Našička učenica ušla u uži izbor kreativnog likovnog natječaja

Za 11. izdanje Dukatovog kreativnog likovnog natječaja “VOLIM MLIJEKO!” izabrana je tema Šuma i ja, prijatelja dva kako bi uvidjeli i saznali kako školarci, a prvi put i predškolci, vide i likovno dočaravaju svoje prijateljstvo sa šumom i šumskim svijetom, te kako bi ponovno zajedničkim snagama posadili jednu šumu.

Natječaj je i ekološki projekt

Upravo zahvaljujući rekordnom broju pristiglih radova – čak 10.157 – ovaj zajednički projekt učenika i predškolaca, učitelja i odgajatelja i Dukata, drugu godinu zaredom rezultirat će sadnjom 10.157 sadnica stabala u suradnji s Hrvatskim šumama.

Glasajte za Monnin likovni rad

No prije toga, i ove godine imate priliku izabrati svog favorita – jedan rad koji će se pridružiti pobjednicima (pet radova) koje bira naš peteročlani stručni žiri. Publika može birati između 48 likovnih radova koje je stručni žiri uvrstio u uži izbor. Tako će 11. likovni natječaj iznjedriti šest pobjednika i završiti sadnjom više od 10 tisuća sadnica u suradnji s Hrvatskim šumama.  Glasanje na Facebook stranici Dukata traje od 23. do 30. siječnja 2023. godine.

Rad učenice OŠ Dore Pejačević možete podržati tako da lajkate objavu na ovoj poveznici. 

Ovim putem čestitke Monni jer je njezin likovni rad žiri uvrstio u uži izbor!

Pročitajte još