banner izzy2016

rukomet2a

Usprkos radnog dana dvorana Kralja Tomislava bila je lijepo popunjena. Vidjelo se i ovoga puta koliki je interes za utakmice našičkih rukometaša, koji su u prvom kolu Premijer lige za prvaka pobijedili Dubravu.

Prvo poluvrijeme Dobrava se još kako tako držala. U drugom se sve okrenulo na stranu Nexea, koji je u jednom trenutku vodio i 11pogodaka (28:17). Nakon početnog pogotka Vegara a odmah potom i Božić-Pavletića jedino poravnanje (2:2) dogodilo se na utakmici. U daljnjem tijeku prvog poluvremena Nexe je držao razliku +4, Dubrava se samo u jednom trenutku približila na pogodak (8:7) zaostatka. Na isteku tridesete minute pogodak Nuića za lijepih +5.

Drugo poluvrijeme počelo je da ne može bolje. Četiri pogotka Nexea. Nakon gotovo sedam minuta prvi pogodak Ćurića. Trener Kordi u igru uvodi sve igrače, pa je tako odličnog Pericu Lelića (skinuo dva sedmerca) u jednom trenutku zamijenio i mladi Edi Vešligaj. Nakon što je sedam minuta prije kraja Nuić postigao svoj peti pogodak i razlika otišla na lijepih +11(28:17) došlo je do malog opuštanja. Dubrava je to iskoristili i na kraju je završilo kako se i očekivalo. Sigurnom pobjedom rukometaša Nexea.

rukomet1a

Našice - ŠŠD Kralja Tomislava. Gledatelja 700.

Suci: Igor Emanović, Zoran Mikić(obojica Štivice).

Nadzornik Boris Čačić(Zagreb).

Nexe: P. Lelić (9+2), Eter 3, Crnić 2, Mrđenović 2, Barišić-Jaman 1, Tomas, Kružić 1, Jurjević, Sokolić 2, Nuić 5/2, Božić-Pavletić 2, Sakić 3, Vegar 3, E.Vešligaj(1), Celebi 4, Herceg 1

Trener Zdenko Kordi.

Dubrava: Totić(6), Kelemen 1, Škopić, Maričić, Jurić-Grgić 1/1, Vida 1. Dumenčić 4/3, Ćurić 4, Vučko 4, Volar, Punčec 1, Butorac, Vinković 1/1, Buneta 3, Grahovac (6), Potnar.

Trener Hrvoje Horvat..

Sedmerci: Nexe 2/2. Dubrava 6/8
Isključenja: Nexe 6 minuta(Barišić-Jaman, Tomas, Jurjević 2). Dubrava 4 minuta (Maričić, Punčec 2).
Igrač utakmice: Perica Lelić (Nexe).