reklamavelika2015a

nog1

Cavalli nadigrao aktualnog prvaka CB Radić Osječko !

 

Našice –Jedanaestog dana Božićnog malonogometnog turnira u Našicama odigrano je deset utakmica mladih, tri veteranske i pet seniorskih utakmica.

Veterani Mlaco Đakovo(Pejić, Udovčić, Vragolović) i Noja united(Kovač), Smodiš, BBabac) su u regularnom dijelu bili izjednačeni. Na penale doblo je Mlaco Đakovo. Lila(Lazar) i Vugori (Kovačević, D.Žigić) odigrali su do kraja neizvjesnu utakmicu, Domagoj Žigić zabio je dvije minute prije kraja. Policiji u zajednici(Štimac) bio je dovoljan jedan pogodak za pobjedu protiv CB Kod silosa.

Kod seniora Mazda Atenza d.o.o.(Kerovec) i Lješnjak united(Klepač) igrali su neodlučno. Na penale dobio je Lješnjak united. CB Cavalli(Gelo 2, Ištvanić, Gačić, Peharda) je nadigrao prošlogodišnjeg prvaka CB Radić Osječko. Kamen Štimac se nije mogao nositi protiv Unknowna(Radnić, Klemen, Burazin). Džezeri(Lukačić 2, Radinković, Falamić) je u drugom poluvremenu dobio Vidik d.o.o. Na kraju večeri PIN trgovine Našice(Božiček 2, Tomac, Gašparić) je pobijedio Kantunić Selce(Hovanjec, Ivančić).

nog2

Rezultati - Mladi U-8: Donji Miholjac – Certissa 4:2(1:1), ŠN Fešk auto Vukoja – Našk 1 0:1; U-10: Željezničar 2 – Certissa 0:12, Kutjevo – Donji Miholjac 1:3, NK Martin – NK Našk 1:0; U-12: Kutjevo – NK Našk 3:1(0:0); U-14: AS Pavić – Jedinstveni 1:3, DŠA Niza – ŠN Fešk klesarstvo Kljajić 0:3, Vugori CB Mustang – Kutjevo 1:0; U-16: Minioni – Klasikus metlikus Virovitica 0:4; Veterani: Mlaco Đakovo – Noja united 6:5(3:3), Lila – Vugori 1:2, Policija u zajednici – CB Kod silosa 1:0 Seniori: Mazda Atenza d.o.o. – Lješnjak united 3:4(1:1), CB Cavalli – CB Radić Osječko 5:0, Kamen Štimac – Unknown 0:3, Džezeri – Vidik d.o.o. 4:0, PIN trgovine Našice – Kantunić Selce 4:2.

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2016/17

VETERANI

SKUPINA - A)

UDD SPORT CAFE 3 2 0 1 8 : 5 6

MNK ANTITALENTI 3 1 2 0 7 : 5 5

CB KOD SILOSA 3 1 1 1 4 : 5 4

NK CROATIA 3 0 1 2 2 : 7 1 *

30.12.2015. PETAK

17,00 UDD SPORT CAFE – MNK ANTITALENTI 3 : 5

17,30 CB KOD SILOSA – NK CROATIA 3 : 1

03.01.2017. UTORAK

17,00 MNK ANTITALENTI - NK CROATIA 1 : 1(2:3)

17,30 UDD SPORT CAFE - CB KOD SILOSA 3 : 0

05.01.2017. PETAK

17,00 CB KOD SILOSA - MNK ANTITALENTI 1 : 1(4:3)

17,30 NK CROATIA - UDD SPORT CAFE 0 : 3

SKUPINA - B)

POLICIJA U ZAJEDNICI 2 2 0 0 2 : 0 6

LILA 2 1 0 1 4 :1 3

VETERANI MOTIČINA 2 1 0 1 3 : 3 3

NK VUKA RAZBOJIŠTE 2 0 0 2 2 : 7 0

02.01.2017. PONEDJELJAK

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI – VETERANI MOTIČINA 1 : 0

17,30 LILA – NK VUKA RAZBOJIŠTE 4 : 0

04.01.2017. SRIJEDA

17,00 VETERANI MOTIČINA - NK VUKA RAZBOJIŠTE 3 : 2

17,30 POLICIJA U ZAJEDNICI – LILA 1 : 0

06.01.2017. PETAK

17,00 LILA – VETERANI MOTIČINA

17,30 NK VUKA RAZBOJIŠTE - POLICIJA U ZAJEDNICI

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI - DRUGI KRUG

SKUPINA - A)

DŽEZERI 1 1 0 0 4 : 0 3

PIN TRGOVINE NAŠICE 1 1 0 0 4 : 2 3

KANTUNIĆ SELCE 1 0 0 1 2 : 4 0

VIDIK d.o.o. 1 0 0 1 0 : 4 0

29.12.2017. PETAK

20,00 DŽEZERI – VIDIK d.o.o. 4:0

20,40 PIN TRGOVINE NAŠICE – KANTUNIĆ SELCE 4:2

30.12.2017. SUBOTA

18,00 PIN TRGOVINE NAŠICE - DŽEZERI

20,40 KANTUNIĆ SELCE – VIDIK d.o.o.

