Našice – Božićni turnir – Poznati četvrtfinalisti !

turnir30_12_1a


Devetog dana Božićnog malonogometnog turnira „Našice 2011/12“ završen je prvi krug u seniorskoj konkurenciji. Dvije najbolje ekipe iz šest skupina ulaze u dvije skupine s po šest ekipa koje igraju svako sa svakim. Prije toga igrali su mlađe kategorije a na početku i kraju seniorskih odigrane su dvije utakmice veterana. Ekipa veterana Sivi dom (Krištofik 2) pobijedila je Miagro Ribnjak a Policija u zajednici (Žigić) minimalno Veterane RK Nexe.

Sve utakmice seniora su bile odlučujuće. Motičani (D. Peršić 2, Bodo, Antolović) su u drugom dijelu “slomili“ otpor Brace Seona (Kovačević 2). Gradskoj kavani (Šulava, Kolembus) trebala je pobjeda protiv Cafe bara Izzy što je na kraju i postigla. Burno je bilo u utakmici Lavova (Dundović) i Pilića (Arsenić). Nakon neodlučnog rezultata izvodili su se penali, Petrović je obranio, Ćosić postigao pogodak i Lavovi su prošli dalje. Cafe bar Baza Višnjevac (M. Mihaljević 2, Skender, Barišić) se u početku „mučio“ s Frizerskim salonom Franjo (Lazar, Božiček) koji je prvo došao u vodstvo. Na kraju je kvaliteta došla do izražaja.

U prvoj skupini su Džezeri, Radioton, CB Baza Višnjevac, Pilići, Gradska kavana, Pecka d.o.o. a u drugoj Motičani, PSC Opel Osijek, CB Tončo, Auto škola Cilj Đurđenovac, Guravci Vidik d.o.o. i Slavonska ravnica. Od danas (osim subote i nedjelje) pet dana će biti zanimljivih i neizvjesnih utakmica.

{gallery}Slike_tekstovi/sport/2011/12/30/v1{/gallery}

Rezultati:

Početnici Našk – Limači Vihor 3:1;
godište 99′ Bili tići – Škola nogometa Fešk Feraplast 1:0,
Mlade nade – Kompanija Mamić 1:2;
godište 97′ ŠN Fešk Kamenolom Gradac – Vugori 5:0;
godište 95′ NK Martin – Dream team 1:3,
RK Nexe – Nexus 0:0(4:3) i Euroherc – Auto Lijić 2:1
Veterani Miagro Ribnjak – Sivi dom 0:2,
RK Nexe veterani – Policija u zajednici 0:1;
Seniori Motičani – Braca – Seona 4:2,
Gradska kavana – CB Izzy 2:0, Lavović – Pilići 1:1 (3:4),
CB Baza Višnjevac – Frizerski salon Franjo 4:2.

 

SENIORI – DRUGI KRUG

 

SKUPINA – A

 

SKUPINA – B

1.

A1

DŽEZERI

1.

B1

MOTIČANI

2.

B2

RADIOTON

2.

A2

PSC OPEL OSIJEK

3.

C1

CB BAZA VIŠNJEVAC

3.

D1

CB TONČO

4.

D2

PILIĆI

4.

C2

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC

5.

E1

GRADSKA KAVANA

5.

F1

GURAVCI VIDIK d.o.o.

6.

F2

PECKA d.o.o.

6.

E2

SLAVONSKA RAVNICA

 

30.12.2010.  PETAK

18,00    B3-4     CB TONČO – AŠ CILJ

18,45    B2-5     PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.

19,30    A1-6     DŽEZERI – PECKA d.o.o.

20,15    B1-6     MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA

21,00    A2-5     RADIOTON – GRADSKA KAVANA

21,45    A3-4     CB BAZA – PILIĆI

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

 

18,00    B5-3     GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO

18,45    B6-4     SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ

19,30    A6-4     PECKA d.o.o. – PILIĆI

20,15    A5-3     GRADSKA KAVANA – CB BAZA

21,00    B1-2     MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK

21,45    A1-2     DŽEZERI – RADIOTON

 

03.01.2011. UTORAK

18,00    B2-6     PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA

18,45    A2-6     RADIOTON – PECKA d.o.o.

