Održan 6. Croatia Open Poomsae

U nedjelju, 21.10.2018. u dvorani SŠ “Ban Jelaćić” u Zaprešiću održan je 6. Croatia Open Poomsae – otvoreno i državno prvenstvo u formama (tehnici), para taekwondo i kreativne forme. Organizator ovog natjecanja je Hrvatski taekwondo savez i TK Zaprešić. Natjecanju je pristupilo 275 natjecatelja iz 35 klubova i 7 zemalja.

Taekwondo klub Našice nastupio je sa 9 natjecatelja u kategorijama kadeti A i juniorima. U najbrojnijoj kategoriji KB-1 od 28 natjecateljica Tena Ilona Jukić osvojila je 7. mjesto, Marija Vučemilović 13. mjesto, Mila Barišić 14.mjesto i Iva Gajić 22. mjesto.

U KA-3 kategoriji Edi Stipanović osvojio je 5. mjesto. U KB-3 kategoriji Julia Barišić osvojila je brončanu medalju, a Ana Gajić je zauzela 8. mjesto. U JB-1 kategoriji Petra Mihalek osvojila je brončanu medalju kao i Pavle Ergović u JA-2 kategoriji.

Svim natjecateljima iskreno čestitamo na ovom odličnom rezultatu sa Državnog natjecanja u formama. U klubu slijede pripreme za nadolazeći 3. Picok Đurđevac Open.