03.01.2018. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – KANTUNIĆ SELCE

19,20 VIDIK d.o.o. – PIN TRGOVINE NAŠICE

SKUPINA - B)

CB CAVALLI 1 1 0 0 5 : 0 3

UNKNOWN 1 1 0 0 3 : 0 3

KAMEN ŠTIMAC 1 0 0 1 0 : 3 0

CB RADIĆ OSJEČKO 1 0 0 1 0 : 5 0

29.12.2017. PETAK

18,40 CB CAVALLI – CB RADIĆ OSJEČKO 5:0

19,20 KAMEN ŠTIMAC - UNKNOWN 0:3

02.01.2018. UTORAK

18,00 CB RADIĆ OSJEČKO – UNKNOWN

18,40 CB CAVALLI – KAMEN ŠTIMAC

04.01.2018. ČETVRTAK

19,20 KAMEN ŠTIMAC – CB RADIĆ OSJEČKO

20,00 UNKNOWN – CB CAVALLI

SKUPINA - C)

LJEŠNJAK UNITED 1 0 1 0 1 : 1 1*

MAZDA ATENZA d.o.o. 1 0 1 0 1 : 1 1

BEER GARDEN 0 0 0 0 0 : 0 0

EUROPLAST DONJI MIHOLJAC 0 0 0 0 0 : 0 0

29.12.2017. PETAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:4)

30.12.2017. SUBOTA

20,00 BEER GARDEN – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC

02.01.2018. UTORAK

19,20 EUROPLAST DONJI MIHOLJAC – LJEŠNJAK UNITED

20,00 BEER GARDEN – MAZDA ATENZA d.o.o.

03.01.2018. SRIJEDA

20,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – EUROPLAST DONJI MIHOLJAC

20,40 LJEŠNJAK UNITED – BEER GARDEN

SKUPINA - D)

ŠPANERI SPORT CAFE 0 0 0 0 0 : 0 0

CB ZEKO I PRIJATELJI 0 0 0 0 0 : 0 0

SVJETLOST CB MUSTANG 0 0 0 0 0 : 0 0

AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0 0 0 0 0 : 0 0

30.12.2017. SUBOTA

18,40 ŠPANERI SPORT CAFE – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI

19,20 CB ZEKO I PRIJATELJI – SVJETLOST MUSTANG

02.01.2018. UTORAK

20,40 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – SVJETLOST CB MUSTANG

03.01.2018. SRIJEDA

18,00 ŠPANERI SPORT CAFE – CB ZEKO I PRIJATELJI

04.01.2018. ČETVRTAK

18,00 CB ZEKO I PRIJATELJI – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI

18,40 SVJETLOST CB MUSTANG – ŠPANERI SPORT CAFE

 

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA


15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

LEPTIRIĆI 6-8 god(2009-10) U 8

SKUPINA - A)

CERTISSA 3 2 1 0 12 : 1 7

NAŠK 1 3 2 0 1 4 : 5 6

DONJI MIHOLJAC 3 1 1 1 10 : 4 3*

ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 2 0 0 2 0 : 7 0

NK MARTIN 1 0 0 1 0 : 9 0

23.12.2017. SUBOTA

11,30 NAŠK 1 – DONJI MIHOLJAC 3:0 p.f.

12,30 CERTISSA – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA 6:0

26.12.2017. UTORAK

15,30 CERTISSA – NAŠK 5:0

27.12.2017. SRIJEDA

13,00 NK MARTIN – DONJI MIHOLJAC 0:9

29.12.2017. PETAK

13,00 DONJI MIHOLJAC – CERTISSA 1:1 (4:2)

15,30 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NAŠK 1 0:1

30.12.2017. SUBOTA

15,00 ŠN FEŠK AUTO VUKOJA - NK MARTIN

02.01.2018. UTORAK

11,30 NAŠK 1 – NK MARTIN

15,00 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA

04.01.2018. ČETVRTAK

14,30 NK MARTIN - CERTISSA

SKUPINA - B)

NK MOTIČINA 1 1 0 0 2 : 0 3

KUTJEVO 1 1 0 0 2 : 0 3

NAŠK 2 1 0 0 1 0 : 2 0

NK ZOLJAN 1 0 0 1 0 : 2 0

23.12.2016. SUBOTA

14,00 NK ZOLJAN – NK MOTIČINA 0:2

15,30 NAŠK 2 – KUTJEVO 0:2

30.12.2017. SUBOTA

12,30 KUTJEVO – NK MOTIČINA

13,30 NAŠK 2 – NK ZOLJAN

03.01.2018. SRIJEDA

12,30 NK MOTIČINA – NAŠK 2

13,00 NK ZOLJAN - KUTJEVO

LIMAČI 8-10 god(2007-08) U 10

SKUPINA - A)

