Našice – Božićni malonogometni turnir „Našice 2011/12“

nogomet27_12_2a


Torčić pet pogodaka !

Nakon dvodnevne stanke utakmicama najmlađih nastavljen je Božićni malonogometni turnir  „Našice 2011/12“. U natjecanju ima 31 ekipa koje su svrstane u četiri kategorije. Iza njih jedna utakmica veterana, kojih u jednoj skupini ima pet a u drugoj četiri ekipe. Igrali su RK Nexe veterani i prošlogodišnji finalist Vila Đakovo. Bivši su rukometaši bili preslabi za Đakovčanre predvođene internacionalcem Labakom@com. (I. Leko 3, Išasegi 3, Labaknogomet27_12_1a

{gallery}Slike_tekstovi/sport/2011/12/27/v1{/gallery}

Prva utakmica seniora bila je između Riba-ptica (Slivka) i Bujdinih sinova (Petranović). Završila je neodlučno a u izvođenju penala precizniji su bili Ribe-ptice. Veoma uzbudljivo bilo je u susretu Gradska kavana (Galić 2, Konjetić) i S pol’snage (D. Duvnjak 2, Kolar, Stranatić, Antolović). Gotovo isto, ali s malo pogodaka, prošao je i susret Auto škole Cilj (Galinec) i CB Baza Višnjevac (M. Mihaljević). Nakon devet serija sa sedam metara precizniji su bili Višnjevčani. Ekipa Pilići (Orešković, Ćosić) dobro je namučila iskusne igrače Cafe bar Tončo (D. Vragolović, Vukosavljević, Z. Vragolović). Na kraju večeri Guravci Vidik d.o.o. (Torčić 5, Horvatek) su visoko porazili Pecka d.o.o. (S. Hendrih, D. Vida).

nogomet27_12_3a

Rezultati:

mladi početnici Škola nogometa Fešk Feraplast – Certisa Đakovo 2:0,

Limačić NK Vihor – Našk 1:3;

99′ godište Našk – Bili tići 1:4;

97′ godište NK Vihor – CF Sepetari 0:2;

95′ godište BC Tim – Fešk 6:1,

Ničiji sinovi – Zvjezdice 0:5,

Slavonska ravnica – Pekara Čočaj 2:2 (3:4).

Veterani RK Nexe veterani – Vila Đakovo 0:9;

seniori Ribe-ptice – Bujdini sinovi 1:1 (3:2),

Gradska kavana – S pol’snage 3:5,

Auto škola Cilj – Cafe bar Baza Višnjevac 1:1 (9:10),

Pilići – Cafe bar Tončo 2:3,

Guravcki Vidik d.o.o. – Pecka d.o.o. 6:2.

 

SENIORI

(SKUPINA – A)

 

DŽEZERI                                                         3          3          0          0          16:5     9

PSC OPEL OSIJEK                                             2          1          0          1          7:5       3

VESELA DRUŽINA                                            3          1          0          2          7:16     3

FERAPLAST                                                     2          0          0          2          2:6       0

 

19.12.2011. PONEDJELJAK

18,40    DŽEZERI – FERAPLAST                                  4:1

20.12.2011. UTORAK

18,00    PSC OPEL OSIJEK – VESELA DRUŽINA             6:2

21.12.2011. SRIJEDA

18,40    VESELA DRUŽINA – DŽEZERI                         3:9

22.12.2011. ČETVRTAK

21,30    DŽEZERI – PSC OPEL OSIJEK                         3:1

23.12.2011. PETAK

18,40    FERAPLAST – VESELA DRUŽINA                      1:2

27.12.2011. UTORAK

18,00    FERAPLAST – PSC OPEL OSIJEK

 

 SENIORI

 (SKUPINA  –  B)

 

MOTIČANI                                           2          2          0          0          11:0     6

RADIOTON                                          3          2          0          1          12:4     6

BRACA SEONA                                     1          0          0          1          1:5       0

DŽENTLMENI                                       2          0          0          2          0:15     0

 

19.12.2011. PONEDJELJAK

18,00    MOTIČANI – DŽENTLMENI                  8:0

20.12.2011. UTORAK

21,30    BRACA SEONA – RADIOTON                1:5

21.12.2011. SRIJEDA

20,00    RADIOTON – MOTIČANI                     0:3

23.12.2011. PETAK

20,00    DŽENTLMENI – RADIOTON                 0:7

27.12.2011. UTORAK

18,40    BRACA SEONA – DŽENTLMENI

29.12.2011. ČETVRTAK

18,00    MOTIČINA – BRACA SEONA

 

