Jučer se u sklopu proslave dana Grada Našica održala još jedna utrka za djecu. Bez obzira na velike vrućine utrka je i ove godine okupila veliki broj mališana koji su sa nestrpljenjem čekali start. Sve okupljene su pozdravili zamjenik gradonačelnika gospodin Krešimir Žagar, predsjednik sportske zajednice gospodin Danko Justić i predsjednik biciklističkog kluba Našice Ivan Adžić te poželili svima puno uspjeha na utrci. I ove godine partner utrke bio je Auto-klub Našice koji su pripremili za sve sudionike prigodne nagrade, te Opg Jug koji je osigurao hidrataciju za natjecatelje (ali i roditelje). Ovisno o godištu vozilo se jedan ili tri kruga na poligonu a oni najstariji su se morali pomučiti na krugu po Tavancu u dužini od 6km, te je za pobjednike u najstarijoj kategoriji osiguran bicikl!





