banner bizovac2

banner izzy2016

Košarka- B1 košarkaška liga, 16. kolo - Hrvatski sokol - Našice 73:60 (34:23)

Košarkaši Našica, nakon jesenskog debakla kod kuće, doživjeli su novi poraz od Hrvatskog sokola. Dobro su krenuli, prvu četvrtinu dobili ali u drugoj popustili. To je bilo presudno za krajnji rezultat. U subotu u Našice dolazi vodeće Borovo od kojeg su Našičani u prvom dijelu (66:78) izgubili. Za podsjetiti je da je, na spomenutoj utakmici, na poluvremenu njihov trener  smijenio „delegiranog suca“ i postavio novog. Bez obzira na to Našičani imaju kvalitetu da im u poštenoj igri uzvrate za poraz.

Osijek - ŠŠD Jug II. Suci Mirko Arsenović, Jelena Pavkov (Borovo). Delegat Branimir Vasilj (Osijek).

Hrvatski sokol: Kramarić 10, L. Jakić 10, Uljarević 3, Prister, I. Jakić 14, F. Vučemilović-Grgić 16, Grgić 4, Šarac 12, Buljubašić 4, L. Vučemilović-Grgić.  Trener Goran Kramarić.

Našice: Vuković, Budimir 24, Juričević, Osman, Horvat 9, Povreslo, Ljulj 13, Zvocak, Korade 5, Gmajnički 9. Trener Vedran Vele.

Četvrtine: 10:14, 24:9, 21:20, 18:17.

Trice: Hrvatski Sokol 4 (I. Jakić 2, L. Jakić, Uljarević). Našice 7 (Budimir 5, Ljulj, Horvat).

Osobne: Hrvatski sokol: 13 (I. Jakić, Šarac 3, Prister, F. Vučemilović-Grgić, Grgić 2, Uljarević 1. Našice 14 (Ljulj 5, Juričević, Horvat 3, Korade 2, Gmajnički).