SENIORI

 (SKUPINA  –  C)

CB BAZA VIŠNJEVAC                                      2          1          1          0          6:1       4  *

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                                    2          1          1          0          4:2       4

FRIZERSKI SALON FRANJO                              2          1          0          1          4:3       3

BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC                        2          0          0          2          0:8       0

19.12.2011. PONEDJELJAK

20,40    FRIZERSKI SALON FRANJO – AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                      1:3

21.12.2011. SRIJEDA

19,20    BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC – CB BAZA VIŠNJEVAC                  0:5

23.12.2011. PETAK

18,00    FRIZERSKI SALON FRANJO – BISTRO FORTUNA D.MIHOLJAC        3:0 b.b..

26.12.2011. PONEDJELJAK

19,20    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – CB BAZA VIŠNJEVAC                            1:1 (9:10)

28.12.2011. SRIJEDA

18,40    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – BISTRO FORTUNA DONJI MIHOLJAC

29.12.2011. ČETVRTAK

20,00    CB BAZA VIŠNJEVAC – FRIZERSKI SALON FRANJO

 

SENIORI

(SKUPINA  – D)

 

CB TONČO STRIZIVOJNA                               3          3          0          0          16:6     9

PILIĆI                                                        3          2          0          1          9:3       6

LAVOVI                                                      2          1          0          1          8:4       3

NK MLADOST STIPANOVCI                             2          1          0          1          3:2       3

NINDŽE                                                      4          0          0          4          1:22     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

19,20    LAVOVI – NINDŽE                                           5:0

20.12.2011. UTORAK

18,40    CB TONČO STRIZIVOJNA – LAVOVI                    4:3

20,40    NK MLADOST STIPANOVCI – NINDŽE                 3:0

22.12.2011. ČETVRTAK

18,00    PILIĆI – NK MLADOST STIPANOVCI                   2:0

19,20    NINDŽE – CB TONČO STRIZIVOJNA                   1:9

23.12.2011. PETAK

19,20    NINDŽE – PILIĆI                                             0:5

26.12.2011. PONEDJELJAK

20,00    PILIĆI – CB TONČO STRIZIVOJNA                      2:3

27.12.2011. UTORAK

19,20    CB TONČO STRIZIVOJNA – NK MLADOST STIPANOVCI

28.12.2011. SRIJEDA

19,20    NK MLADOST STIPANOVCI – LAVOVI

29.12.2011. ČETVRTAK

19,20    LAVOVI – PILIĆI

SENIORI

(SKUPINA – E)

 

S POL’  SNAGE                                             3          2          1          0          13:8     7  *

SLAVONSKA RAVNICA                                   2          2          0          0          8:1       6

CB IZZY                                                     3          1          1          1          8:5       4

GRADSKA KAVANA                                       2          1          0          1          10:5     3

PUPIĆ TEAM                                               4          0          0          4          6:26     0

19.12.2011. PONEDJELJAK

20,00    S POL’  SNAGE – PUPIĆ TEAM                        6:3

20.12.2011. UTORAK

19,20    S POL’  SNAGE – CB IZZY                              2:2 (5:3)

21.12.2011. SRIJEDA

21,30    CB IZZY – PUPIĆ TEAM                                 6:2

22.12.2011. ČETVRTAK

18,40    PUPIĆ TEAM – GRADSKA KAVANA                   0:7

20,00    CB IZZY – SLAVONSKA RAVNICA                   0:1

23.12.2011. PETAK

20,40    PUPIĆ TEAM – SLAVONSKA RAVNICA              1:7

26.12.2011. PONEDJELJAK

18,40    GRADSKA KAVANA – S POL’  SNAGE               3:5

27.12.2011. UTORAK

20,40    SLAVONSKA RAVNICA – GRADSKA KAVANA

28.12.2011. SRIJEDA

20,00    S POL’ SNAGE – SLAVONSKA RAVNICA

29.12.2011. ČETVRTAK

18,40    GRADSKA KAVANA – CB IZZY 

 

SENIORI

(SKUPINA  –  F)

 

GURAVCI VIDIK d.o.o.                                    3          3          0          0          18:3     9

PECKA d.o.o.                                                 3          2          0          1          10:8     3

