Našice – Božićni turnir – Motičani bolji od Osječana !

nogomet3_1_1a


Drugog dana nove 2012. godine nastavljen je Božićni malonogometni turnir „Našice 2011/12“. Odigrano je osam utakmica u mlađim dobnim skupinama, jedna veteranska i šest utakmica drugog kola u seniorskoj konkurenciji.

Veterani Miagro Ribnjak (Pejović 2) pobijedili su UDD Sport cafe. U prvo seniorskoj utakmici između Guravci-Vidik d.o.o. i Cafe bar Tončo očekivao se dobar nogomet, prikazao ga je samo CB Tončo (Vukosavljević 2, Vragolović). Slavonska ravnica (Pinter 2) bila je ravnopravna Auto školi Cilj (Benotić 3), imala je neriješen rezultat ali je Benotić po treći puta pogodio mrežu vratara Vešligaja. Pilići (Ćosić, Arsenić) su ostvarili i drugu pobjedu, ovoga puta protiv Pecke d.o.o. Gradska kavana pružala je otpor Cafe baru Bazi Višnjevac (M. Mihaljević 3, Skender) samo u prvom dijelu, u drugom je bila nemoćna. U susretu Motičani i PSC Opel Osijek očekivala se pobjeda Čavara, Dakića i društva. Motičani se nisu dali, pogocima mladog Nospaka (2) stekli su prednost koju ni počasni pogodak Viševića nije mogao zaustaviti. Na kraju večeri trebala se igrati utakmica Džezera i Radiotona. Nažalost ekipa Radiotona se nije pojavila, povjereniku je javila da se ne može skupiti. Utakmica je registrirana bez borbe (3:0) za Džezere. Za organizatora će, s obzirom na objavljen raspored,  biti problem u koliko se to ponovi.

{gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/3a/v1{/gallery} 

Rezultati:

 

Početnici Certissa Đakovo – Našk 0:2;
godište 97′ CF Sepetari – Vugori 2:0,
NK Vihor – ŠN Fešk Kamenolom Gradac 2:3;
godište 95′ Pekara Čočaj – Fešk 3:0,
Dream team – Nexus 0:2,
NK Martin – No Limit 0:5
Ničiji sinovi – Euroherc 0:7,
Zalutali metak – Zvjezdice 3:5; 
Veterani Miagro – UDD Sport cafe 2.0
Seniori Guravci-Vidik d.o.o. – CB Tončo 0:3,

 

Slavonska ravnica – Auto škola Cilj Đurđenovac 2:3,

Pecka d.o.o. – Pilići 0:2,

Gradska kavana – CB Baza Višnjevac 0:4,

Motičani – PSC Opel 2:1,

Džezeri – Radioton 0:3 bb.

 {gallery}Slike_tekstovi/2012/1mjesec/3a/v2{/gallery}

MLADI 8 -10 god

 

SKUPINA

 

NAŠK                                                  5          5          0          0          17:2     15

Š.N. FEŠK FERAPLAST                                   4          3          0          1          5:6       9

CERTISA ĐAKOVO                              5          1          0          4          3:10     3

LIMAČI NK VIHOR                               4          0          0          4          2:9       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – CERTISA ĐAKOVO              2:0

15,30    LIMAČI NK VIHOR – NAŠK                                         1:3

 

27.12.2011. UTORAK

14,00    NAŠK – CERTISA ĐAKOVO                                        4:0

16,00    LIMAČI NK VIHOR – Š.N.FEŠK FERAPLAST               0:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

15,30    Š.N.FEŠK FERAPLAST – NAŠK                                              0:5

16,30    CERTISA ĐAKOVO – LIMAČI NK VIHOR                                 2:0

 

29.12.2011. ČERTVRTAK

14,00    NAŠK – LIMAČI NK VIHOR                                         3:1

30.12.2011. PETAK

15,30    CERTISA ĐAKOVO – Š.N.FEŠK FERAPLAST               1:2

 

02.01.2012 PONEDJELJAK

14,30    CERTISA ĐAKOVO – NAŠK                                        0:2

 

03.01.2012 UTORAK

16,30 Š.N.FEŠK FERAPLAST – LIMAČI NK VIHOR

04.01.2012 SRIJEDA

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

 

05.01.2012 ČETVRTAK

16,00 LIMAČI NK VIHOR – CERTISA ĐAKOVO

 

 

MLADI 10 -12 god

 

SKUPINA

 

BILI TIĆI                                              3          3          0          0          12:1     9

Š.N.FEŠK FERAPLAST                                    3          2          0          1          12:3     6

NAŠK                                                  2          1          0          1          5:5       3

KOMPANIJA MAMIĆ                            3          1          0          2          3:13     3

MLADE NADE                                     3          0          0          3          3:13     0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,00    NAŠK – BILI TIĆI                                             1:4

 

27.12.2011. UTORAK

15,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – KOMPANIJA MAMIĆ            5:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – MLADE NADE                      7:1

