
Dana 01.10.2019. godine u Osijeku s početkom u 11,50 sati započinje međunarodna biciklistička utrka pod nazivom „CRO Race 2019“. Prva etapa utrke kretat će se itinerarom Osijek – Koška -Našice – Požega – Pakrac – Lipik.
Kako međunarodna biciklistička utrka prolazi i kroz sami centar grada Našica, od raskrižja Ulice Vatroslava Lisinskog i Ulice kralja Petra Krešimira IV, pa do raskrižja ulica kralja Tomislava i Petra Preradovića što obuhvaća i Trg dr. Franje Tuđmana, dana 01.10.2019. godine od jutarnjih sati pa do prolaska međunarodne biciklističke utrke u gore navedenim ulicama i trgu, bit će onemogućeno korištenje parkirališta odnosno parkiranja vozila na parkirna mjesta i odlazak parkiranih vozila sa istih.

Nadalje, Policijski službenici će dana 01.10.2019. godine neposredno prije prolaska međunarodne biciklističke utrke, vršiti preusmjeravanje prometa na raskrižjima u Martinu na raskrižju državne ceste br. 2 i državne ceste br. 53, u Našicama na raskrižju Ulice kralja Petra Krešimira IV i Ulice Vatroslava Lisinskog, u Markovcu Našičkom na raskrižju državne ceste br. 515 i Ulice Radničke i na raskrižju državne ceste br. 2 i br. 515.
Stoga, zamoljavamo sve sudionike u prometu na dodatan i povećan oprez, poštivanje postavljene prometne signalizacije, te na pridržavanje uputa policijskih službenika i redara angažiranih oko sigurnosti utrke.

