banner izzy2016

sah1

U četvrtak 13. travnja je u prostorijama ŠK Slavonac Našice odigran Uskrsni kadetski turnir na kojem su nastupili polaznici šahovske škole. Na natjecanju je sudjelovalo 18 šahista, koji su odigrali ukupno 7 kola uz tempo igre od 10 minuta po igraču za partiju. Sudac natjecanja bio je Milan Zubak. Turnir je protekao u prijateljskom druženju, a u konačnom redoslijedu odvojen je poredak u dvije dobne kategorije prema kojima su po 3 najbolja igrača nagrađena medaljama.

slika saha

U kategoriji do 15 godina prvo mjesto osvojio je Carlos Knežević sa 6 bodova, drugo Patrik Tot sa 5.5 bodova i treće Marko Trninić sa 5 bodova.

U kategoriji do 9 godina prvo mjesto osvojio je Ivan Miletić sa 4.5 boda, drugo Oliver Ćosić sa 4 boda i treće Maro Bošnjaković sa 3.5 boda.

Mladi šahisti su izvrsnim radom u školi šaha pokazali značajan napredak u igri, a po završetku turnira svi sudionici su nagrađeni prigodnim poklonima koje im je uručio trener i predsjednik kluba Josip Miletić te svima nazočnima zaželio blagoslovljen Uskrs.