 

 

29.12.2011. ČRTVRTAK

15,00    BILI TIĆI – Š.N.FEŠK FERAPLAST                   1:0

17,00    MLADE NADE – KOMPANIJA MAMIĆ               1:2

30.12.2011. PETAK

14,30    KOMPANIJA MAMIĆ – BILI TIĆI                                  0:7

16,00    MLADE NADE – NAŠK                                    1:4

 

 

03.01.2012 UTORAK

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

 

05.01.2012 ČETVRTAK

14,00 KOMPANIJA MAMIĆ – NAŠK

15,30    BILI TIĆI – MLADE NADE

 

MLADI  12-14 god

 

SKUPINA  –  A)

 

NAŠK                                                               1          1          0          0          5:0       3

BILI TIĆI                                                         0          0          0          0          0:0       0

DEČKI SA STILOM                                          1          0          0          1          0:5       0

 

27.12.2011. UTORAK

15,30    NAŠK – DEČKI SA STILOM                 5:0

 

03.01.2012. UTORAK

14,00    BILI TIĆI – DEČKI SA STILOM 

 

05.01.2012. ČETVRTAK

 

16,30    NAŠK – BILI TIĆI

 

MLADI  12-14 god

SKUPINA  –  B)

 

Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                  2          2          0          0          8:2       6

CF SEPETARI                                                 2          2          0          0          4:0       6

NK VIHOR                                                       2          0          0          2          2:5       0

VUGORI                                                          2          0          0          2          0:7       0

 

 

 

26. 12.2011. PONEDJELJAK

 

14,30   NK VIHOR – CF SEPETARI                                         0:2

 

29.12.2011. ČETVRTAK

 

15,30    Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – VUGORI             5:0

 

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

13,30    CF SEPETARI – VUGORI                                            2:0

16,30    NK VIHOR – Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                      2:3

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

14,00   VUGORI – NK VIHOR

16,00   Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – CF SEPETARI

 

MLADI – 14 -16 god

 

SKUPINA  –  A)

 

BC TIM                                                           2          2          0          0          8:1       6

PEKARA ČOČAJ                                             3          1          1          1          7:5       4  *

SLAVONSKA RAVNICA                                               2          1          1          0          5:3       4

MARKOVAC CITY                                           2          1          0          1          3:4       3

FEŠK                                                               3          0          0          3          2:12     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

 

15,00    BC TIM – FEŠK                                                           6:1

17,00    SLAVONSKA RAVNICA – PEKARA ČOČAJ      2:2  (3:4)

28.12.2011. SRIJEDA

 

14,30    FEŠK – SLAVONSKA RAVNICA                                  1:3

15,00    MARKOVAC CITY – BC TIM                            0:2

30.12.2011. PETAK

 

16,30    MARKOVAC CITY – PEKARA ČOČAJ              3:2

02.01.2012. PONEDJELJAK

 

16,00    PEKARA ČOČAJ – FEŠK                                  3:0

 

03.01.2012. UTORAK

 

15,30    BC TIM – SLAVONSKA RAVNICA

 

04.01.2012. SRIJEDA

 

15,00    PEKARA ČOČAJ – BC TIM

16,30    SLAVONSKA RAVNICA – MARKOVAC CITY

05.01.2012. ČETVRTAK

 

15,00    FEŠK – MARKOVAC CITY

 

MLADI -14-16 god

 

SKUPINA  –  B)

 

NO LIMIT                                                        3          3          0          0          11:2     9

DREAM TEAM                                                 3          2          0          1          6:5       6

NEXUS                                                            3          1          1          1          3:2       4

RK NEXE                                                        3          0          1          2          3:7       1  *

NK MARTIN                                                    2          0          0          2          1:8       0

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

16,00    DREAM TEAM – RK NEXE                  3:2

17,00    NEXUS – NO LIMIT                              1:2

29.12.2011. ČETVRTAK

14,30    NK MARTIN – DREAM TEAM               1:3

16,00    RK NEXE – NEXUS                             0:0  (4:3)

30.12.2011. PETAK

13,30    NO LIMIT – RK NEXE                          4:1

02.01.2012.  PONEDJELJAK

15,30    DREAM TEAM – NEXUS                      0:2

17,00    NK MARTIN – NO LIMIT                                  0:5

 

 

03.01.2012.  UTORAK

13,30    NEXUS – NK MARTIN

16,00    NO LIMIT – DREAM TEAM

 

04.01.2012.  SRIJEDA

15,30    RK NEXE – NK MARTIN

 

MLADI  -14-16 god

 

SKUPINA  –  C)

 

EUROHERC                                                    4          3          0          1          15:5     9

ZVJEZDICE                                                     4          2          1          1          10:6     7

AUTO LIJIĆ                                                     3          1          1          1          6:4       4  *

ZALUTALI METAK                                           3          1          0          2          9:13     3

NIČIJI SINOVI                                                 2          0          0          2          0:12     0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,30    NIČIJI SINOVI – ZVJEZDICE               0:5

