banner izzy2016

U subotu su članovi i članice Stolnoteniskog kluba „Dora“ Našice nastupili na 3. međunarodnom memorijalnom turniru „Eduard Blagović“, koji je okupio devedesetak

U subotu su članovi i članice Stolnoteniskog kluba „Dora“ Našice nastupili na 3. međunarodnom memorijalnom turniru „Eduard Blagović“, koji je okupio devedesetak stolnotenisača i stolnotenisačica iz Bosne i Hercegovine, Makedonije i Hrvatske. Ponovio se prošlogodišnji uspješan nastup naših natjecateljica, koje su po drugi put zauzele sva prva mjesta.

U kategoriji seniorki prvo je mjesto ponovno osvojila Vesna Kovačević-Tomić, druga je Kristina Fedor, a treća Ana-Marija Tomić. Iznenađenje turnira nastup je mlade Ana-Marije koja je svladala rezultatom 3:1 svoju vršnjakinju Ninu Brkić iz Prijedora, igračicu Premier lige BiH, set je uzela prvoplasiranoj majci, a dva seta Kristini Fedor.

Ovaj je turnir obilježio početak nove sezone. Naime, 29. rujna članice STK „Dore“ gostovat će u sklopu 1. hrvatske lige-istok u Slavonskom Brodu protiv STK „Marsonije“, novog prvoligaša, a sudeći prema subotnjem nastupu, očekuje se prošlogodišnji uspjeh i ostanak u vrhu 1. hrvatske lige-istok.