11. Božićni malonogometni turnir Našice – BC tim – Iskrica 9:0

nog1

Trećeg dana Božićnog malonogometnog turnira u Našicama postignuto je najviše (27) pogodaka. Počeli su Vihor juniori (Vuzem 2, Bujdo, Jančić, Kubala) protiv Valenčak (Božiček), za koji igra nekolicina juniora našičkog trećeligaša. Ekipa CB V. rajon Pizzeria Milić (Šimić, Balat, Mihaljević 2, I.Pandžić, Magdić) koja prvi puta na ovom turniru, deklasirala je Osječko pivo. Utakmica Motičani CB Roko (Pavičić, ag. Žigić) s Bracom uslužno pečenje  (A.Štefančić) je jedina u kojoj se do samog kraja nije znao pobjednik. Iskusni Pavičić je i ovoga puta pokazao svoje realizatorske sposobnosti i svojoj ekipi donio tri boda. Slavonija Klokočevci (Mihaljević) uspjela je postići tek jedan pogodak protiv raspoloženog CB Izzy (Mihaljević, Siber 2, Galić, Brkić). Lanjski finalist Pecka d.o.o. (Tomaš 2, Skenderović, Pohižek), većinom sastavljen od igrača Belišća i Naška (Barišić, Hečimović, Tomaš, Pohižek, Skenderović) je igrao prvu utakmicu i Concitoru Rakitovica nanio drugi poraz. Na kraju   večeri prava „poslastica“ i prezentacija nadmoći BC tima (Kraljik 3, Bibić, Vučemilović 2, Kovačević, Knežević) protiv Iskrice Šaptinovci.        

nog2          

Rezultati: Vihor juniori – Valenčak 5:1, CB V.rajon pizzeria Milić – Osječko pivo 8:0, Motičani CB Roko – Braca uslužno pečenje 2:1, Slavonija Klokočevci – CB Izzy 1:6, Pecka d.o.o. – Consitor Rakitovica 4:0, Iskrica Šaptinovci – BC tim 0:9.

SENIORI

SKUPINA  –  A)

ĐURDAN CITY                                               1          1          0          0          2:1                   3

NO LIMIT                                             1          1          0          0          1:0                   3

CALCIOPOLI                                       1          0          0          1          1:2                   0

NK CROATIA                                       1          0          0          1          0:1                   0

16.12.2013. PONEDJELJAK

18,00    ĐURDAN CITY- CALCIOPOLI             2:1

18,40    NK CROATIA – NO LIMIT                     0:1      

18.12.2013. SRIJEDA

19,20    CALCIOPOLI – NO LIMIT

           

20.12.2013. PETAK

18,00    ĐURDAN CITY – NK CROATIA

21.12.2013. SUBOTA

18,00    NK CROATIA – CALCIOPOLI

20,00    NO LIMIT – ĐURDAN CITY     

SKUPINA  –  B)

CB V. RAJON PIZZERIA MILIĆ                       1          1          0          0          8:0                   3

GURAVCI                                           1          1          0          0          5:2                   3

YOLO                                                  1          0          0          1          2:5                   0

OSJEČKO PIVO                                  1          0          0          1          0:8                   0

 

 

 

16.12.2013. PONEDJELJAK

19,20    GURAVCI – YOLO                    5:2

           

17.12.2012. UTORAK

18,40    CB V. RAJON PIZZERIA MILIĆ – OSJEČKO PIVO       8:0

           

18.12.2013. SRIJEDA

20,00    YOLO – OSJEČKO PIVO

 

19.12.2013. ČETVRTAK

19,20    GURAVCI – CB V. RAJON PIZZERIA MILIĆ

           

21.12. 2013. SUBOTA

19,20    CB V. RAJON PIZZERIA MILIĆ – YOLO

21,20    OSJEČKO PIVO – GURAVCI

SKUPINA  –  C)

VIHOR JUNIORI                                 1          1          0          0          5:1                   3

FAST FOOD PRELO                            1          1          0          0          3:2                   3

CB EL PADRINO SLATINA                  0          0          0          0          0:0                   0

CB GOLDFINGER                               1          0          0          1          2:3                   0

VALENČAK                                         1          0          0          1          1:5                   0

15.12.2013. NEDJELJA

18,40    FAST FOOD PRELO – CB GOLDFINGER                    3:2

            17.12.2012. UTORAK

18,00    VIHOR JUNIORI – VALENČAK                                    5:1

           

18.12.2013. SRIJEDA

18,00    VIHOR JUNIORI – CB EL PADRINO SLATINA

18,40    VALENČAK – CB GOLDFINGER

 

19.12.2013. ČETVRTAK

20,00    CB EL PADRINO SLATINA – VALENČAK       

           

