reklamavelika2015a

djeca
Aktualni prvak bez četvrtfinala !
Našice – I trinaestog dana 15.Božićnog malonogometnog turnira počeo je u ranim popodnevnim satima susretima najmlađih, veterana i seniora. Do četvrtfinala seniora i veterana preostalo je dva dana s tim da će se četvrtfinale odigrati i u dvije skupine mladih.
Veterani Vugori(M.Žigić, Kovačević, M.Paljević, R.Žigić) dobili su Noja united(Brkić). Policija u zajednici i Mlaco Đakovo igrali su bez pogodaka, na penale je preciznije bilo Đakovo Mlaco. Lila(Benčić, Vašek, Korov) je dobila CB Kod silosa(Kubaček, Lipar). Prošlogodišnji pobjednik CB Radić Osječko(Pfeifer) „oprostio“ se od četvrtfinala, Unknown(Klemen, Bojanović, Ivić, Zorić) je bio „neumoljiv“ za prvaka. CB Cavalli(Gačić 2, Gelo, Ištvanić, Zelenika, Peharda) se „poigrao“ s Kamenom Štimac. Isto se dogodio i u susretu Europlast D.Miholjac i Lješnjak united(Klepač 5, Cabicar).Najuzbudljivija utakmica bila je između Beer Gardena(T.Fruk 2, Tomić, Vulić) i Mazda Atenze(Marošević 3, Kerovec, Ivić). Za kraj penali, Auto Vukoja Bosch servisi(I.Škiljić) je stigao prednost Svjetlost CB Mustang(E.Mihaljević) i bio precizniji sa sedam metara.
Rezultati - Mladi U-8: Našk 1 – NK Martin 1:0, Donji Miholjac – ŠN Fešk auto Vukoja 4:0; U-10: – Donji Miholjac – ŠN Fešk CB Aloha 5:0, NK Našk – Željezničar 2 6:0, NK Martin- ŠN Fešk Feraplast 1:0; U-12: Kroko trade Osijek – Croatia 12:0, ŠN Fešk CB Tik – Beta 2006 D.Miholjac 1:5; U-14: NK Zoljan – Kutjevo 2:1, U-16: Klasikus Metlikus Virovitica – DŠA Niza 3:0, Spodobe - Klasikus Metlikus Virovitica 0:4 ; Veterani: Vugori – Noja united 4:1, Policija u zajednici – Mlaco Đakovo 1:2(0:0), Lila – CB Kod silosa 3:2; Seniori: CB Radić Osječko – Unknown 1:4, CB Cavalli – Kamen Štimac 6:0, Europlast D.Mihholjac – Lješnjak united 0:6, Beer Garden – Mazda Atenza d.o.o. 4:5, Auto Vukoja bosch servisi– Svjetlost Mustang 5:4(1:1).
 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI - DRUGI KRUG

SKUPINA - A)

PIN TRGOVINE NAŠICE 2 2 0 0 7 : 3 6

DŽEZERI 2 1 0 1 5 : 3 3

KANTUNIĆ SELCE 2 1 0 1 4 : 5 3

VIDIK d.o.o. 2 0 0 2 1 : 6 0

29.12.2017. PETAK

20,00 DŽEZERI – VIDIK d.o.o. 4:0

20,40 PIN TRGOVINE NAŠICE – KANTUNIĆ SELCE 4:2

30.12.2017. SUBOTA

18,00 PIN TRGOVINE NAŠICE – DŽEZERI 3:1

20,40 KANTUNIĆ SELCE – VIDIK d.o.o. 2:1

03.01.2018. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – KANTUNIĆ SELCE

19,20 VIDIK d.o.o. – PIN TRGOVINE NAŠICE

SKUPINA - B)

CB CAVALLI 2 2 0 0 11 : 0 6

UNKNOWN 2 2 0 0 7 : 1 6

KAMEN ŠTIMAC 2 0 0 2 0 : 9 0

CB RADIĆ OSJEČKO 2 0 0 2 1 : 9 0

29.12.2017. PETAK

18,40 CB CAVALLI – CB RADIĆ OSJEČKO 5:0

19,20 KAMEN ŠTIMAC - UNKNOWN 0:3

02.01.2018. UTORAK

18,00 CB RADIĆ OSJEČKO – UNKNOWN 1:4

18,40 CB CAVALLI – KAMEN ŠTIMAC 6:0

04.01.2018. ČETVRTAK

19,20 KAMEN ŠTIMAC – CB RADIĆ OSJEČKO

20,00 UNKNOWN – CB CAVALLI

SKUPINA - C)

