Udruga “Jaglac” uspješno je provela EU projekt Društveno poduzetništvo udruge „Jaglac“ (studeni 2021.- kolovoz 2023.) u okviru kojeg je izrađen poslovni plan prema preporuci HAMAG BICRO-a i zaposleno 5 osoba iz kategorije nezaposlenih osoba, ranjivih skupina. Adaptiran je i opremljen poslovni prostor u svrhu provedbe društveno – poduzetničkih aktivnosti.
Udruga je stekla stručne i poslovne sposobnosti i vještine o društvenom poduzetništvu te započela poslovanje prema društveno – poduzetničkim principima. Po završetku projekta udruga nastavlja s radom krojačnice, ali u smanjenom obimu do budućeg projekta i/ili prihvatljivih poslovnih ponuda koje će joj omogućiti razvoj i stabilnost na tržištu.
Proizvodi izrađeni u krojačnici Udruge u skladu su sa zaštitom okoliša jer su izrađeni od prirodnih/recikliranih materijala/restlova dobivenih od tvornica s našeg područja.
Katalog proizvoda dostupan je na: https://udrugamrorah.hr/drustveno-poduzetnistvo-udruge-jaglac/
Novo radno vrijeme krojačnice na adresi Kralja Zvonimira 181, Orahovica:
- ponedjeljak – petak od 8:00 do 13:00 sati
Za sve informacije možete se obratiti: Ljiljani Čunko, koordinatorici društvenog poduzetništva i voditeljici krojačnice