19,30    A4-5     PILIĆI – GRADSKA KAVANA

20,15    B3-1     CB TONČO – MOTIČANI

21,00    A3-1     CB BAZA – DŽEZERI

21,45    B4-5     AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.

 

04.01.2011. SRIJEDA

18,00    B6-5     SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.

18,45    B2-3     PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO

19,30    A2-3     RADIOTON – CB BAZA

20,15    A6-5     PECKA d.o.o. – GRADSKA KAVANA

21,00    A1-4     DŽEZERI – PILIĆI

21,45    B1-4     MOTIČANI – AŠ CILJ

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00    B5-1     GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45    B4-2     AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

19,30    A5-1     GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15    A3-6     CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,00    B3-6     CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA

21,45    A4-2     PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  A

 

 

SKUPINA – A)

1. DŽEZERI                             0          0          0          0          0 : 0                 0

2. RADIOTON                          0          0          0          0          0 : 0                 0

3. CB BAZA                             0          0          0          0          0 : 0                 0

4. PILIĆI                                0          0          0          0          0 : 0                 0

5. GRADSKA KAVANA                0          0          0          0          0 : 0                 0

6. PECKA d.o.o.                       0          0          0          0          0 : 0                 0

  

30.12.2010.  PETAK

19,30    A1-6     DŽEZERI – PECKA d.o.o.

21,00    A2-5     RADIOTON –  GRADSKA KAVANA

21,45    A3-4     CB BAZA – PILIĆI

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

19,30    A6-4     PECKA d.o.o. –             PILIĆI

20,15    A5-3     GRADSKA KAVANA – CB BAZA

21,45    A1-2     DŽEZERI – RADIOTON

 

03.01.2011. UTORAK

18,45    A2-6     RADIOTON – PECKA d.o.o.

19,30    A4-5     PILIĆI – GRADSKA KAVANA

21,00    A3-1     CB BAZA – DŽEZERI

04.01.2011. SRIJEDA

 

19,30    A2-3     RADIOTON – CB BAZA

20,15    A6-5     PECKA d.o.o. – GRADSKA  KAVANA

21,00    A1-4     DŽEZERI – PILIĆI

05.01.2011. ČETVRTAK

19,30    A5-1     GRADSKA KAVANA – DŽEZERI

20,15    A3-6     CB BAZA – PECKA d.o.o.

21,45    A4-2     PILIĆI – RADIOTON

 

SENIORI – DRUGI KRUG  B

 

SKUPINA  –  B )

 

1. MOTIČANI                           0          0          0          0          0 : 0                 0

2. PSC OPEL OSIJEK                 0          0          0          0          0 : 0                 0

3. CB TONČO                          0          0          0          0          0 : 0                 0

4. AŠ CILJ                               0          0          0          0          0 : 0                 0

5. GURAVCI VIDIK d.o.o.          0          0          0          0          0 : 0                 0

6. SLAVONSKA RAVNICA           0          0          0          0          0 : 0                 0

  

30.12.2010.  PETAK

18,00    B3-4     CB TONČO – AŠ CILJ

18,45    B2-5     PSC OPEL OSIJEK – GURAVCI VIDIK d.o.o.

20,15    B1-6     MOTIČANI – SLAVONSKA RAVNICA

 

02.01.2011. PONEDJELJAK

18,00    B5-3     GURAVCI VIDIK d.o.o.- CB TONČO

18,45    B6-4     SLAVONSKA RAVNICA – AŠ CILJ

21,00    B1-2     MOTIČANI – PSC OPEL OSIJEK

 

03.01.2011. UTORAK

18,00    B2-6     PSC OPEL OSIJEK – SLAVONSKA RAVNICA

20,15    B3-1     CB TONČO – MOTIČANI

21,45    B4-5     AŠ CILJ – GURAVCI VIDIK d.o.o.

