Našice – 10. jubilarni Božićni malonogometni turnir „Našice 2012/13“

turnir16_12_1a

Dvadeset osam seniorskih i deset veteranskih ekipa

* Džezeri „podarili“ AŠ Volan

* PSC Opel neugodno iznenadio

U petak su izvučeni skupine Desetog jubilarnog Božićnog malonogometnog turnira „Našice 2012/13“. Organizatoru Športskoj zajednici Grada Našica prijavilo se 28 seniorskih ekipa koje su podijeljene u pet skupina (3×5, 2×6). Prije početka izvlačenja predsjednik Športske zajednice Josip Pavlus pozdravio je prisutne te im poželio mnogo uspjeha, neka turnir bude na nivou prošlogodišnjeg, ako može i bolji – poručio im je. O izmjenama pravila (akumilirani prekršaji, izvođenje slobodnih udaraca, zamjena igrača…) govorio je u ime organizatora Franjo Pavlović.

Što se tiče veteranskih ekipa (ima ih deset) i kod njih je broj povećan. Zabrinjava slab (16) odaziv mladih, za razliku od prošle godine kada ih je bilo dvostruko (31) više. S obzirom da će oni s natjecanjem krenuti po završetku škole datum prijava je prolongiran do četvrtka (20.12.). Izvlačenje će se biti u dvorani (petak) za vrijeme turnira seniora.

 

U prvoj utakmici AŠ Cilj Đurđenovac – Feraplast Feričanci igrali su 3:3, na penale je dobila  AŠ Cilj. Pogotke su postigli Fajfer (1), Matović (1), Havidić (1) za AŠ Cilj te Marić (2) i Stipić (1) za Feraplast. Nakon te utakmice našički gradonačelnik Krešimir Žagar je, u ime generalnog pokrovitelja Grada Našica, otvorio turnir.

 

U drugoj utakmici  Džezeri su se poigrali s AŠ Volan. Strijelci su bili Prevolšek, Falamić (3), Mikola, Prišć i Pavlović (1). Pecka d.o.o. i CB Amadus su pogotke postigli u prvom dijelu, autogol Ramića i Tomaša za Pecku te Lazara za Amadeus. U zadnjoj utakmici večeri dogodilo se „malo“ iznenađenje, favorizirani PSC Opel Osijek je izgubio od CB Amadeus. Pogotke su postigli Višević za PSC Opel te Repinc, Borić i Crnčan za AMB obrt Našice.

 

Rezultati: AŠ Cilj Đurđenovac – Feraplast Feričanci 6:5 (3:3), Džezeri – AŠ Volan 9:0, Pecka d.o.o. – CB Amadeus 2:1, PSC Opel Osijek – AMB obrt Našice 1:3.

{gallery}Slike_tekstovi/2012/12mjesec/16/v1{/gallery}

 

SENIORI

15.12.2012. (subota)

17,20           AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – FERAPLAST FERIČANCI           6:5 (3:3)

18,00           DŽEZERI – AŠ VOLAN NAŠICE                                             9:0

18,40           PECKA d.o.o. – CB AMADEUS                                               2:1

19,20           P.S.C. OPEL OSIJEK – AMB OBRT NAŠICE                         1:3

 

16.12.2012. (nedjelja)

17,20           CB BECKERS OSIJEK – URA PEKARA VICTORIA

18,00           GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO – NO LIMIT

18,40           MOTIČANI CB ROKO – MAK TENJA NAŠICE

19,20           PLAVA KAMENICA – BUJDINI SINOVI

20,00           BC TIM – CB AUREUS POŽEGA

20,40           NIGHT CLUB FACE – SLAVONIJA KLOKOČEVCI

21,20           CB IZZY – ŽELJEZAR  NAŠICE

 

SKUPINA – A)

DŽEZERI                                 1          1          0          0          09:00               3

AMB OBRT NAŠICE                    1          1          0          0          03:01               3

ZIMA ZIMA                              0          0          0          0          00:00               0

P.S.C.OPEL OSIJEK                   1          0          0          1          01:03               0

AŠ VOLAN NAŠICE                    1          0          0          1          00:09               0

 

15.12.2012. SUBOTA

18,00    DŽEZERI – AŠ VOLAN NAŠICE                                9:0

19,20    P.S.C.OPEL OSIJEK – AMB OBRT NAŠICE                 1:3

17.12.2012. PONEDJELJAK

18,00    ZIMA ZIMA – AMB OBRT NAŠICE

18.12.2012. UTORAK

20,40    P.S.C.OPEL OSIJEK – AŠ VOLAN NAŠICE

19.12.2012. SRIJEDA

19,20    AŠ VOLAN NAŠICE – ZIMA ZIMA

20.12.2012. ČETVRTAK

18,00    ZIMA ZIMA – P.S.C.OPEL OSIJEK

21.12.2012. PETAK

20,40    AMB OBRT NAŠICE – DŽEZERI

23.12. 2012. NEDJELJA

20,00    DŽEZERI –  ZIMA ZIMA

26.12.2012. SRIJEDA

18,00    AMB OBRT NAŠICE – AŠ VOLAN NAŠICE

27.12.2012. ČETVRTAK

21,20    DŽEZERI  – P.S.C.OPEL OSIJEK

 

