banner izzy2016

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Slike_tekstovi/sport/2011/11/8/v1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

zok8_11_1a

U 5. kolu 2. lige istok našičke odbojkašice su doživjele prvi poraz. U Đakovu su poražene od vrlo dobre domaće ekipe s 3 – 0.

Porazu je najviše doprinio slab prijem servisa zbog čega organizacija napada nije bila na očekivanom nivou. Igrali smo bez ozlijeđene Ane Zupčić i Marije Tukerić koja je otišla trbuhom za kruhom u Zagreb.

Dobro su su naše cure krenule u prvom setu i vodile 3 – 4 i 4 – 8 na prvom tehničkom time outu. Snježana Škorić je dvaput uspjesno smečirala, obrana je dobro funkcionirala  i domaće su nekoliko puta pogriješile. No, ubrzo je došlo do promjene, Đakovčanke su zaigrale bolje i smanjile na 8 – 9, Carmen Dragičević i Josipa Pleša povećavaju na 9 – 11. Domaće izjednačuju na 12 – 12, Škorić nas dovodi u vodstvo 12 – 13, ali nakon toga domaće rade seriju od 6 – 0 u kojoj su naše igračice 4 puta katastrofalno primile servis. Zahvaljujući Snježani vraćamo se na zaostatak od samo jednog poena 20 – 19, ali nažalost to je bilo sve. Opet veliki pad i serijom od 5 – 0 Đakovo osvaja prvi set s 25 –19.

{gallery}Slike_tekstovi/sport/2011/11/8/v1{/gallery}

U 2. setu izjednačeno do 3 – 3, opet je u tim trenucima Snježana dobro odigrala. Domaće ubrzo vode 6 – 4 i 8 – 5 te nam opet rade seriju od 5 – 0 za visokih 13 - 5. Bilo je  tu svega, čak i pogrešaka u našoj rotaciji. Dobrim servisima Lidije Seder i Carmen Dragičević te smečom Josipe Pleše smanjujemo na 14 – 9. Kod drugog tehničkog time outa Đakovčanke vode 16 – 10, a onda dolazi razdoblje najbolje igre naših odbojkašica u cijelom meču. Domaće griješe na servisu, a kod nas na servis dolazi Josipa Pleša, Đakovčanke izbacuju loptu u aut, Josipa osvaja 2 izravna servis poena, Snježana 2 puta sjajno prolazi na mreži i još domaće rade nošenu loptu što nas dovodi u vodstvo 16 –17. Vodimo 17 – 18, 18 – 19 i 19 – 20 te imamo nekoliko dobrih prilika za odvajanje na 2 poena razlike, ali ih ne koristimo. Slično kao i u prvom setu dolazi do velikog pada, opet serija domaćih od 5 – 0 i dobivaju set s 25 – 21.

U 3. setu su naše cure vodile 0 – 2 i 2 – 4, ali se ne uspijevaju odlijepiti na veću prednost i domaće prelaze u vodstvo 6 – 5 i 8 – 6. Nakon tehničkog time outa povećavaju prednost na 12 – 9, naše cure su se držale do 13 – 11 kada slijedi serija Đakovčanki 6 – 1 i uvjerljivo vodstvo 19 – 13. Set je završio s uvjerljivih 25 – 15.

OK Đakovo – ŽOK Našice 3 – 0 (25 – 19, 25 – 21, 25 – 15

zok8_11_2a

Za ŽOK Našice su nastupile: Budimir 2, Pleša (kap) 7, Škorić 14, Seder 4, Dundović 1, Strišković 2, Zrilić (libero), Dragičević 4, Stražanac, Poznić.

Slijedeću utakmicu naše odbojkašice igraju u našoj dvorani OŠ Kralja Tomislava u subotu 12.11. protiv ŽOK Vallis Auree iz Požege. Početak je u 19 sati. Očekujemo da će se do onda od ozljede oporaviti Ana Zupčić koja bi našoj ekipi donijela veću sigurnost kod prijema servisa.