 

04.01.2011. SRIJEDA

18,00    B6-5     SLAVONSKA RAVNICA – GURAVCI VIDIK d.o.o.

18,45    B2-3     PSC OPEL OSIJEK – CB TONČO

21,45    B1-4     MOTIČANI – AŠ CILJ

 

05.01.2011. ČETVRTAK

18,00    B5-1     GURAVCI VIDIK d.o.o. – MOTIČANI

18,45    B4-2     AŠ CILJ – PSC OPEL OSIJEK

21,00    B3-6     CB TONČO – SLAVONSKA RAVNICA

 

 

SENIORI

 

SKUPINA – A)

 

DŽEZERI                                                         3          3          0          0          16:5     9

PSC OPEL OSIJEK                                         3          2          0          1          12:7     6

VESELA DRUŽINA                                    3          1          0          2          7:16     3

FERAPLAST                                             3          0          0          3          4:11     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

18,40    DŽEZERI – FERAPLAST                                  4:1

20.12.2011. UTORAK

18,00    PSC OPEL OSIJEK – VESELA DRUŽINA         6:2

21.12.2011. SRIJEDA

18,40    VESELA DRUŽINA – DŽEZERI                        3:9

22.12.2011. ČETVRTAK

21,30    DŽEZERI – PSC OPEL OSIJEK                       3:1

23.12.2011. PETAK

18,40    FERAPLAST – VESELA DRUŽINA                   1:2

27.12.2011. UTORAK

18,00    FERAPLAST – PSC OPEL OSIJEK                  2:5

 

SENIORI

 

SKUPINA  –  B)

MOTIČANI                                           3          3          0          0          15:2     9

RADIOTON                                          3          2          0          1          12:4     6

BRACA SEONA                                3        1         0         2          8:10     3

DŽENTLMENI                                  3        0         0         3          1:20     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

18,00    MOTIČANI – DŽENTLMENI                  8:0

20.12.2011. UTORAK

21,30    BRACA SEONA – RADIOTON              1:5

21.12.2011. SRIJEDA

20,00    RADIOTON – MOTIČANI                     0:3

23.12.2011. PETAK

20,00    DŽENTLMENI – RADIOTON               0:7

27.12.2011. UTORAK

18,40    BRACA SEONA – DŽENTLMENI          5:1

29.12.2011. ČETVRTAK

18,00    MOTIČANI – BRACA SEONA               4:2

 SENIORI

 

SKUPINA  –  C)

 

CB BAZA VIŠNJEVAC                                     3          2            1          0          10:3        7  *

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                                  3          2            1          0            8:3        7

FRIZERSKI SALON FRANJO                         3          1         0        2           6:7      3

BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC                   3          0         0        3         1:12      0

19.12.2011. PONEDJELJAK

20,40    FRIZERSKI SALON FRANJO – AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                    1:3

21.12.2011. SRIJEDA

19,20    BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC – CB BAZA VIŠNJEVAC                0:5

23.12.2011. PETAK

18,00    FRIZERSKI SALON FRANJO – BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC          3:0 b.b..

26.12.2011. PONEDJELJAK

19,20    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – CB BAZA VIŠNJEVAC                              1:1 (9:10)

28.12.2011. SRIJEDA

18,40    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – BISTRO FORTUNA DONJI MIHOLJAC         4:1

29.12.2011. ČETVRTAK

20,00    CB BAZA VIŠNJEVAC – FRIZERSKI SALON FRANJO                        4:2

 

SENIORI

SKUPINA  – D)

 

CB TONČO STRIZIVOJNA                               4           4          0           0           20:7     12

PILIĆI                                                      4          2        1          1          10:4     7  *

LAVOVI                                                    4          2        1          1          11:5     7

NK MLADOST STIPANOVCI                           4          1        0          3          4:8       3

NINDŽE                                                    4          0        0          4          1:22     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

