reklamavelika2015a

 
nogomet1
I Auto Vukoja, Cavali, Svjetlost i Unknown četvrtfinalisti !
Našice – Tri su dana ostala do finala 15.Božićnog malonogometnog turnira u Našicama. Sinoć su razigravale sve dobne skupine. Kod seniora je sve riješeno, poznati su četvrtfinalisti večerašnjeg programa.
Sinoć su veterani CB Kod silosa(Žeravica, Lipar) izgubili od Vugora(Bošnjak, I.Paljević, R.Žigić). Mlaco Đakovo(Udovčić, Sočković) je pobjedom protiv Lile osvojilo prvo mjesto u skupini. Ekipa Noja united nije došla te je p.f. izgubila od Policije u zajednici, koja je time izborila drugu poziciju. Zeko i prijatelji(Vincetić) su izgubili od Auto Vukoja bosch servisa(Škiljić, Vidaković), „Zeko“ ide kući a Auto Vukoja u četvrtfinale s prve pozicije. Za drugu poziciju borili su se Svjetlost CB Mustang(D.Peršić, P.Peršić) i Španeri sport cafe(H.Galinec 2), prvi su dobili na penale i ušli u četvrtfinale. Kamen Štimac nije došao, aktualni prvak CB Radić Osječko je dobio bez borbe. Dvije najbolje ekipe druge skupine Unknowvn i CB Cavalli(Gelo, Zelenika) ušle su u četvrtfinale. Razigravali su za prvu poziciju, dobio je Cavalli.
 
REZULTATI:
Mladi
U-8: NK Martin – Certissa 0:7;
ŠN Fešk CB Aloha – Kutjevo 0:3,
Certissa – ŠN Fešk Feraplast 2:1;
U-12: NK Našk - Željezničar 3:1,
NK Đurđenovac pekara NIK – Kutjevo 3:1;
U-14: DŠA Niza – Jedinstveni 0:8;
U-16: DŠA Niza – minioni 1:1(4:5),
Spodobe – CB Radić 0:3,
ŠN Fešk Marin trans – Polupanderi 5:3,
CB Čiča Mata – NK Đurđenovac 2:4:
 
Veterani
CB Kod silosa – Vugori 2:3,
Mlaco Đakovo - Lila 2:0,
Noja united – Policija u zajednici 0:3;
 
Seniori:
CB Zeko i prijatelji – Auto Vukoja Bosch servisi 1:2,
Svjetlost CB Mustang - Španeri sport cafe 2:2(5:3),
Kamen Štimac – CB Radić Osječko 0:3,
Unknown – CB Cavalli 0:2.
U četvrtfinalu seniora danas igraju: CB Cavalli – Svjetlost CB Mustang(18,00), Džezeri – Mazda Atenza d.o.o.(18,45), PIN trgovine Našice – Beer garden(19,30( , Unknown – Auto Vukoja bosch servisi(20,15)
 
Prije četvrtfinala igraju mladi i to:
U-12(polufinale) NK Đurđenovac pekara Nik – Beta 2006 D.Miholjac(12,00), U-10 Cerissa – NK Željezničar 1(12,30), U-14 ŠN Fešk klesartsvo Kljajić(13,00), ŠN Fešk Zeba holtz – Auto škola Oprez(13,30), U-10 NK Martin CB Roko – Donji Miholjac(14,00), Tintilinić – NK Našk(14,30), U-14 Jedinstveni – Vučna služba Lijić(15,00), U-10 NK Đurđenovac – NK Kutjevo(15,30), U-14 Vugori CB Mustang – AS Pavić(16,00).
 
 
Poslije mladih na podlogu dvorane Kralja Tomislava će veterani druge skupine gdje će se voditi žestoka borba za ulazak u polufinale. 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI - DRUGI KRUG

SKUPINA - A)

PIN TRGOVINE NAŠICE 3 3 0 0 9 : 3 9

DŽEZERI 3 2 0 1 8 : 5 6

KANTUNIĆ SELCE 3 1 0 2 6 : 8 3

VIDIK d.o.o. 3 0 0 3 1 :86 0

29.12.2017. PETAK

20,00 DŽEZERI – VIDIK d.o.o. 4:0

20,40 PIN TRGOVINE NAŠICE – KANTUNIĆ SELCE 4:2

30.12.2017. SUBOTA

18,00 PIN TRGOVINE NAŠICE – DŽEZERI 3:1

20,40 KANTUNIĆ SELCE – VIDIK d.o.o. 2:1

03.01.2018. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – KANTUNIĆ SELCE 3:2

