06.11.2010 – U podrumskom prostoru osnovne škole Kralja Tomislava u Našicama danas je obavljen upis mladih u školu streljaštva
koja će se provodit na novoj 12-staznoj streljani. Nažalost, iz poznatih razloga, bio je duži prekid a od danas će streljaštvo ponovno naći svoje mjesto u sportu grada Našica i Osječko-Baranjske županije.
Upisu se odazvalo 24 učenika osnovnih škola Dore Pejačević i Kralja Tomislava. Predsjednik streljačkog kluba Našicecement Antun Katruša prisutne je upoznao sa sportom koji je jedno vrijeme bio više nego uspješan.
S obzirom na brojne obveze učenika dogovoreno je da će se krenuti petkom (od 18,00 sati). Broj polaznika nije određen pa se zainteresirani učenici mogu u petak (12.11.2010.) još uvijek upisat.
Na slici: Polaznici škole streljaštva (Snimio Srećko Sobodić)