19,20    LAVOVI – NINDŽE                                      5:0

20.12.2011. UTORAK

18,40    CB TONČO STRIZIVOJNA – LAVOVI               4:3

20,40    NK MLADOST STIPANOVCI – NINDŽE             3:0

22.12.2011. ČETVRTAK

18,00    PILIĆI – NK MLADOST STIPANOVCI                2:0

19,20    NINDŽE – CB TONČO STRIZIVOJNA                1:9

23.12.2011. PETAK

19,20    NINDŽE – PILIĆI                                         0:5

26.12.2011. PONEDJELJAK

20,00    PILIĆI – CB TONČO STRIZIVOJNA                  2:3

27.12.2011. UTORAK

19,20    CB TONČO STRIZIVOJNA – NK MLADOST STIPANOVCI        4:1

28.12.2011. SRIJEDA

19,20    NK MLADOST STIPANOVCI – LAVOVI            0:2

29.12.2011. ČETVRTAK

19,20    LAVOVI – PILIĆI


SENIORI

SKUPINA – E)

 

GRADSKA KAVANA                                         4            3          0           1          15:6     9

SLAVONSKA RAVNICA                                   4            3          0           1          13:7     9

S POL’  SNAGE                                          4          2         1         1          16:12    7  *

CB IZZY                                                   4          1         1        2          8:7       4

PUPIĆ TEAM                                              4          0         0        4          6:26     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

20,00    S POL’  SNAGE – PUPIĆ TEAM         6:3

20.12.2011. UTORAK

19,20    S POL’  SNAGE – CB IZZY              2:2 (5:3)

21.12.2011. SRIJEDA

 21,30    CB IZZY – PUPIĆ TEAM                  6:2

22.12.2011. ČETVRTAK

18,40    PUPIĆ TEAM – GRADSKA KAVANA                0:7

20,00    CB IZZY – SLAVONSKA RAVNICA                  0:1

23.12.2011. PETAK

20,40    PUPIĆ TEAM – SLAVONSKA RAVNICA                       1:7

26.12.2011. PONEDJELJAK

18,40    GRADSKA KAVANA – S POL’  SNAGE            3:5

27.12.2011. UTORAK

20,40    SLAVONSKA RAVNICA – GRADSKA KAVANA 1:3

28.12.2011. SRIJEDA

20,00    S POL’ SNAGE – SLAVONSKA RAVNICA        3:4

29.12.2011. ČETVRTAK

18,40    GRADSKA KAVANA – CB IZZY                                   2:0


SENIORI

 

SKUPINA  –  F)

 

GURAVCI VIDIK d.o.o.                               4            4           0           0          24:4     12

PECKA d.o.o.                                                4            3           0           1          19:8     9

BAMBUĆA                                              4          2          0         2          9:14     6

RIBE PTICE                                            4          0          1         3          3:15     1  *

BUJDINI SINOVI                                     4          0          1         3          2:16     1

19.12.2011. PONEDJELJAK

21,30    BUJDINI SINOVI – PECKA d.o.o                                  1:3

20.12.2011. UTORAK

20,00    BUJDINI SINOVI – GURAVCI VIDIK d.o.o.       0:7

21.12.2011. SRIJEDA

18,00    PECKA d.o.o. – RIBE PTICE                            5:1

20,40    GURAVCI VIDIK d.o.o. – BAMBUĆA                5:1

22.12.2011. ČETVRTAK

20,40    BAMBUĆA – RIBE PTICE                                3:0

26.12.2011. PONEDJELJAK

18,00    RIBE PTICE – BUJDINI SINOVI                        1:1 (3:2)

20,40    GURAVCI VIDIK d.o.o. – PECKA d.o.o.             6:2

27.12.2011. UTORAK

20,00    BAMBUĆA – BUJDINI SINOVI                          5:0

28.12.2011. SRIJEDA

18,00    PECKA d.o.o. –              BAMBUĆA                  9:0

20,40    RIBE PTICE – GURAVCI VIDIK d.o.o.               1:6

 