19,20 VIDIK d.o.o. – PIN TRGOVINE NAŠICE 0:2

SKUPINA - B)

CB CAVALLI 3 3 0 0 13 : 0 9

UNKNOWN 3 2 0 1 7 : 3 6

CB RADIĆ OSJEČKO 3 10 0 2 4 : 9 3

KAMEN ŠTIMAC 3 0 0 3 0 : 12 0

29.12.2017. PETAK

18,40 CB CAVALLI – CB RADIĆ OSJEČKO 5:0

19,20 KAMEN ŠTIMAC - UNKNOWN 0:3

02.01.2018. UTORAK

18,00 CB RADIĆ OSJEČKO – UNKNOWN 1:4

18,40 CB CAVALLI – KAMEN ŠTIMAC 6:0

04.01.2018. ČETVRTAK

19,20 KAMEN ŠTIMAC – CB RADIĆ OSJEČKO 0:3

20,00 UNKNOWN – CB CAVALLI 0:2

SKUPINA - C)

MAZDA ATENZA d.o.o. 3 2 1 0 11 : 6 7

BEER GARDEN 3 2 0 1 9 :76 6

LJEŠNJAK UNITED 3 1 1 1 8 : 3 4*

EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 3 0 0 3 2 : 14 0

29.12.2017. PETAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:4)

30.12.2017. SUBOTA

20,00 BEER GARDEN – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 3:1

02.01.2018. UTORAK

19,20 EUROPLAST DONJI MIHOLJAC – LJEŠNJAK UNITED 0:6

20,00 BEER GARDEN – MAZDA ATENZA d.o.o. 4:5

03.01.2018. SRIJEDA

20,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 5:1

20,40 LJEŠNJAK UNITED – BEER GARDEN 1:2

SKUPINA - D)

AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 3 1 2 0 5 : 4 5 **

SVJETLOST CB MUSTANG 3 1 2 0 7 : 6 5 *

ŠPANERI SPORT CAFE 3 1 2 0 8 : 6 5

CB ZEKO I PRIJATELJI 3 0 0 3 6 : 10 0

30.12.2017. SUBOTA

18,40 ŠPANERI SPORT CAFE – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 2:2(3:4)

19,20 CB ZEKO I PRIJATELJI – SVJETLOST MUSTANG 3:4

02.01.2018. UTORAK

20,40 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – SVJETLOST CB MUSTANG 1:1(5:4)

03.01.2018. SRIJEDA

18,00 ŠPANERI SPORT CAFE – CB ZEKO I PRIJATELJI 4:2

04.01.2018. ČETVRTAK

18,00 CB ZEKO I PRIJATELJI – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 1:2

18,40 SVJETLOST CB MUSTANG – ŠPANERI SPORT CAFE 2:2(5:3)

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017./2018.

VETERANI

SKUPINA - A)

MLACO ĐAKOVO 5 3 2 0 10 : 5 11**

POLICIJA U ZAJEDNICI 5 3 1 1 8 : 3 10

VUGORI 5 3 0 2 11 : 10 9

LILA 5 3 0 2 9 7 9

NOJA UNITED 5 0 2 3 4 : 13 2*

CB KOD SILOSA 5 0 1 4 5 : 9 1

23.12.2017. SUBOTA

16,30 LILA – NOJA UNITED 3:0

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - VUGORI 3:1

17,30 CB KOD SILOSA – MLACO ĐAKOVO 1:2

27.12.2017. SRIJEDA

16,30 VUGORI – MLACO ĐAKOVO 1:3

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - LILA 1:2

17,30 NOJA UNITED – CB KOD SILOSA 0:0 (3:1)

29.12.2017. PETAK

16,30 MLACO ĐAKOVO – NOJA UNITED 3:3 (6:5)

17,00 LILA - VUGORI 1:2

17,30 POLICIJA U ZAJEDNICI – CB KOD SILOSA 1:0

02.01.2018. UTORAK

16,30 VUGORI – NOJA UNITED 4:1

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI – MLACO ĐAKOVO 0:0(1:2)

17,30 LILA – CB KOD SILOSA 3:2

04.01.2018. ČETVRTAK

16,30 CB KOD SILOSA – VUGORI 2:3

17,00 MLACO ĐAKOVO - LILA 2:0

17,30 NOJA UNITED – POLICIJA U ZAJEDNICI 0:3

SKUPINA - B)

JURIĆ SEKURITY 4 3 0 1 10 : 4 9

UDD SPORT CAFFE 4 2 1 1 5 :31 7*

MNK PSC ĐURĐENOVAC 4 2 1 1 5 : 4 7

VALIS AUREA 4 2 0 2 8 :63 6

CB BARBA 4 1 0 2 6 : 7 5 (-1)

NK CROATIA 4 0 0 4 0 :96 0

26.12.2017. UTORAK

16,30 UDD SPORT CAFFE – NK CROATIA 2:0

17,00 CB BARBA – VALIS AUREA 0:3 p.f.

