Dvije nove pobjede našičkih stolnotenisača u 1. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi

 

Jučer, 05.03.2023. odigrano je deveto kolo 1. Hrvatske stolnoteniske lige. Stolnoteniski klub Našice igrao je ovaj puta u gostima protiv ekipa STK IGEA Željezničar (Varaždin) i STK Visia.

Rezultati:

STK VISIA – STK NAŠICE 1:4

STK IGEA ŽELJEZNIČAR (Varaždin) – STK NAŠICE 1:4

Za stolnoteniski klub Našice nastupali su Domagoj Biber, Dražen Stanić i Damir Bogdanović dok su u paru igrali Damir Bogdanović i Dražen Stanić. Čestitke i pohvale svim igračima na trudu i zalaganju gdje su svi dali svoj doprinos ostvarenom rezultatu. Klub se zahvaljuje i svim navijačima koji su išli s njima u goste navijati i podržati ekipu.

Također, Stolnoteniski klub Našice i dalje vrši upis novih polaznika u školu stolnog tenisa te primaju djevojčice i dječake već od 6 godina. Sve informacije oko rasporeda treninga i rada kluba možete dobiti od trenera Dražena Stanića na broj telefona 097 737 70 90

Pročitajte još