banner izzy2016

kosarka1

U 3. kolu 3.lige istok, košarkaši Našica ugostili su KK ˝Mladost˝ iz Čačinaca.

U vrlo neizvjesnoj i atraktivnoj utakmici, gdje su se vodstva izmjenjivala čas sa jedne čas sa druge strane, pa je tako prva četvrtina ipak pripala domaćinima s minimalnom prednosti (17:16), a do kraja poluvremena s prednošću od 4 koša razlike domaćina otišli na odmor, rezultat nakon 2 četvrtine bio 38:34. U trećoj četvrtini koja obično biva i prijelomna u ovakvim utakmicama, gosti prave značajniju razliku te dobivaju tu četvrtnu s 18:26 i preuzimaju vodstvo koje ne ispuštaju do kraja, iako su ga jedva održavali jer Našice u posljednjoj minuti dolaze do -2 (73:75), ali uz pomanjkanja sreće ne uspijevaju preokrenuti uz nekoliko pokušaja za 3 poena a gosti to kažnjavaju 5 sekuni prije kraja za 73:77 što se pokazalo i konačnim rezultatom za KK ¨Mladost¨ iz Čačinaca.

kosarka2

Kod domaćina su se kao strijelci istaknuli Horvat s 23 poena i Petrović s 21 poenom, slijedili su ih Pleša (12), Pandurić(11) ,Ljulj(5) te Subjak (1). U gostojućim redovima najefikasnije je bio Radaković s 25 koša, te Jerbić s 23, dok su ostali zabili Matišić (14), Grundler (6), Cingel (5) i Milosavljević (4).

Čestitke svim igračima na odličnoj i zanimljivoj utakmici kakvi derbiji trebaju biti. Sljedeće kolo Našičani su ponovno domaćini a u goste im stiže KK ´Strmac´ iz Nove Gradiške. Pozivamo sve ljubitelje košarke da podrže naše domaće igrače u nadi za novom pobjedom.

Planirani termin je subota od 18 h, a točnije informacije možete dobiti i na našoj facebook stranici https://www.facebook.com/Ko%C5%A1arka%C5%A1ki-Klub-Na%C5%A1ice-772519619517729/?ref=bookmarks