SKUPINA  –  B)

AŠ CILJ ĐURĐENOVAC                      1          0          1          0          03:03               1  *

CB BECKERS OSIJEK                         0          0          0          0          00:00               0

FERAPLAST FERIČANCI                     1          0          1          0          03:03               1

PLAVA KAMENICA                            0          0          0          0          00:00               0

BUJDINI SINOVI                              0          0          0          0          00:00               0

URA PEKARA VICTORIA                    0          0          0          0          00:00               0

15.12.2012. SUBOTA

17,20    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – FERAPLAST FERIČANCI      

16.12.2012. NEDJELJA

17,20    CB BECKERS OSIJEK – URA PEKARA VICTORIA

19,20    PLAVA KAMENICA – BUJDINI SINOVI

17.12.2012. PONEDJELJAK

17,20    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – FERAPLAST FERIČANCI

18.12.2012. UTORAK

18,40    CB BECKERS OSIJEK – BUJDINI SINOVI

19,20    FERAPLAST FERIČANCI – PLAVA KAMENICA

19.12.2012. SRIJEDA

21,20    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – URA PEKARA VICTORIA

21.12.2012. PETAK

18,00    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – PLAVA KAMENICA

19,20    URA PEKARA VICTORIA – BUJDINI SINOVI

21,20    CB BECKERS OSIJEK – FERAPLAST FERIČANCI

23.12.2012. NEDJELJA

18,40    FERAPLAST FERIČANCI  – URA PEKARA VICTORIA

20,40    PLAVA KAMENICA – CB BECKERS OSIJEK

21,20    BUJDINI SINOVI – AŠ CILJ ĐURĐENOVAC

27.12.2012. ČETVRTAK

18,00    BUJDINI SINOVI – FERAPLAST FERIČANCI

20,00    AŠ CILJ ĐURĐENOVAC – CB BECKERS OSIJEK

20,40    URA PEKARA VICTORIA – PLAVA KAMENICA

 

SKUPINA  –  C)

 

PECKA d.o.o.                                   1          1          0          0          02:01               3

FAST FOOD PRELO                           0          0          0          0          00:00               0

AUTO SERVIS PAVIĆ                         0          0          0          0          00:00               0

BREZIK                                           0          0          0          0          00:00               0

AB AMADEUS                                   1          0          0          1          01:02               0

 

15.12.2012. SUBOTA

18,40    PECKA d.o.o. – CB AMADEUS

17.12.2012. PONEDJELJAK

19,20    AUTO SERVIS PAVIĆ –            BREZIK

19.12.2012. SRIJEDA

20,00    FAST FOOD PRELO – AUTO SERVIS PAVIĆ

20.12.2012. ČETVRTAK

18,40    PECKA d.o.o. – BREZIK

20,00    CB AMADEUS – AUTO SERVIS PAVIĆ

22.12.2012. SUBOTA

21,20    BREZIK – FAST FOOD PRELO

23.12.2012. NEDJELJA

18,00    CB AMADEUS – FAST FOOD PRELO

19,20    AUTO SERVIS PAVIĆ – PECKA d.o.o.

27.12.2012. ČETVRTAK

18,40    FAST FOOD PRELO – PECKA d.o.o.

19,20    BREZIK – CB AMADEUS

 

SKUPINA  – D)

CB TONČO STRIZIVOJNA                    0          0          0          0          00:00               0

MOTIČANI CB ROKO                          0          0          0          0          00:00               0

BC TIM                                            0          0          0          0          00:00               0

CB AUREUS POŽEGA                          0          0          0          0          00:00               0

MAK TENJA NAŠICE                            0          0          0          0          00:00               0

KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI  0          0          0          0          00:00               0

16.12.2012. NEDJELJA

18,40    MOTIČANI CB ROKO – MAK TENJA NAŠICE

20,00    BC TIM – CB AUREUS POŽEGA

17.12.2012. PONEDJELJAK

21,20    CB TONČO STRIZIVOJNA – KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI

20.12.2012. UTORAK

18,00    CB TIM – KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI

20,00    MAK TENJA NAŠICE – CB TONČO STRIZIVOJNA

21,20    CB AUREUS POŽEGA – MOTIČANI CB ROKO

20.12.2012. ČETVRTAK

19,20    CB TONČO STRIZIVOJNA – CB AUREUS POŽEGA

20,40    KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI – MAK TENJA NAŠICE