MLADI 8 -10 god

 

SKUPINA

 

NAŠK                                                  4          4          0          0          15:2     12

Š.N. FEŠK FERAPLAST                           3          2          0          1          3:5       6

CERTISA ĐAKOVO                                3          1          0          2          2:6       3

LIMAČI NK VIHOR                                4          0          0          4          2:9       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – CERTISA ĐAKOVO              2:0

15,30    LIMAČI NK VIHOR – NAŠK                                         1:3

 

27.12.2011. UTORAK

14,00    NAŠK – CERTISA ĐAKOVO                                        4:0

16,00    LIMAČI NK VIHOR – Š.N.FEŠK FERAPLAST               0:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

15,30    Š.N.FEŠK FERAPLAST – NAŠK                                              0:5

16,30    CERTISA ĐAKOVO – LIMAČI NK VIHOR                                 2:0

 

29.12.2011. ČERTVRTAK

14,00    NAŠK – LIMAČI NK VIHOR                                         3:1

30.12.2011. PETAK

15,30    CERTISA ĐAKOVO – Š.N.FEŠK FERAPLAST

 

02.01.2012 PONEDJELJAK

14,30    CERTISA ĐAKOVO – NAŠK

 

03.01.2012 UTORAK

16,30 Š.N.FEŠK FERAPLAST – LIMAČI NK VIHOR

04.01.2012 SRIJEDA

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

 

05.01.2012 ČETVRTAK

16,00 LIMAČI NK VIHOR – CERTISA ĐAKOVO

 

MLADI 10 -12 god

 

SKUPINA

 

Š.N.FEŠK FERAPLAST               3          2          0          1          12:3     6

BILI TIĆI                               2          2          0          0          5:1       6

KOMPANIJA MAMIĆ                 2          1          0          1          3:6       3

NAŠK                                    1          0          0          1          1:4       0

MLADE NADE                          2          0          0          2          2:9       0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,00    NAŠK – BILI TIĆI                                             1:4

 

27.12.2011. UTORAK

15,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – KOMPANIJA MAMIĆ            5:1

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – MLADE NADE                      7:1

 

 

29.12.2011. ČRTVRTAK

15,00    BILI TIĆI – Š.N.FEŠK FERAPLAST                   1:0

17,00    MLADE NADE – KOMPANIJA MAMIĆ               1:2

30.12.2011. PETAK

14,30    KOMPANIJA MAMIĆ – BILI TIĆI

16,00    MLADE NADE – NAŠK

 

 

03.01.2012 UTORAK

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

 

05.01.2012 ČETVRTAK

14,00 KOMPANIJA MAMIĆ – NAŠK

15,30    BILI TIĆI – MLADE NADE

 

MLADI  12-14 god

 

SKUPINA  –  A)

 

NAŠK                                                           1          1          0          0          5:0       3

BILI TIĆI                                                      0          0          0          0          0:0       0

DEČKI SA STILOM                                          1          0          0          1          0:5       0

 

27.12.2011. UTORAK

15,30    NAŠK – DEČKI SA STILOM                 5:0

03.01.2012. UTORAK

14,00    BILI TIĆI – DEČKI SA STILOM

05.01.2012. ČETVRTAK

16,30    NAŠK – BILI TIĆI

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2011/12

MLADI  12-14 god

SKUPINA  –  B)

 

Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                  1          1          0          0          5:0       3

CF SEPETARI                                            1          1          0          0          2:0       3

NK VIHOR                                               1          0          0          1          0:2       0

VUGORI                                                  1          0          0          1          0:5       0

 

26. 12.2011. PONEDJELJAK

14,30   NK VIHOR – CF SEPETARI                 0:2

29.12.2011. ČETVRTAK

15,30    Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – VUGORI 5:0

12.01.2012. PONEDJELJAK

13,30    CF SEPETARI – VUGORI

16,30    NK VIHOR – Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC

04.01.2012. SRIJEDA

14,00   VUGORI – NK VIHOR

16,00   Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – CF SEPETARI

 

