KBK “Impact” Našice ponovno na postolju – Leonardo Paska postao viceprvak hrvatske

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME

U nedjelju, 2.5.2021., u Svetom Ivanu Zelini održano je prvenstvo Hrvatske u savate boxu disciplini Assout. Na natjecanju je nastupilo troje natjecatelja Kickboxing kluba ˇImpactˇ Našice i osvojilo sljedeće rezultate: Filip Čiček u kategoriji junior do 70 kg osvojio je broncu, Petra Mihalek u kategoriji senior do 70 kg osvojila je, također, broncu te Leonardo Paska u kategoriji junior do 75 kg. osvojio drugo mjesto te postao viceprvak hrvatske u toj disciplini.

Na natjecanje su išle još dvije natjecateljice Ančica Nađ i Lea Antunović, ali iz tehničkih razloga nisu mogle nastupiti. Ovo je svakako velik rezultat za ovaj klub nakon prošle godine koja je bila neaktivna za borce, a ovo je potvrda da klub dobro radi i da im samo treba prilika da to i pokažu. Iz kluba poručuju kako su pojačali ekipu s mladim članovima koji su sad postali nositelji natjecateljskog dijela kluba i sigurni su da budući rezultati neće izostati.