LJEŠNJAK UNITED 2 1 1 0 7 : 1 4*

MAZDA ATENZA d.o.o. 2 1 1 0 6 : 5 4

BEER GARDEN 2 1 0 1 7 : 6 3

EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 2 0 0 2 1 : 9 0

29.12.2017. PETAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:4)

30.12.2017. SUBOTA

20,00 BEER GARDEN – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 3:1

02.01.2018. UTORAK

19,20 EUROPLAST DONJI MIHOLJAC – LJEŠNJAK UNITED 0:6

20,00 BEER GARDEN – MAZDA ATENZA d.o.o. 4:5

03.01.2018. SRIJEDA

20,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC

20,40 LJEŠNJAK UNITED – BEER GARDEN

SKUPINA - D)

SVJETLOST CB MUSTANG 2 1 1 0 5 : 4 4 *

AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 2 0 2 0 3 : 3 2 *

ŠPANERI SPORT CAFE 1 0 1 0 2 : 2 1

CB ZEKO I PRIJATELJI 1 0 0 1 3 : 4 0

30.12.2017. SUBOTA

18,40 ŠPANERI SPORT CAFE – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 2:2(3:4)

19,20 CB ZEKO I PRIJATELJI – SVJETLOST MUSTANG 3:4

02.01.2018. UTORAK

20,40 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – SVJETLOST CB MUSTANG 1:1(5:4)

03.01.2018. SRIJEDA

18,00 ŠPANERI SPORT CAFE – CB ZEKO I PRIJATELJI

04.01.2018. ČETVRTAK

18,00 CB ZEKO I PRIJATELJI – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI

18,40 SVJETLOST CB MUSTANG – ŠPANERI SPORT CAFE

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

LEPTIRIĆI 6-8 god(2009-10) U 8

SKUPINA - A)

NAŠK 1 4 3 0 1 5 : 5 9

DONJI MIHOLJAC 4 2 1 1 14 : 4 7*

CERTISSA 3 2 1 0 12 : 1 7

ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 4 0 1 3 0 :11 1

NK MARTIN 3 0 1 2 1 : 11 1 *

23.12.2017. SUBOTA

11,30 NAŠK 1 – DONJI MIHOLJAC 3:0 p.f.

12,30 CERTISSA – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 6:0

26.12.2017. UTORAK

15,30 CERTISSA – NAŠK 5:0

27.12.2017. SRIJEDA

13,00 NK MARTIN – DONJI MIHOLJAC 0:9

29.12.2017. PETAK

13,00 DONJI MIHOLJAC – CERTISSA 1:1 (4:2)

15,30 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NAŠK 1 0:1

30.12.2017. SUBOTA

15,00 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NK MARTIN 1:1 (3:4)

02.01.2018. UTORAK

11,30 NAŠK 1 – NK MARTIN 1:0

15,00 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 4:0

04.01.2018. ČETVRTAK

14,30 NK MARTIN - CERTISSA

SKUPINA - B)

KUTJEVO 2 1 1 0 3 : 1 4 *

NK MOTIČINA 2 1 1 0 3 : 1 4

NAŠK 2 2 1 0 1 2 : 2 3

NK ZOLJAN 2 0 0 2 0 : 4 0

23.12.2016. SUBOTA

14,00 NK ZOLJAN – NK MOTIČINA 0:2

15,30 NAŠK 2 – KUTJEVO 0:2

30.12.2017. SUBOTA

12,30 KUTJEVO – NK MOTIČINA 1:1 (11:10)

13,30 NAŠK 2 – NK ZOLJAN 2:0

03.01.2018. SRIJEDA

12,30 NK MOTIČINA – NAŠK 2

13,00 NK ZOLJAN - KUTJEVO

LIMAČI 8-10 god(2007-08) U 10

SKUPINA - A)

