Sjajna godina iza URT „Nexe Team”


Za manje od dvije godine postojanja već prepoznatljiva URT “Nexe Team” Našice ostvarila je vrhunske rezultate sa svojim trkačima. Za 2020. godinu imaju velike planove na sportskom, memorijalnom i humanitarnom natjecanju, a u 2019. godini trkači nexe-ovci na dostojan način su prezentirali svoj Grad Našice i udrugu. Želimo im puno sreće i dobrih rezultata u budućem radu.

09. 02. 2019. Neptun Trail (Osijek)

Maja Domnjak Lelić 3. mjesto – 21km

 

18. 02. 2019 Fašnička utrka (Zagreb)

Vesna Janković 1. mjesto -10km

 

23. 03. 2019. Kalnik Trail (Kalnik)

Vesna Janković 1. mjesto – 7km

Jasna Plemeniti 1. mjesto – 14km

28. 04. 2019 utrka Zvonko Panežić (Požega)

Jasna Plemeniti 1. mjesto – 15,6km

Vesna Janković 1. mjesto – 5km

 

04. 05. 2019. Moslavina Trail (Moslavina)

Vesna Janković 3. mjesto – 8km

 

11. 05. 2019 Osječki Cener (Osijek)

Damir Mesec 1. mjesto – 10km

 

12. 05. 2019. Bromara polumaraton (Sl. Brod)

Jasna Plemeniti 2. mjesto – 21km

25. 05. 2019. Polojska utrka (Sl. Brod)

Jasna Plemeniti 2. mjesto – 50km štafeta

Vesna Janković 2. mjesto – 50km štafeta

08. 06. 2019. Papuk Extreme Challenge (Orahovica)

Jasna Plemeniti 1. mjesto 21km

Ivana Devald 2. mjesto 11km

 

08. 06. 2019. GBT CENER (Popovača)

Dubravka Mesec 1. mjesto – 10km

Vesna Janković 3. mjesto – 10km

Damir Mesec 2. mjesto – 10km

15. 06. 2019. Baranja night trail (Baranja)

Ana Tomaić – Bernat 2. mjesto – 20km

Jasna Plemeniti 3. mjesto – 20km

 

28. 06. 2019. Našički vatrogasni cener (Našice)

Damir Mesec 1. mjesto – 10km

Krešimir Žagar 2. mjesto – 10km

Dubravka Mesec 3. mjesto – 10km

 

29. 06. 2019. Utrka biser Slavonije (Jankovac)

Jasna Plemeniti 2. mjesto – 12km

 

18. 08. 2019. Novska run

Vesna Janković 2. mjesto – 9km

 

24. 08. 2019. Sunset run (Osijek)

Damir Mesec 2. mjesto – 14km

25.08.2019. Kukuruzni labirint (Osijek)

Ana Tomaić- Bernat 2. mjesto – 23km

 

01. 09. 2019. Utrka Castrum de Posega (Požega)

Vesna Janković 3. mjesto – 14km

 

14. 09. 2019. Belišćanski cener (Belišće)

Vesna Janković 2. mjesto – 10km

28. 09. 2019. Feričanci Wine run (Feričanci)

Dubravka Mesec 1. mjesto – 9km

Damir Mesec 1. mjesto – 9km

21. 12. 2019. Advent run (Đakovo)

Dubravka Mesec 1. mjesto – 10 km

Ana Tomaić – Bernat ukupno 2. mjesto na Slavonsko – baranjskoj trail ligi

Vesna Janković ukupno 3. mjesto valpovačka ljetna liga

 

Škola trčanja djeca

27. 04. 2019. Utrka „Ja imam prijatelja policajca” (Sl. Brod)

David Blagojević 3. mjesto 600 metara

 

24. 08. 2019. Utrka pozdrav Domovini (Zadar)

Ema Devald 1. mjesto

21. 09. 2019. Miholjačka dječja utrka

Mia Hajnal 1. mjesto

 

Foto: ustupljene fotografije

Stric pivo

Pročitajte još