BAMBUĆA                                                     2          0          0          1          4:5       3

RIBE PTICE                                                   3          0          1          2          2:9       1  *

BUJDINI SINOVI                                             3          0          1          2          2:11     1

19.12.2011. PONEDJELJAK

21,30    BUJDINI SINOVI – PECKA d.o.o                     1:3

20.12.2011. UTORAK

20,00    BUJDINI SINOVI – GURAVCI VIDIK d.o.o.       0:7

21.12.2011. SRIJEDA

18,00    PECKA d.o.o. – RIBE PTICE                          5:1

20,40    GURAVCI VIDIK d.o.o. – BAMBUĆA               5:1

22.12.2011. ČETVRTAK

20,40    BAMBUĆA – RIBE PTICE                              3:0

26.12.2011. PONEDJELJAK

18,00    RIBE PTICE – BUJDINI SINOVI                  1:1 (3:2)

20,40    GURAVCI VIDIK d.o.o. – PECKA d.o.o.

27.12.2011. UTORAK

20,00    BAMBUĆA – BUJDINI SINOVI

28.12.2011. SRIJEDA

18,00    PECKA d.o.o. –              BAMBUĆA

20,40    RIBE PTICE – GURAVCI VIDIK d.o.o.

 

Raspored mladih

 

MLADI – 14 -16 god

 

SKUPINA  –  A)

 

BC TIM                                                          1          1          0          0          6:1       3

SLAVONSKA RAVNICA                                      1          0          1          0          2:2       1  *

PEKARA ČOČAJ                                              1          0          1          0          2:2       1

FEŠK                                                            1          0          0          1          1:6       0

MARKOVAC CITY                                            0          0          0          0          0:0       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

15,00    BC TIM – FEŠK                                        6:1

17,00    SLAVONSKA RAVNICA – PEKARA ČOČAJ      2:2  (3:4)

28.12.2011. SRIJEDA

14,30    FEŠK – SLAVONSKA RAVNICA

15,00    MARKOVAC CITY – BC TIM

30.12.2011. PETAK

16,30    MARKOVAC CITY – PEKARA ČOČAJ

02.01.2012. PONEDJELJAK

16,00    PEKARA ČOČAJ – FEŠK

03.01.2012. UTORAK

15,30    BC TIM – SLAVONSKA RAVNICA

04.01.2012. SRIJEDA

15,00    PEKARA ČOČAJ – BC TIM

16,30    SLAVONSKA RAVNICA – MARKOVAC CITY

05.01.2012. ČETVRTAK

15,00    FEŠK – MARKOVAC CITY

 

MLADI -14-16 god

 (SKUPINA  –  B)

 

NK MARTIN                                                    0          0          0          0          0:0       0

DREAM TEAM                                                  0          0          0          0          0:0       0

NEXUS                                                           0          0          0          0          0:0       0

NO LIMIT                                                       0          0          0          0          0:0       0

RK NEXE                                                        0          0          0          0          0:0       0

 

 

28.12.2011. SRIJEDA

16,00    DREAM TEAM – RK NEXE

17,00    NEXUS – NO LIMIT

29.12.2011. ČETVRTAK

14,30    NK MARTIN – DREAM TEAM

16,00    RK NEXE – NEXUS

30.12.2011. PETAK

13,30    NO LIMIT – RK NEXE

02.01.2012.  PONEDJELJAK

15,30    DREAM TEAM – NEXUS

17,00    NK MARTIN – NO LIMIT

03.01.2012.  UTORAK

13,30    NEXUS – NK MARTIN

16,00    NO LIMIT – DREAM TEAM

04.01.2012.  SRIJEDA

15,30    RK NEXE – NK MARTIN

 

MLADI  -14-16 god

 (SKUPINA  –  C)

ZVJEZDICE                                                     2          2          0          0          7:1       6

AUTO LIJIĆ                                                    1          1          0          0          5:2       3

EUROHERC                                                     1          0          0          1          1:2       0

ZALUTALI METAK                                            1          0          0          1          2:5       0

NIČIJI SINOVI                                                1          0          0          1          0:5       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,30    NIČIJI SINOVI – ZVJEZDICE               0:5

27.12.2011. UTORAK

14,30    AUTO LIJIĆ – ZALUTALI METAK         5:2

16,30    ZVJEZDICE – EUROHERC                   2:1

29.12.2011. ČETVRTAK

13,30    EUROHERC – AUTO LIJIĆ

30.12.2011. PETAK

14,00    ZALUTALI METAK – EUROHERC

15,00    AUTO LIJIĆ – ZVJEZDICE

02.01.2012. PONEDJELJAK

14,00    NIČIJI SINOVI – EUROHERC

15,00    ZALUTALI METAK – ZVJEZDICE

03.01.2012. UTORAK

15,00    NIČIJI SINOVI – AUTO LIJIĆ

05.01.2012. ČETVRTAK

14,30    ZALUTALI METAK – NIČIJI SINOVI

MLADI  12-14 god

 (SKUPINA  –  A)