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – JURIĆ SEKURITY 2:0

28.12.2017. ČETVRTAK

16,30 NK CROATIA – VALIS AUREA 0:1

17,00 JURIĆ SEKURITY – CB BARBA 4:0

17,30 UDD SPORT CAFFE – MNK PSC ĐURĐENOVAC 0:0 (3:2)

30.12.2017. SUBOTA

16,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – NK CROATIA 3:0

17,00 CB BARBA – UDD SPORT CAFFE 1:0

17,30 VALIS AUREA – JURIĆ SEKURITY 2:3

03.01.2018. SRIJEDA

16,30 NK CROATIA – JURIĆ SEKURITY 0:3

17,00 UDD SPORT CAFFE – VALIS AUREA 3:2

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – CB BARBA 0:5

05.01.2018. PETAK

16,30 CB BARBA – NK CROATIA

17,00 VALIS AUREA – MNK PSC ĐURĐENOVAC

17,30 JURIĆ SEKURITY – UDD SPORT CAFFE

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

LEPTIRIĆI 6-8 god(2009-10) U 8

SKUPINA - A)

CERTISSA 4 3 1 0 19 : 1 10

NAŠK 1 4 3 0 1 5 : 5 9

DONJI MIHOLJAC 4 2 1 1 14 : 4 7*

NK MARTIN 4 0 1 32 1 : 18 1 *

ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 4 0 1 3 0 :11 1

23.12.2017. SUBOTA

11,30 NAŠK 1 – DONJI MIHOLJAC 3:0 p.f.

12,30 CERTISSA – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 6:0

26.12.2017. UTORAK

15,30 CERTISSA – NAŠK 5:0

27.12.2017. SRIJEDA

13,00 NK MARTIN – DONJI MIHOLJAC 0:9

29.12.2017. PETAK

13,00 DONJI MIHOLJAC – CERTISSA 1:1 (4:2)

15,30 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NAŠK 1 0:1

30.12.2017. SUBOTA

15,00 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NK MARTIN 1:1 (3:4)

02.01.2018. UTORAK

11,30 NAŠK 1 – NK MARTIN 1:0

15,00 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 4:0

04.01.2018. ČETVRTAK

14,30 NK MARTIN – CERTISSA 0:7

SKUPINA - B)

KUTJEVO 3 2 1 0 8 : 2 7 *

NK MOTIČINA 3 2 1 0 5 : 2 7

NAŠK 2 3 1 0 2 3 :42 3

NK ZOLJAN 3 0 0 3 1 : 9 0

23.12.2016. SUBOTA

14,00 NK ZOLJAN – NK MOTIČINA 0:2

15,30 NAŠK 2 – KUTJEVO 0:2

30.12.2017. SUBOTA

12,30 KUTJEVO – NK MOTIČINA 1:1 (11:10)

13,30 NAŠK 2 – NK ZOLJAN 2:0

03.01.2018. SRIJEDA

12,30 NK MOTIČINA – NAŠK 2 2:1

13,00 NK ZOLJAN – KUTJEVO 1:5

LIMAČI 8-10 god(2007-08) U 10

SKUPINA - A)

CERTISSA 4 4 0 0 23 : 1 12

MK MARTIN 4 3 0 1 9 : 5 9

NAŠK 4 2 0 2 8 : 5 6

ŠN FEŠK FERAPLAST 4 1 0 3 7 : 4 3

ŽELJEZNIČAR 2 4 0 0 4 0 : 31 0

23.12.2017. SUBOTA

13,00 CERTISSA – NK MARTIN 5:0

26.12.2017. UTORAK

13,00 ŠN FEŠK FERAPLAST – ŽELJEZNIČAR 2 6:0

16,00 NK NAŠK – CERTISSA 0:4

28.12.2017. ČETVRTAK

13,30 ŠN FEŠK FERAPLAST – NK NAŠK 0:2

14,00 ŽELJEZNIČAR 2 – NK MARTIN 0:7

29.12.2017. PETAK

13,30 ŽELJEZNIČAR 2 – CERTISSA 0:12

16,00 NK MARTIN – NK NAŠK 1:0

02.01.2018. UTORAK

14,00 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR 2 6:0

14,30 NK MARTIN – ŠN FEŠK FERAPLAST 1:0

04.01.2018. ČETVRTAK

15,00 CERTISSA – ŠN FEŠK FERAPLAST 2:1

SKUPINA : B)

