banner izzy2016

Košarkaši Našica doživjeli su (ne)očekivano visok poraz od vodeće ekipe B-1 lige. Nažalost igrali su bez povrijeđenog kapetana Vukovića, dok se Juričeviću to dogodilo po ulasku u igru.

Košarkaši Našica doživjeli su (ne)očekivano visok poraz od vodeće ekipe B-1 lige. Nažalost igrali su bez povrijeđenog kapetana Vukovića, dok se Juričeviću to dogodilo po ulasku u igru. Rezultat je pomalo iznenađujući s obzirom da je utakmice istih suparnika (66:78) u Borovu izgubljena u zadnjoj četvrtini. Tamo se dogodio i jedinstveni slučaj u sportu - u poluvremenu je domaći trener smijenio jednog od sudaca i za suca postavio svog pomoćnog trenera.

U Našicama toga nema. Domaćin, za razliku od drugih klubova, na svakoj utakmici ima zdravstvenu službu a gostima osigurava paket prirodne vode. Našički košarkaši ne pamte kada su i gdje to dobili.

Glede utakmice treba reći da se izgubilo od momčadi koja ima idealne uvjete (svakodnevni trening, teretana…) za rad. Dečkima za utjehu ostaje da su se trudili koliko su mogli, za nešto više u ovom trenutku nisu spremni.

kosarka1 3 2a

Našice - ŠŠD Kralja Tomislava. Suci: Miroslav Kontrec i Antun Vidić (oba Osijek)

Opunomoćenik: Zvonko Herceg (Našice).

NAŠICE: Juričević, Budimir 27, Osman 2, Horvat 2, Povreslo 2, Ljulj 15, Gmajnički 20, Korade, Zvocak. Trener Vedran Vele.

BOROVO: Drobić, Mitić, Bekić 4, Rajšić 2, Vidović 14, Mijatović 4, Bekavac 30, Radojčić 9, Stanković 11, Atanacković 11, Pejić 14. Trener Luka Živković.

Četvrtine: 16:28, 15:22, 13:31, 24:18.

Trice: Našice 3 (Budimir 2, Ljulj 1), Borovo 7 (Bekavac 4, Vidović  2, Atanacković 1).

Osobne: Našice: 13 (Korade 4, Ljulj 3, Budimir, Gmajnički 2, Osman, Horvat 1). Borovo 16 (Atanacković 4, Vidović 3, Rajšić, Radojčić 2, Drobić, Mijatović, Stanković, Pejić 1).

{module Adsense 468x60 Slika}