CERTISSA 3 3 0 0 21 : 0 9

MK MARTIN 4 3 0 1 9 : 5 9

NAŠK 4 2 0 2 8 : 5 6

ŠN FEŠK FERAPLAST 3 1 0 2 6 : 3 3

ŽELJEZNIČAR 2 4 0 0 4 0 : 31 0

23.12.2017. SUBOTA

13,00 CERTISSA – NK MARTIN 5:0

26.12.2017. UTORAK

13,00 ŠN FEŠK FERAPLAST – ŽELJEZNIČAR 2 6:0

16,00 NK NAŠK – CERTISSA 0:4

28.12.2017. ČETVRTAK

13,30 ŠN FEŠK FERAPLAST – NK NAŠK 0:2

14,00 ŽELJEZNIČAR 2 – NK MARTIN 0:7

29.12.2017. PETAK

13,30 ŽELJEZNIČAR 2 – CERTISSA 0:12

16,00 NK MARTIN – NK NAŠK 1:0

02.01.2018. UTORAK

14,00 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR 2 6:0

14,30 NK MARTIN – ŠN FEŠK FERAPLAST 1:0

04.01.2018. ČETVRTAK

15,00 CERTISSA – ŠN FEŠK FERAPLAST

SKUPINA : B)

TINTILINIĆ 3 3 0 0 8 : 2 9

NK ĐURĐENOVAC 3 1 0 2 5 : 4 3

ŽELJEZNIČAR 1 3 1 0 2 2 : 5 3

NK ZOLJAN 3 1 0 2 3 : 7 3

23.12.2017. SUBOTA

14,30 NK ZOLJAN – TINTILINIĆ 1:4

27.12.2017. SRIJEDA

12,00 ŽELJEZNIČAR 1 – NK ĐURĐENOVAC 0:3

28.12.2017. ČETVRTAK

12,00 TINTILINIĆ – ŽELJEZNIČAR 1 2:0

15,30 NK ZOLJAN – NK ĐURĐENOVAC 2:1

30.12.2017. SUBOTA

11,30 NK ĐURĐENOVAC – TINTILINIĆ 1:2

14,30 ŽELJEZNIČAR 1 - NK ZOLJAN 2:0

SKUPINA : C)

DONJI MIHOLJAC 3 3 0 0 11 : 1 9

NK KUTJEVO 2 1 0 1 6 : 3 3

ŠN FEŠK CB ALOHA 2 1 0 1 1 : 5 3

DŠA NIZA 3 0 0 3 0 : 9 0

26.12.2017. UTORAK

13,30 ŠN FEŠK CB ALOHA – DŠA NIZA 1:0

27.12.2017. SRIJEDA

16,00 KUTJEVO – DŠA NIZA 5:0

28.12.2017. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA – DONJI MIHOLJAC 0:3

29.12.2017. PETAK

14,00 KUTJEVO – DONJI MIHOLJAC 1:3

02.01.2018. UTORAK

12,30 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK CB ALOHA 5:0

04.01.2018. ČETVRTAK

12,30 ŠN FEŠK CB ALOHA - KUTJEVO

POČETNICI 10-12 god(2005-06) U 12

SKUPINA : A)

KUTJEVO 2 1 1 0 4 : 0 4*

NK NAŠK 2 1 1 0 2 : 0 4

NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 1 0 0 1 0 : 2 0

ŽELJEZNIČAR 1 0 0 1 0 : 4 0

27.12.2017. SRIJEDA

12,30 KUTJEVO – ŽELJEZNIČAR 4:0

14,00 NK NAŠK – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 2:0

29.12.2017. PETAK

14,30 KUTJEVO – NK NAŠK 0:0 (3:1)

03.01.2018. SRIJEDA

14,30 ŽELJEZNIČAR – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK

04.01.2018. ČETVRTAK

11,30 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR ¸

12,00 NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK - KUTJEVO

SKUPINA : B)

KROKO TRADE OSIJEK 3 2 1 0 22 : 4 7

BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 2 1 1 0 8 : 4 4*

ŠN FEŠK CB TIK 3 1 0 2 8 : 13 3

NK CROATIA 2 0 0 2 1 : 19 0

26.12.2017. UTORAK

15,00 NK CROATIA – ŠN FEŠK CB TIK 1:7

27.12.2017. SRIJEDA

11,30 BETA 2006 DONJI MIHOLJAC – KROKO TRADE OSIJEK 3:3 (5:3)

30.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK CB TIK – KROKO TRADE OSIJEK 1:7

