Odigrano drugo kolo 1. i 3. skupine Božićnog malonogometnog turnira

Prošao je i treći dan Božićnog malonogometnog turnira u Našicama. Igralo se drugo kolo prve i treće skupine. U prvoj utakmici CB Aloha (Čiš) je dobila prvo poluvrijeme, u drugom je primila četiri pogotka od Mazde Atenza (Rajčević 2, Kerovac, Živković 1). CB Pan (Kundid 3, Liović 2, Batovanja 1) je bio prejak za SZR Katavić Zoljan koji se držao trinaest minuta, a onda, u istoj minuti, primio dva pogotka. Prvo hrvatsko pivo je postigao tek počasni pogodak protiv CB Prestige (Gelo 2, Peharda 1), za koji igraju igrači prošlogodišnjeg pobjednika CB Cavali. U zadnjem susretu večeri Lješnjak united (Šantić 1) je do 22. minute vodio protiv Španera Sport caffea, za koje je poravnao Šulava. U izvođenju sedmeraca uspješniji su bili Španeri.

Rezultati: CB Pan – SZR Katavić Zoljan 6:0, Prvo hrvatsko pivo – CB Prestige 1:3, Lješnjak united – Španeri Sport caffe 2:3 (1:1), CB Aloha – Mazda Atenza 1:4.