Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika PP Beli Manastir utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da je 29-godišnjak počinio kazneno djelo „Oštećenje tuđe stvari“. Naime, on je u Kneževu 17. studenog pur pjenom pošpricao automobil koji je bio parkirani ispred obiteljske kuće 28-godišnjeg vlasnika. Materijalna šteta procjenjuje se na oko od 5.000 eura.
Ukrao mu osvojeni dobitak
Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika I. PP Osijek s ispostavom Čepin utvrđena je sumnja da je 41-godišnjak počinio kazneno djelo „Teška krađa“. U Osijeku je 3. prosinca u kockarnici, prilikom isplate osvojenog dobitka iz automata 41-godišnjak iskoristio nepažnju 19-godišnjaka i ukrao mu 830 eura dok su ga druge dvije osobe zapričavale. Policija podnosi prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Osijeku.
Tijekom protekla 24 sata devet prometnih nesreća
Na području Policijske uprave osječko – baranjske tijekom posljednja 24 sata evidentirano je devet prometnih nesreća. U jednoj prometnoj nesreći jedna osoba je lakše ozlijeđena dok je u osam prometnih nesreća nastala materijalna šteta. Na području PPRP Osijeka dogodilo se četiri prometne nesreće, a na područjima PP Belog Manastira, PP Đakova, PP Belišća, PP Našica i PP Donjeg Miholjca dogodila se po jedna prometna nesreća.