TINTILINIĆ 3 3 0 0 8 : 2 9

NK ĐURĐENOVAC 3 1 0 2 5 : 4 3

ŽELJEZNIČAR 1 3 1 0 2 2 : 5 3

NK ZOLJAN 3 1 0 2 3 : 7 3

23.12.2017. SUBOTA

14,30 NK ZOLJAN – TINTILINIĆ 1:4

27.12.2017. SRIJEDA

12,00 ŽELJEZNIČAR 1 – NK ĐURĐENOVAC 0:3

28.12.2017. ČETVRTAK

12,00 TINTILINIĆ – ŽELJEZNIČAR 1 2:0

15,30 NK ZOLJAN – NK ĐURĐENOVAC 2:1

30.12.2017. SUBOTA

11,30 NK ĐURĐENOVAC – TINTILINIĆ 1:2

14,30 ŽELJEZNIČAR 1 - NK ZOLJAN 2:0

SKUPINA : C)

DONJI MIHOLJAC 3 3 0 0 11 : 1 9

NK KUTJEVO 3 2 0 1 9 : 3 6

ŠN FEŠK CB ALOHA 3 1 0 2 1 : 8 3

DŠA NIZA 3 0 0 3 0 : 9 0

26.12.2017. UTORAK

13,30 ŠN FEŠK CB ALOHA – DŠA NIZA 1:0

27.12.2017. SRIJEDA

16,00 KUTJEVO – DŠA NIZA 5:0

28.12.2017. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA – DONJI MIHOLJAC 0:3

29.12.2017. PETAK

14,00 KUTJEVO – DONJI MIHOLJAC 1:3

02.01.2018. UTORAK

12,30 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK CB ALOHA 5:0

04.01.2018. ČETVRTAK

12,30 ŠN FEŠK CB ALOHA - KUTJEVO 0:3

POČETNICI 10-12 god(2005-06) U 12

SKUPINA : A)

NK NAŠK 3 2 1 0 5 : 1 7

NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 3 2 0 1 11 : 4 6

KUTJEVO 3 1 1 1 5 : 3 4*

ŽELJEZNIČAR 3 0 0 3 2 :15 0

27.12.2017. SRIJEDA

12,30 KUTJEVO – ŽELJEZNIČAR 4:0

14,00 NK NAŠK – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 2:0

29.12.2017. PETAK

14,30 KUTJEVO – NK NAŠK 0:0 (3:1)

03.01.2018. SRIJEDA

14,30 ŽELJEZNIČAR – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 1:8

04.01.2018. ČETVRTAK

11,30 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR ¸ 3:1

12,00 NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK - KUTJEVO 3:1

SKUPINA : B)

BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 3 2 1 0 19 : 4 7*

KROKO TRADE OSIJEK 3 2 1 0 22 : 4 7

ŠN FEŠK CB TIK 3 1 0 2 8 : 13 3

NK CROATIA 3 0 0 23 1 : 30 0

26.12.2017. UTORAK

15,00 NK CROATIA – ŠN FEŠK CB TIK 1:7

27.12.2017. SRIJEDA

11,30 BETA 2006 DONJI MIHOLJAC – KROKO TRADE OSIJEK 3:3 (5:3)

30.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK CB TIK – KROKO TRADE OSIJEK 1:7

 

02.01.2018. UTORAK

12,00 KROKO TRADE OSIJEK – NK CROATIA 12:0

15,30 ŠN FEŠK CB TIK – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 1:5

03.01.2018. SRIJEDA

14,00 NK CROATIA – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 0:11

 

 

 

 

PIONIRI 12 -14 god(2003-04) U 14

SKUPINA A):

VUGORI CB MUSTANG 3 3 0 0 5 : 2 9

ŠN FEŠK ZEBA HOLZ 3 2 0 1 14 : 2 6

NK ZOLJAN 3 1 0 2 3 : 10 3

NK KUTJEVO 3 0 0 3 1 : 9 0

23.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK ZEBA HOLZ – NK ZOLJAN 7:0