 

27.12.2011. UTORAK

14,30    AUTO LIJIĆ – ZALUTALI METAK         5:2

16,30    ZVJEZDICE – EUROHERC                   0:3 bb

 

29.12.2011. ČETVRTAK

16,30    EUROHERC – AUTO LIJIĆ                  2:1

 

30.12.2011. PETAK

14,00    ZALUTALI METAK – EUROHERC        4:3

15,00    AUTO LIJIĆ – ZVJEZDICE                   0:0  (2:1)

02.01.2012. PONEDJELJAK

14,00    NIČIJI SINOVI – EUROHERC              0:7

15,00    ZALUTALI METAK – ZVJEZDICE         3:5

03.01.2012. UTORAK

15,00    NIČIJI SINOVI – AUTO LIJIĆ

05.01.2012. ČETVRTAK

14,30    ZALUTALI METAK – NIČIJI SINOVI

 

SENIORI – DRUGI KRUG

 

SKUPINA – A

 

SKUPINA – B

1.

A1

DŽEZERI

1.

B1

MOTIČANI

2.

B2

RADIOTON

2.

A2

PSC OPEL OSIJEK

3.

C1

CB BAZA VIŠNJEVAC

3.

D1

CB TONČO

4.

D2

PILIĆI

4.

C2

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC

5.

E1

GRADSKA KAVANA

5.

F1

GURAVCI VIDIK d.o.o.

6.

F2

PECKA d.o.o.

6.

E2

SLAVONSKA RAVNICA

 

30.12.2010.  PETAK

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                                 0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.                1:1  (5:4)

19,30                DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                            5:0

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA                           1:3

21,00                RADIOTON – GRADSKA KAVANA                               2:3

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                                       0:2

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                             0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                               2:3

19,30                PECKA d.o.o. – PILIĆI                                                 0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                                  0:4

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                                  2:1

21,45                DŽEZERI – RADIOTON                                                           3:0  bb

 

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA

18,45                RADIOTON – PECKA d.o.o.

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA

20,15                CB TONČO – MOTIČANI

21,00                CB BAZA – DŽEZERI

21,45                AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.

 

04.01.2011. SRIJEDA

18,00                SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO

19,30                RADIOTON – CB BAZA

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA KAVANA

21,00                DŽEZERI – PILIĆI

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

19,30                GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15                CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA

21,45                PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  A

 

 

SKUPINA – A)

 

DŽEZERI                                 2          2          0          0          8 : 0                 6

PILIĆI                                      2          2          0          0          4 : 0                 6

CB BAZA                                 2          1          0          1          4 : 2                 3

GRADSKA KAVANA                 2          1          0          1          3 : 6                 3

RADIOTON                              2          0          0          2          2 : 6                 0

6. PECKA d.o.o.                       2          0          0          2          0 : 7                 0

 

 

 

30.12.2010.  PETAK

19,30               DŽEZERI – PECKA d.o.o.                                5:0

21,00                RADIOTON –  GRADSKA KAVANA                   2:3

21,45                CB BAZA – PILIĆI                                            0:2

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

19,30                PECKA d.o.o. –             PILIĆI                                     0:2

20,15                GRADSKA KAVANA – CB BAZA                      0:4

21,45               DŽEZERI – RADIOTON                                               3:0  bb

 

 

03.01.2011. UTORAK

18,45               RADIOTON – PECKA d.o.o.

19,30                PILIĆI – GRADSKA KAVANA

21,00                CB BAZA – DŽEZERI

04.01.2011. SRIJEDA

 

19,30                RADIOTON – CB BAZA

20,15                PECKA d.o.o. – GRADSKA  KAVANA

21,00                DŽEZERI – PILIĆI

05.01.2011. ČETVRTAK

19,30               GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15               CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,45                PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  B

 

 

SKUPINA  –  B )

 

AŠ CILJ                                   2          2          0          0          4 : 2                 6

CB TONČO                              2          1          0          1          3 : 1                 3

SLAVONSKA RAVNICA                       2          1          0          1          5 : 4                 3

MOTIČANI                               2          1          0          1          3 : 4                 3

PSC OPEL OSIJEK                  2          0          1          1          2 : 3                 1  *

GURAVCI VIDIK d.o.o.             2          0          1          0          1 : 4                 1

 

 

30.12.2010.  PETAK

 

18,00                CB TONČO – AŠ CILJ                                     0:1

18,45                PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.    1:1  5:4)

20,15                MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA               1:3

 

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO                 0:3

18,45               SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ                   2:3

21,00                MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK                      2:1

 

03.01.2011. UTORAK

18,00               PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA

20,15                CB TONČO – MOTIČANI

21,45               AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.

04.01.2011. SRIJEDA

18,00               SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.

18,45                PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO

21,45                MOTIČANI – AŠ CILJ

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00                GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45                AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

21,00                CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA 

 

 

(Tekst&Foto:Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još