U središtu Feričanaca jučer je prvi put održano Kino pod zvijezdama, u organizaciji Udruge učenika, mladih i učenika s teškoćama „Prijateljstvo” Feričanci. Ovaj poseban događaj na otvorenom okupio je brojne mještane, ali i goste iz susjednih mjesta, koji su večer proveli uz filmske projekcije pod otvorenim nebom. Filmovi su prikazani na velikom AIRSCREEN projekcijskom platnu na napuhavanje, uz kvalitetno ozvučenje koje je dodatno pridonijelo ugođaju kina na otvorenom. Posjetitelji su sa sobom ponijeli dekice i sklopive stolice, a za kokice i hladna pića pobrinuli su se volonteri Udruge „Prijateljstvo”.
Program je bio prilagođen različitim generacijama. Za najmlađe je prikazan animirani i sinkronizirani film „Panda Bear in Africa”, dok je za starije mještane pripremljena projekcija filma „Fly Me to the Moon”. Okupljene je pozdravio predsjednik Udruge „Prijateljstvo” Alen Dado, koji je zahvalio svima na dolasku, kao i na podršci u organizaciji ovog jedinstvenog događaja na otvorenom. Prvo Kino pod zvijezdama u Feričancima još je jednom pokazalo koliko Udruga „Prijateljstvo” pridonosi društvenom životu mjesta.