27.12.2017. SRIJEDA

15,00 KUTJEVO – ŠN ZEBA HOLZ 0:6

28.12.2017. ČETVRTAK

14,30 VUGORI CB MUSTANG – NK ZOLJAN 2:1

29.12.2017. PETAK

15,00 VUGORI CB MUSTANG – KUTJEVO 1:0

02.01.2018. UTORAK

16,00 NK ZOLJAN – KUTJEVO 2:1

03.01.2018. SRIJEDA

12,00 ŠN ZEBA HOLZ – VUGORI CB MUSTANG 1:2

SKUPINA B:

JEDINSTVENI 3 3 0 0 14 : 2 9

ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 3 1 1 1 4 : 3 4 *

AS PAVIĆ 3 1 1 1 5 : 3 4

DŠA NIZA 3 0 0 3 0 : 15 0

26.12.2017. UTORAK

12,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – JEDINSTVENI 1:3

27.12.2017. SRIJEDA

13,30 AS PAVIĆ – DŠA NIZA 4:0

29.12.2017. PETAK

11,30 AS PAVIĆ – JEDINSTVENI 1:3

12,00 DŠA NIZA - ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 0:3

03.01.2018. SRIJEDA

15,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – AS PAVIĆ 0:0(2:0)

04.01.2018. ČETVRTAK

14,00 DŠA NIZA - JEDINSTVENI 0:8

SKUPINA C:

AUTO ŠKOLA OPREZ 3 3 0 0 16 : 3 9

CB PRESTIGE 3 2 0 1 11 : 4 6

VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 3 1 0 2 8 : 8 3

BED BOYSI 3 0 0 3 1 : 21 0

26.12.2017. UTORAK

14,00 CB PRESTIGE – BED BOYSI 8:0

27.12.2017. SRIJEDA

14,30 VUČNA SLUŽBA LIJIĆ – AUTO ŠKOLA OPREZ 2:5

30.12.2017. SUBOTA

13,00 BED BOYSI – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 1:5

14,00 AUTO ŠKOLA OPREZ – CB PRESTIGE 3:1

03.01.2018. SRIJEDA

13,30 AUTO ŠKOLA OPREZ – BED BOYSI 8:0

16,00 CB PRESTIGE – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 2:1

KADETI – 14 -16 god(2001-02) U 16

SKUPINA - A)

CB RADIĆ 4 4 0 0 11 : 0 12

KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 4 3 0 1 11 : 1 9

MINIONI 4 1 1 2 3 : 12 4

DŠA NIZA 4 0 2 2 1 : 5 2

SPODOBE 4 0 1 3 1 : 9 1*

23.12.2017. SUBOTA

15,00 CB RADIĆ – MINIONI 6:0

16,00 SPODOBE – DŠA NIZA 0:0 (3:2)

26.12.2017. UTORAK

14,30 MINIONI – SPODOBE 2:1

27.12.2017. SRIJEDA

15,30 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – CB RADIĆ 0:1

28.12.2017. ČETVRTAK

16,00 DŠA NIZA – CB RADIĆ 0:1

29.12.2017. PETAK

12,30 MINIONI - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 0:4

02.01.2018. UTORAK

13,00 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – DŠA NIZA 3:0

13,30 CB RADIĆ – SPODOBE 0:3

04.01.2018. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA - MINIONI 1:1 (4:5)

13,30 SPODOBE - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 0:4

SKUPINA - B)

NK ĐURĐENOVAC 4 2 2 0 8 : 5 8 **

ŠN FEŠK MARIN TRANS 4 2 1 1 12 : 6 7 *

CB ČIČA MATA 4 2 1 1 12 : 7 7

NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 4 1 1 2 4 :13 4

POLUPANDERI 4 0 1 3 7 :12 1

23.12.2017. SUBOTA

13,30 POLUPANDERI – NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 1:3

26.12.2017. UTORAK

12,30 NK ĐURĐENOVAC – ŠN FEŠK MARIN TRANS 1:0

28.12.2017. ČETVRTAK

12,30 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI – NK ĐURĐENOVAC 1:1 (1:3)

15,00 ŠN FEŠK MARIN TRANS – CB ČIČA MATA 2:2 (4:2)

30.12.2017. SUBOTA

15,30 POLUPANDERI – CB ČIČA MATA 1:2

16,00 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI - ŠN FEŠK MARIN TRANS 0:5

03.01.2018. SRIJEDA

11,30 CB ČIČA MATA - NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 6:0

15,30 NK ĐURĐENOVAC - POLUPANDERI 2:2(6:5)

04.01.2018. ČETVRTAK

15,30 ŠN FEŠK MARIN TRANS - POLUPANDERI 5:3

16,00 CB ČIČA MATA - NK ĐURĐENOVAC 2:4

bricks2016

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.