21,20    MOTIČANI CB ROKO – BC TIM

22.12.2012. SUBOTA

18,00    MOTIČANI CB ROKO – KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI

19,20    BC TIM – CB TONČO STRIZIVOJNA

20,40    CB AUREUS POŽEGA – MAK TENJA NAŠICE

26.12.2012. SRIJEDA

18,40    KRČMA ŠOKAČKO SIJELO ŠAPTINOVCI  – CB AUREUS POŽEGA

20,00    MAK TENJA NAŠICE – BC TIM

21,20    CB TONČO STRIZIVOJNA – MOTIČANI CB ROKO

 

SKUPINA – E)

GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO             0          0          0          0          00:00               0

CB IZZY                                              0          0          0          0          00:00               0

NIGHT CLUB FACE                                0          0          0          0          00:00               0

SLAVONIJA KLOKOČEVCI                       0          0          0          0          00:00               0

ŽELJEZAR NAŠICE                                0          0          0          0          00:00               0

NO LIMIT                                            0          0          0          0          00:00               0

16.12.2012. NEDJELJA

18,00    GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO – NO LIMIT

20,40    NIGHT CLUB FACE – SLAVONIJA KLOKOČEVCI

21,20    CB IZZY – ŽELJEZAR NAŠICE

17.12.2012. PONEDJELJAK

18,40    NO LIMIT – SLAVONIJA KLOKOČEVCI

20,00    ŽELJEZAR NAŠICE – NIGHT CLUB FACE

20,40    GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO – CB IZZY

19.12.2012. SRIJEDA

18,00    SLAVONIJA KLOKOČEVCI – ŽELJEZAR NAŠICE

18,40    NIGHT CLUB FACE – GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO

20,40    CB IZZY – NO LIMIT

21.12.2012. PETAK

18,40    NO LIMIT – ŽELJEZAR NAŠICE

20,00    GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO – SLAVONIJA KLOKOČEVCI

22.12.2012. SUBOTA

18,40    CB IZZY – NIGHT CLUB FACE

20,00    ŽELJEZAR NAŠICE – GURAVCI PRVO HRVATSKO PIVO

26.12.2012. SRIJEDA

19,20    SLAVONIJA KLOKOČEVCI – CB IZZY

20,40    NIGHT CLUB FACE- NO LIMIT

 

 

VETERANI

 

SKUPINA – A)

1. VILA ĐAKOVO

2. IPA

3. FAST FOOD PRELO

4. UDD CAFFE SPORT

5. MIAGRO LILA RIBNJAK

 

22.12.2012. SUBOTA

15,00    IPA – MIAGRO LILA RIBNJAK

23.12.2012. NEDJELJA

17,30    FAST FOOD PRELO – UDD CAFFE SPORT

26.12.2012. SRIJEDA

17,00    MIAGRO LILA RIBNJAK – FAST FOOD PRELO

17,30    VILA ĐAKOVO – IPA

28.12.2012. PETAK

17,00    FAST FOOD PRELO – VILA ĐAKOVO

17,30    UDD CAFFE SPORT – MIAGRO LILA RIBNJAK

30.12.2012. NEDJELJA

17,00    VILA ĐAKOVO – UDD CAFFE SPORT

17,30    IPA – FAST FOOD PRELO

03.01.2013. ČETVRTAK

17,00    UDD CAFFE SPORT – IPA

17,30    MIAGRO LILA RIBNJAK –VILA ĐAKOVO

 

SKUPINA – B)

1. GOSPODAR PRSTENA

2. POLICIJA U ZAJEDNICI

3. GEBRUDER

4. ILIŠIN LIMARI

5. VODOVOD

 

22.12.2012. SUBOTA

17,30    POLICIJA U ZAJEDNICI – VODOVOD

23.12.2012. NEDJELJA

15,00    GEBRUDER – ILIŠIN LIMARI

27.12.2012. ČETVRTAK

17,00    VODOVOD – GEBRUDER

17,30    GOSPODAR PRSTENA

29.12.2012. SUBOTA

17,00    GEBRUDER – GOSPODAR PRSTENA

17,30    ILIŠIN LIMARI – VODOVOD

02.12.2012. SRIJEDA

17,00    GOSPODAR PRSTENA – ILIŠIN LIMARI

17,30    POLICIJA U ZAJEDNICI – GEBRUDER

04.01.2013. PETAK

17,00    ILIŠIN LIMARI – POLICIJA U ZAJEDNICI

17,30    VODOVOD – GOSPODAR PRSTENA

(Tekst&Foto: Srećko Sobodić)

{module Adsense 728x 90-slikovni}

Pročitajte još

This will close in 8 seconds