MLADI – 14 -16 god

 

SKUPINA  –  A)

 

BC TIM                                                          2          2          0          0          8:1       6

SLAVONSKA RAVNICA                                      2          1          1          0          5:3       4

PEKARA ČOČAJ                                               1          0          1          0          2:2       1  *

MARKOVAC CITY                                            1          0          0          1          0:2       0

FEŠK                                                             2          0          0          2          2:9       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

15,00    BC TIM – FEŠK                                                           6:1

17,00    SLAVONSKA RAVNICA – PEKARA ČOČAJ      2:2  (3:4)

28.12.2011. SRIJEDA

14,30    FEŠK – SLAVONSKA RAVNICA                                  1:3

15,00    MARKOVAC CITY – BC TIM                            0:2

30.12.2011. PETAK

16,30    MARKOVAC CITY – PEKARA ČOČAJ

02.01.2012. PONEDJELJAK

16,00    PEKARA ČOČAJ – FEŠK

03.01.2012. UTORAK

15,30    BC TIM – SLAVONSKA RAVNICA

04.01.2012. SRIJEDA

15,00    PEKARA ČOČAJ – BC TIM

16,30    SLAVONSKA RAVNICA – MARKOVAC CITY

05.01.2012. ČETVRTAK

15,00    FEŠK – MARKOVAC CITY

 

 MLADI -14-16 god

 

SKUPINA  –  B)

 

DREAM TEAM                                                 2          2          0          0          6:3       6

NO LIMIT                                                      1          1          0          0          2:1       3

RK NEXE                                                       2          0          1          1          2:3       1  *

NEXUS                                                          2          0          1          1          1:2       1

NK MARTIN                                                   1          0          0          1          1:3       0

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

16,00    DREAM TEAM – RK NEXE                  3:2

17,00    NEXUS – NO LIMIT                              1:2

29.12.2011. ČETVRTAK

14,30    NK MARTIN – DREAM TEAM               1:3

16,00    RK NEXE – NEXUS                             0:0  (4:3)

30.12.2011. PETAK

13,30    NO LIMIT – RK NEXE

02.01.2012.  PONEDJELJAK

15,30    DREAM TEAM – NEXUS

17,00    NK MARTIN – NO LIMIT

 

 

03.01.2012.  UTORAK

13,30    NEXUS – NK MARTIN

16,00    NO LIMIT – DREAM TEAM

 

04.01.2012.  SRIJEDA

15,30    RK NEXE – NK MARTIN

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2011/12

MLADI  -14-16 god

 

SKUPINA  –  C)

ZVJEZDICE                                                     2          2          0          0          7:1       6

AUTO LIJIĆ                                                     2          1          0          1          6:4       3

EUROHERC                                                    2          1          0          1          3:3       3

ZALUTALI METAK                                           1          0          0          1          2:5       0

NIČIJI SINOVI                                                 1          0          0          1          0:5       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,30    NIČIJI SINOVI – ZVJEZDICE               0:5

27.12.2011. UTORAK

14,30    AUTO LIJIĆ – ZALUTALI METAK         5:2

16,30    ZVJEZDICE – EUROHERC                   2:1

 

29.12.2011. ČETVRTAK

16,30    EUROHERC – AUTO LIJIĆ                  2:1

 

30.12.2011. PETAK

14,00    ZALUTALI METAK – EUROHERC

15,00    AUTO LIJIĆ – ZVJEZDICE

02.01.2012. PONEDJELJAK

14,00    NIČIJI SINOVI – EUROHERC

15,00    ZALUTALI METAK – ZVJEZDICE

03.01.2012. UTORAK

15,00    NIČIJI SINOVI – AUTO LIJIĆ

05.01.2012. ČETVRTAK

14,30    ZALUTALI METAK – NIČIJI SINOVI

 

(Tekst&Foto: Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još