubalović – Robert Dabo-Peranić remi, Josip Arbanas – Nino Bošnjak 0:1, Mladen Dvornić Andrej Meško 1:0, Grgur Dulić – Ivan Kovačević 1:0),
RADNIK – HVIDRA OSIJEK 1,5:2,5
(Josip Lijić – Vladimir Nestorović remi, Stjepan Pintarić – Vladimir Gnjezdur remi, Renato Dvorski – Hinko Cajzler remi, Matko Lijić Pero Orešković 0:1),
DAMA – ĐURĐENOVAC 2,5:1,5
(Neomi Grgić – Hrvoje Dusper 0:1, Nadina Mahmutbegović – Miroslav Fridl remi, Ivanka Raguž – Hrvoje Karlić 1:0, Ivan Raguž – Goran Turičar 1:0),
DRAGOVOLJAC-Sv.J.Radnik – SLAVONAC II 1:3
(Stjepan-Krešimir Grgurić – Alen Šerić 1:0, Darjan Svetuinović – Željko Zubak 0:1, Branko Mravunac – Mario Ledinščak 0:1, Dubravko Truščak – Gordana Šulc 0:1).

sah10a_3_2a

3. kolo:
HVIDRA OSIJEK – BELI MANASTIR 1,5:2,5
(Vladimir Nestorović –  Davorin Bubalović remi,  Vladimir Gnjezdur  – Josip Arbanas remi,  Hinko Cajzler –  Mladen Dvornić 0:1,  Pero Orešković – Grgur Dulić  remi),
HRVATSKA ČITAONICA – SLAVONAC I 1,5:2,5
(Robert Dabo-Peranić – Miroljub Lazić remi, Nino Bošnjak – Josip Miletić remi, Andrej Meško – Damir Šulc remi, Ivan Kovačević – Petar Bošnjak 0:1),
MLADOST – DAMA 2,5:1,5
(Boban Bogosavljević – Neomi Grgić 1:0,  Nenad Mrkonjić – Nadina Mahmutbegović 1:0, Želimir Šašvari – Ivanka Raguž 0:1,  Zdenko Friedrich –  Ivan Raguž  remi), 
SLAVONAC II – RADNIK 2,5:1,5
(Alen Šerić – Josip Lijić remi, Željko Zubak – Stjepan Pintarić1:0, Mario Ledinšćak –  Renato Dvorski remi, Gordana Šulc  – Matko Lijić remi).
ĐURĐENOVAC – DDRAGOVOLJAC-Sv.J.Radnik 2:2
(Hrvoje Dusper – Krešimir-Stjepan Grgurić 1:0, Miroslav Fridl – Darjan Svetinović 0:1, Hrvoje Karlić – Branko Mravunac 0:1, Andrija Vitković – Dubravko Trušček 1:0).

 

Poredak poslije tri odigrana kola: Slavonac I, Beli Manastir 6 bodova, Hvidra Osijek, Mladost, Slavonac II 4, Hrvatska čitaonica, Dama 2, Đurđenovac, Dragovoljac-Sv.J.Radnik 1 i Radnik bez boda.

 

Parovi 4. kola (11.3. – 09,30): ŠK “Beli Manastir” Beli Manastir – Slavonac I, Slavonac II – HVIDRA Osijek, Hrvatska Čitaonica – Mladost, Dama – Dragovoljac-Sv.J.Radnik, Radnik – Đurđenovac.

(Tekst:Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još