 

NAŠK                                                               1          1          0          0          5:0       3

BILI TIĆI                                                         0          0          0          0          0:0       0

DEČKI SA STILOM                                             1          0          0          1          0:5       0

27.12.2011. UTORAK

15,30    NAŠK – DEČKI SA STILOM                 5:0

03.01.2012. UTORAK

14,00    BILI TIĆI – DEČKI SA STILOM 

05.01.2012. ČETVRTAK

16,30    NAŠK – BILI TIĆI

 

MLADI  12-14 god

SKUPINA  –  B)

 

CF SEPETARI                                                 1          1          0          0          2:0       3

Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC                       0          0          0          0          0:0       0

VUGORI                                                       0          0          0          0          0:0       0

NK VIHOR                                                    1          0          0          1          0:2       0

 

26. 12.2011. PONEDJELJAK

14,30   NK VIHOR – CF SEPETARI                 0:2

29.12.2011. ČETVRTAK

15,30    Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – VUGORI

02.01.2012. PONEDJELJAK

13,30    CF SEPETARI – VUGORI

16,30    NK VIHOR – Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC

04.01.2012. SRIJEDA

14,00   VUGORI – NK VIHOR

16,00   Š.N.FEŠK KAMENOLOM GRADAC – CF SEPETARI

 

MLADI 10 -12 god

 SKUPINA

 

Š.N.FEŠK FERAPLAST                               1          1          0          0          5:1       3

BILI TIĆI                                               1          1          0          0          4:1       3

MLADE NADE                                         0          0          0          0          0:0       0

NAŠK                                                   1          0          0          1          1:4       0

KOMPANIJA MAMIĆ                                1          0          0          1          1:5       0

 

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

16,00    NAŠK – BILI TIĆI                                             1:4

27.12.2011. UTORAK

15,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – KOMPANIJA MAMIĆ            5:1

28.12.2011. SRIJEDA

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – MLADE NADE

29.12.2011. ČRTVRTAK

15,00    BILI TIĆI – Š.N.FEŠK FERAPLAST

17,00    MLADE NADE – KOMPANIJA MAMIĆ

30.12.2011. PETAK

14,30    KOMPANIJA MAMIĆ – BILI TIĆI

16,00    MLADE NADE – NAŠK

03.01.2012 UTORAK

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

05.01.2012 ČETVRTAK

14,00 KOMPANIJA MAMIĆ – NAŠK

15,30    BILI TIĆI – MLADE NADE

 

MLADI 8 -10 god

 

SKUPINA

 

NAŠK                                                 2          2          0          0          7:1       6

Š.N. FEŠK FERAPLAST                           2          2          0          0          3:0       6

LIMAČI NK VIHOR                                2          0          0          2          1:4       0

CERTISA ĐAKOVO                               2          0          0          2          0:6       0

 

26.12.2011. PONEDJELJAK

14,00    Š.N.FEŠK FERAPLAST – CERTISA ĐAKOVO              2:0

15,30    LIMAČI NK VIHOR – NAŠK                                   1:3

27.12.2011. UTORAK

14,00    NAŠK – CERTISA ĐAKOVO                                    4:0

16,00    LIMAČI NK VIHOR – Š.N.FEŠK FERAPLAST               0:1

28.12.2011. SRIJEDA

15,30    Š.N.FEŠK FERAPLAST – NAŠK

16,30    CERTISA ĐAKOVO – LIMAČI NK VIHOR

29.12.2011. ČRTVRTAK

14,00    NAŠK – LIMAČI NK VIHOR

30.12.2011. PETAK

15,30    CERTISA ĐAKOVO – Š.N.FEŠK FERAPLAST

02.01.2012 PONEDJELJAK

14,30    CERTISA ĐAKOVO – NAŠK

03.01.2012 UTORAK

16,30 Š.N.FEŠK FERAPLAST – LIMAČI NK VIHOR

04.01.2012 SRIJEDA

14,30 NAŠK – Š.N.FEŠK FERAPLAST

05.01.2012 ČETVRTAK

16,00 LIMAČI NK VIHOR – CERTISA ĐAKOVO

(Tekst&Foto:Srećko Sobodić)

Stric pivo

Pročitajte još