 

02.01.2018. UTORAK

12,00 KROKO TRADE OSIJEK – NK CROATIA 12:0

15,30 ŠN FEŠK CB TIK – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 1:5

03.01.2018. SRIJEDA

14,00 NK CROATIA – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC

 

 

 

 

PIONIRI 12 -14 god(2003-04) U 14

SKUPINA A):

ŠN FEŠK ZEBA HOLZ 2 2 0 0 13 : 0 6

VUGORI CB MUSTANG 2 2 0 0 3 : 1 6

NK ZOLJAN 3 1 0 2 3 : 10 3

NK KUTJEVO 3 0 0 3 1 : 9 0

23.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK ZEBA HOLZ – NK ZOLJAN 7:0

27.12.2017. SRIJEDA

15,00 KUTJEVO – ŠN ZEBA HOLZ 0:6

28.12.2017. ČETVRTAK

14,30 VUGORI CB MUSTANG – NK ZOLJAN 2:1

29.12.2017. PETAK

15,00 VUGORI CB MUSTANG – KUTJEVO 1:0

02.01.2018. UTORAK

16,00 NK ZOLJAN – KUTJEVO 2:1

03.01.2018. SRIJEDA

12,00 ŠN ZEBA HOLZ – VUGORI CB MUSTANG

SKUPINA B:

JEDINSTVENI 2 2 0 0 6 : 2 6

AS PAVIĆ 2 1 0 1 5 : 3 3

ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 2 1 0 1 4 : 3 3

DŠA NIZA 2 0 0 2 0 : 7 0

26.12.2017. UTORAK

12,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – JEDINSTVENI 1:3

27.12.2017. SRIJEDA

13,30 AS PAVIĆ – DŠA NIZA 4:0

29.12.2017. PETAK

11,30 AS PAVIĆ – JEDINSTVENI 1:3

12,00 DŠA NIZA - ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 0:3

03.01.2018. SRIJEDA

15,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – AS PAVIĆ

04.01.2018. ČETVRTAK

14,00 DŠA NIZA - JEDINSTVENI

SKUPINA C:

AUTO ŠKOLA OPREZ 2 2 0 0 8 : 3 6

CB PRESTIGE 2 1 0 1 9 : 3 3

VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 2 1 0 1 7 : 6 3

BED BOYSI 2 0 0 2 1 : 13 0

26.12.2017. UTORAK

14,00 CB PRESTIGE – BED BOYSI 8:0

27.12.2017. SRIJEDA

14,30 VUČNA SLUŽBA LIJIĆ – AUTO ŠKOLA OPREZ 2:5

30.12.2017. SUBOTA

13,00 BED BOYSI – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 1:5

14,00 AUTO ŠKOLA OPREZ – CB PRESTIGE 3:1

03.01.2018. SRIJEDA

13,30 AUTO ŠKOLA OPREZ – BED BOYSI

16,00 CB PRESTIGE – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ

KADETI – 14 -16 god(2001-02) U 16

SKUPINA - A)

KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 4 3 0 1 11 : 1 9

CB RADIĆ 3 3 0 0 8 : 0 9

MINIONI 3 1 0 2 2 : 11 3

SPODOBE 3 0 1 2 1 : 6 1*

DŠA NIZA 3 0 1 2 0 : 4 1

23.12.2017. SUBOTA

15,00 CB RADIĆ – MINIONI 6:0

16,00 SPODOBE – DŠA NIZA 0:0 (3:2)

26.12.2017. UTORAK

14,30 MINIONI – SPODOBE 2:1

27.12.2017. SRIJEDA

15,30 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – CB RADIĆ 0:1

28.12.2017. ČETVRTAK

16,00 DŠA NIZA – CB RADIĆ 0:1

29.12.2017. PETAK

12,30 MINIONI - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 0:4

02.01.2018. UTORAK

13,00 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – DŠA NIZA 3:0

13,30 CB RADIĆ – SPODOBE

04.01.2018. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA - MINIONI

13,30 SPODOBE - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 0:4

SKUPINA - B)

