banner izzy2016

U subotu 4.11.2017. godine od 20 sati igrano je 2. kolo 3. košarkaške lige istok između KK Našica i KK Valpova.

U prve dvije četvrtine utakmica je bila ravnopravna te je na poluvremenu bila minimalna razlika u korist domaćina (44:39). U drugom poluvremenu Našice dobrom obranom te još efikasnijim napadom malo pomalo preuzimali ulogu favorita i povećavali vodstvo koje su samo povećavali do kraja utakmice, te upisali prvu pobjedu ove sezone s uvjerljivih 26 koševa razlike, konačnih 93:67 za Našice.

Kod našičana su se istakli, prošlogodišnji najkorisniji igrač lige Mata Horvat s 38 koševa i 12 blokada, pobjedi je s učinkom od 24 koša doprinjeo Bruno Pleša, te Pandurić s 10 koševa, Ljulj i Špehar (koji se iskazao i u obrambenom dijelu) s po 7 koševa, te Sertić s 4 koša i Subjak s 3 koša. Kod gostujućeg Valpova najistaknutiji su bili Futak s 27 koševa i Branković s 11 koševa.

Sljedeće kolo igra se ponovno u Našicama i to derbi s uvijek neugodnom KK Mladosti iz Čačinaca.