20.12. 2013. PETAK

20,40    FAST FOOD PRELO – VIHOR JUNIORI

21.12. 2013. SUBOTA

20,40    CB GOLDFINGER – CB EL PADRINO SLATINA

22.12.2013. NEDJELJA

20,00    CB GOLDFINGER – VIHOR JUNIORI

20,40    CB EL PADRINO SLATINA – FAST FOOD PRELO

23.12.2013. PONEDJELJAK

20,00    VALENČAK – FAST FOOD PRELO     

SKUPINA  – D)

DŽEZERI                                             1          1          0          0          6:1                   3

BUJDINI SINOVI                                1          1          0          0          3:2                   3

AMB GRAĐEVINSKI MATERIJALI       1          0          0          1          2:3                   0

NEMA PREDAJE                                1          0          0          1          1:6                   0

 

 

16.12.2013. PONEDJELJAK

20,00    DŽEZERI – NEMA PREDAJE                                                 6:1

20,40    BUJDINI SINOVI – AMB GRAĐEVINSKI MATERIJALI             3:2

           

18.12.2013. SRIJEDA

20,40    DŽEZERI – BUJDINI SINOVI

           

20.12.2013. PETAK

20,00    NEMA PREDAJE – AMB GRAĐEVINSKI MATERIJALI

 

 

22.12.2013. NEDJELJA

18,40    BUJDINI SINOVI – NEMA PREDAJE

           

23.12. 2013. PONEDJELJAK

18,00    AMB GRAĐEVINSKI MATERIJALI – DŽEZERI

 

SKUPINA – E)

CB IZZY                                              2          2          0          0          9:2                   6

MOTIČANI CB ROKO                                      1             1             0             0             2:1                          3

CB ZEKO I PRIJATELJI                                  1          1          0          0          1:0                   3

BRACA USLUŽNO PEČENJE             2          0          0          2          2:5                   0

SLAVONIJA KLOKOČEVCI                  2          0          0          2          1:7                   0

 

15.12.2013. NEDJELJA

18,00    SLAVONIJA KLOKOČEVCI – CB ZEKO I PRIJATELJI             0:1

20,00    CB IZZY – BRACA USLUŽNO PEČENJE                                3:1

            17.12.2013. UTORAK

 

19,20    MOTIČANI CB ROKO – BRACA USLUŽNO PEČENJE                2:1

20,00    SLAVONIJA KLOKOČEVCI – CB IZZY                                    1:6

           

19.12.2013. ČETVRTAK

18,40    BRACA USLUŽNO PEČENJE –           CB ZEKO I PRIJATELJI

20,40    MOTIČANI CB ROKO – SLAVONIJA KLOKOČEVCI       

20.12.2013. PETAK

19,20    CB ZEKO I PRIJATELJI – IZZY

           

21.12. 2013. SUBOTA

18,40    BRACA USLUŽNO PEČENJE –           SLAVONIJA KLOKOČEVCI

22.12. 2013. NEDJELJA

21,20    CB ZEKO I PRIJATELJI – MOTIČANI CB ROKO

23.12. 2013. PONEDJELJAK

19,20    CB IZZY – MOTIČANI CB ROKO

SKUPINA – F)

BC TIM                                                            2          2          0          0          12:2                 6

PECKA d.o.o.                                                      1             1             0             0             4:0                          3

DUHOVI ORAHOVICA                        1          1          0          0          4:2                   3

CONSITOR RAKITOVICA                    2          0          0          2          2:7                   0

ISKRICA ŠAPTINOVCI                                   2          0          0          2          2:13                 0

 

 

15.12.2013. NEDJELJA

19,20    ISKRICA ŠAPTINOVCI – DUHOVI ORAHOVICA                     2:4      

20,40    BC TIM – CONSITOR RAKITOVICA                             3:2

           

17.12.2013. UTORAK

20,40    PECKA d.o.o. – CONSITOR RAKITOVICA                   4:0

21,20    ISKRICA ŠAPTINOVCI – BC TIM                                0:9

           

19.12.2013. ČETVRTAK

18,00    DUHOVI ORAHOVICA – BC TIM

20.12.2013. PETAK

18,40    PECKA d.o.o. – ISKRICA ŠAPTINOVCI

22.12. 2013. NEDJELJA

18,00    CONSITOR RAKITOVICA – ISKRICA ŠAPTINOVCI

19,20    DUHOVI ORAHOVICA – PECKA d.o.o.

23.12. 2013. PONEDJELJAK

18,40    CONSITOR RAKITOVICA – DUHOVI ORAHOVICA

20,40    BC TIM – PECKA d.o.o.

 {igallery id=1027|cid=43|pid=1|type=random|children=0|addlinks=0|tags=|limit=0}

 

Pročitajte još