ŠN FEŠK MARIN TRANS 4 2 1 1 12 : 3 7*

CB ČIČA MATA 3 2 1 0 6 : 4 7

NK ĐURĐENOVAC 2 1 1 0 2 : 1 4*

NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 4 1 1 2 4 :12 4

POLUPANDERI 3 0 0 3 3 : 7 0

23.12.2017. SUBOTA

13,30 POLUPANDERI – NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 1:3

26.12.2017. UTORAK

12,30 NK ĐURĐENOVAC – ŠN FEŠK MARIN TRANS 1:0

28.12.2017. ČETVRTAK

12,30 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI – NK ĐURĐENOVAC 1:1 (1:3)

15,00 ŠN FEŠK MARIN TRANS – CB ČIČA MATA 2:2 (4:2)

30.12.2017. SUBOTA

15,30 POLUPANDERI – CB ČIČA MATA 1:2

16,00 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI - ŠN FEŠK MARIN TRANS 0:5

03.01.2018. SRIJEDA

11,30 CB ČIČA MATA - NK ISKRICA ŠAPTINOVCI

15,30 NK ĐURĐENOVAC - POLUPANDERI

04.01.2018. ČETVRTAK

15,30 ŠN FEŠK MARIN TRANS - POLUPANDERI

16,00 CB ČIČA MATA - NK ĐURĐENOVAC

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017./2018.

VETERANI

SKUPINA - A)

LILA 4 3 0 1 9 5 9

MLACO ĐAKOVO 4 2 2 0 8 : 5 8**

POLICIJA U ZAJEDNICI 4 2 1 1 5 : 3 7

VUGORI 4 2 0 2 8 : 8 6

NOJA UNITED 4 0 2 2 4 : 10 2*

CB KOD SILOSA 4 0 1 3 3 : 6 1

23.12.2017. SUBOTA

16,30 LILA – NOJA UNITED 3:0

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - VUGORI 3:1

17,30 CB KOD SILOSA – MLACO ĐAKOVO 1:2

27.12.2017. SRIJEDA

16,30 VUGORI – MLACO ĐAKOVO 1:3

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - LILA 1:2

17,30 NOJA UNITED – CB KOD SILOSA 0:0 (3:1)

29.12.2017. PETAK

16,30 MLACO ĐAKOVO – NOJA UNITED 3:3 (6:5)

17,00 LILA - VUGORI 1:2

17,30 POLICIJA U ZAJEDNICI – CB KOD SILOSA 1:0

02.01.2018. UTORAK

16,30 VUGORI – NOJA UNITED 4:1

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI – MLACO ĐAKOVO 0:0(1:2)

17,30 LILA – CB KOD SILOSA 3:2

04.01.2018. ČETVRTAK

16,30 CB KOD SILOSA - VUGORI

17,00 MLACO ĐAKOVO - LILA

17,30 NOJA UNITED – POLICIJA U ZAJEDNICI

SKUPINA - B)

MNK PSC ĐURĐENOVAC 3 2 1 0 5 : 0 7

JURIĆ SEKURITY 3 2 0 1 7 : 4 6

VALIS AUREA 3 2 0 1 6 : 3 6

UDD SPORT CAFFE 3 1 1 1 2 : 1 4*

CB BARBA 3 0 0 2 1 : 7 2 (-1)

NK CROATIA 3 0 0 3 0 : 6 0

26.12.2017. UTORAK

16,30 UDD SPORT CAFFE – NK CROATIA 2:0

17,00 CB BARBA – VALIS AUREA 0:3 p.f.

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – JURIĆ SEKURITY 2:0

28.12.2017. ČETVRTAK

16,30 NK CROATIA – VALIS AUREA 0:1

17,00 JURIĆ SEKURITY – CB BARBA 4:0

17,30 UDD SPORT CAFFE – MNK PSC ĐURĐENOVAC 0:0 (3:2)

30.12.2017. SUBOTA

16,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – NK CROATIA 3:0

17,00 CB BARBA – UDD SPORT CAFFE 1:0

17,30 VALIS AUREA – JURIĆ SEKURITY 2:3

03.01.2018. SRIJEDA

16,30 NK CROATIA – JURIĆ SEKURITY

17,00 UDD SPORT CAFFE – VALIS AUREA

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – CB BARBA

05.01.2018. PETAK

16,30 CB BARBA – NK CROATIA

17,00 VALIS AUREA – MNK PSC ĐURĐENOVAC

17,30 JURIĆ SEKURITY – UDD SPORT CAFFE

 
bricks2016

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.