Našice – Šah – Beli Manastir pobjednik !

sah11_3_1a


5. Kup Šahovskog saveza Osječko-Baranjske županije

Trećeg dana 5. Kupa Šahovskog saveza Osiječko-Baranjske županije igrana su dva kola. Prije podne četvrto a poslije podne završno peto kolo.

4. kolo:
BELI MANASTIR MANASTIR – SLAVONAC I 2,5:1,5
(Davorin Bubalović – Miroljub Lazić remi, Josip Arbanas – Josip Miletić remi, Mladen Dvornić – Damir Šulc remi, Grgur Dulić – Petar Bošnjak 1:0);
SLAVONAC II – HVIDRA Osijek 1:3
(Alen Šerić – Vladimir Nestorović 0:1, remi, Željko Zubak – Vladimir Gnjezdur 0:1, Gordana Šulc – Hinko Cajzler remi, Zoran Tomljanović – Pero Orešković 0:1);
HRVATSKA ČITAONICA – MLADOST 1:3
(Robert Dabo-Peranić – Boban Bogosavljević remi, Nino Bošnjak – Nenad Mrkonjić 0:1, Andrej Meško – Zvonimir Tomičić 0:1, Ivan Kovačević – Andrija Dubravac remi);
DAMA – DRAGOVOLJAC-Sv.J.Radnik 2,5:1,5
(Neomi Grgić – Stjepan-Krešimir Grgurić remi, Nadina Mahmutbegović – Damir Grgurić 1:0, Ivanka Raguž – Dubravko Trušček 1:0, Ivan Raguž – Ante Junušić 0:1);
RADNIK – ĐURĐENOVAC 1:3
(Josip Lijić – Hrvoje Dusper 0:1, Ivica Pintarić – Miroslav Fridl remi, Renato Dvorski – Hrvoje Karlić remi, Gabrijel Husnjak – Andrija Vitković 0:1).

 

sah11_3_2a

 

5. kolo:
MLADOST – BELI MANASTIR 2:2
(Boban Bogosavljević – Davorin Bubalović 1:0, Nenad Mrkonjić – Josip Arbanas remi, Zdenko Friedrich – Mladen Dvornić 0:1, Andrija Dubravac – Grgur Dulić remi);
SLAVONAC I – HVIDRA Osijek 2,5:1,5
(Miroljub Lazić – Vladimir Nestorović 1:0, Josip Miletić – Vladimir Gnjezdur 0:1, Damir Šulc – Hinko Cajzler remi, Petar Bošnjak – Pero Orešković 1:0);
DAMA – SLAVONAC II 1,5:2,5
(Neomi Grgić – Alen Šerić remi, Nadina Mahmutbegović – Željko Zubak remi, Ivanka Raguž – Mario Ledinšćak remi, Ivan Raguž – Gordana Šulc 0:1);
ĐURĐENOVAC – HRVATSKA ČITAONICA 0,5:3,5
(Hrvoje Dusper – Robert Dabo-Peranić 0:1, Miroslav Fridl – Nino Bošnjak remi, Hrvoje Karlić – Andrej Meško 0:1, Andrija Vitković – Ivan Kovačević 0:1);
DRAGOVOLJAC-Sv.J.Radnik – RADNIK 2:2
(Stjepan-Krešimir Grgurić – Josip Lijić remi, Damir Grgurić – Ivica Pintarić remi, Dubravko Trušček – Renato Dvorski remi, Ante Junušić – Matko Lijić remi).

 

 

Tablica:

1

ŠK “” Beli Manastir

5

4

1

0

9

12.5

59.0

2

ŠK “Slavonac I” Našice

5

4

0

1

8

13.0

70.0

3

ŠK “Mladost” Ernestinovo

5

3

1

1

7

12.5

52.0

4

ŠK “HVIDR-a” Osijek

5

3

0

2

6

12.0

57.5

5

ŠK “Slavonac II” Našice

5

3

0

2

6

9.0

22.0

6

ŠK “Hrvatska Čitaonica” Valpovo

5

2

0

3

4

10.5

43.0

7

ŠK “Dama” Đakovo

5

2

0

3

4

8.5

30.0

8

ŠK “Đurđenovac” Đurđenovac

5

1

1

3

3

8.0

21.0

9

ŠK “Dragovoljac-Sv.J.Radnik” Osijek

5

0

2

3

2

7.5

22.0

10

ŠK “Radnik” Velimirovac

5

0

1

4

1

6.5

24.5

sah11_3_3asah11_3_4asah11_3_5a

Prve tri ekipe nagrađene su pokalima a ekipa Belog Manastira, kao pobjednik Kupa, se plasirala na Finale Kupa Republike Hrvatske. 

 

(Tekst&Foto: Srećko Sobodić)

 

Stric pivo

Pročitajte još