banner izzy2016

taekwondo nasice natjecanje

U subotu, 13.02. u sportskoj dvorani "Brod" u Sl. Brodu, održano je Prvenstvo Slavonije i Baranje u organizaciji Hrvatskog taekwondo Saveza.

Na ovom regionalnom prvenstvu nastupilo je 100 ponajboljih boraca slavonsko-baranjske županije.

Zbog školskih obaveza djela juniora i seniora Taekwondo klub Našice nastupio je sa samo 4 natjecatelja. Po prvi put u juniorskoj konkurenciji našla se Matea Begić - 68kg, koja je odličnim nastupom izborila SREBRNU medalju. Ivan Drgalić -41kg iz mlađih kadeta prešao je u kadete i osvojio BRONČANU medalju. Luka Pavlić i Antonio Kalman nastupili su u kategoriji mlađi kadeti -33kg, Luka je osvojio SREBRNU medalju a Antonio je zauzeo 5.mjesto.

TK NAŠICE se s ovog natjecanja vratio sa 2 srebrom i 1 bronce.

taekwondo nasice natjecanje2
U novim prostorijama mjesnog doma Martin i dvorani OŠ DORE PEJAČEVIĆ slijede pripreme za nadolazeće Seniorsko i Tehničko prvenstvo.