CERTISSA 3 3 0 0 21 : 0 9

MK MARTIN 3 2 0 1 8 : 5 6

ŠN FEŠK FERAPLAST 2 1 0 1 6 : 2 3

NAŠK 3 1 0 2 2 : 5 3

ŽELJEZNIČAR 2 3 0 0 3 0 : 25 0

23.12.2017. SUBOTA

13,00 CERTISSA – NK MARTIN 5:0

26.12.2017. UTORAK

13,00 ŠN FEŠK FERAPLAST – ŽELJEZNIČAR 2 6:0

16,00 NK NAŠK – CERTISSA 0:4

28.12.2017. ČETVRTAK

13,30 ŠN FEŠK FERAPLAST – NK NAŠK 0:2

14,00 ŽELJEZNIČAR 2 – NK MARTIN 0:7

29.12.2017. PETAK

13,30 ŽELJEZNIČAR 2 – CERTISSA 0:12

16,00 NK MARTIN – NK NAŠK 1:0

02.01.2018. UTORAK

14,00 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR 2

14,30 NK MARTIN – ŠN FEŠK FERAPLAST

04.01.2018. ČETVRTAK

15,00 CERTISSA – ŠN FEŠK FERAPLAST

SKUPINA : B)

TINTILINIĆ 2 2 0 0 6 : 1 6

NK ĐURĐENOVAC 2 1 0 1 4 : 2 3

NK ZOLJAN 2 1 0 1 3 : 5 3

ŽELJEZNIČAR 1 2 0 0 2 0 : 5 0

23.12.2017. SUBOTA

14,30 NK ZOLJAN – TINTILINIĆ 1:4

27.12.2017. SRIJEDA

12,00 ŽELJEZNIČAR 1 – NK ĐURĐENOVAC 0:3

28.12.2017. ČETVRTAK

12,00 TINTILINIĆ – ŽELJEZNIČAR 1 2:0

15,30 NK ZOLJAN – NK ĐURĐENOVAC 2:1

30.12.2017. SUBOTA

11,30 NK ĐURĐENOVAC - TINTILINIĆ14,30 ŽELJEZNIČAR 1 - NK ZOLJAN

SKUPINA : C)

DONJI MIHOLJAC 2 2 0 0 6 : 1 6

NK KUTJEVO 2 1 0 1 6 : 3 3

ŠN FEŠK CB ALOHA 1 1 0 0 1 : 0 3

DŠA NIZA 3 0 0 3 0 : 9 0

26.12.2017. UTORAK

13,30 ŠN FEŠK CB ALOHA – DŠA NIZA 1:0

27.12.2017. SRIJEDA

16,00 KUTJEVO – DŠA NIZA 5:0

28.12.2017. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA – DONJI MIHOLJAC 0:3

29.12.2017. PETAK

14,00 KUTJEVO – DONJI MIHOLJAC 1:3

02.01.2018. UTORAK

12,30 DONJI MIHOLJAC – ŠN FEŠK CB ALOHA

04.01.2018. ČETVRTAK

12,30 ŠN FEŠK CB ALOHA - KUTJEVO

POČETNICI 10-12 god(2005-06) U 12

SKUPINA : A)

KUTJEVO 2 1 1 0 4 : 0 4*

NK NAŠK 2 1 1 0 2 : 0 4

NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 1 0 0 1 0 : 2 0

ŽELJEZNIČAR 1 0 0 1 0 : 4 0

27.12.2017. SRIJEDA

12,30 KUTJEVO – ŽELJEZNIČAR 4:0

14,00 NK NAŠK – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK 2:0

29.12.2017. PETAK

14,30 KUTJEVO – NK NAŠK 0:0 (3:1)

03.01.2018. SRIJEDA

14,30 ŽELJEZNIČAR – NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK

04.01.2018. ČETVRTAK

11,30 NK NAŠK – ŽELJEZNIČAR

12,00 NK ĐURĐENOVAC PEKARA NIK - KUTJEVO

SKUPINA : B)

ŠN FEŠK CB TIK 1 1 0 0 7 : 1 3

BETA 2006 DONJI MIHOLJAC 1 0 1 0 3 : 3 1*

KROKO TRADE OSIJEK 1 0 1 0 3 : 3 1

NK CROATIA 1 0 0 1 1 : 7 0

26.12.2017. UTORAK

15,00 NK CROATIA – ŠN FEŠK CB TIK 1:7

27.12.2017. SRIJEDA

11,30 BETA 2006 DONJI MIHOLJAC – KROKO TRADE OSIJEK 3:3 (5:3)

30.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK CB TIK – KROKO TRADE OSIJEK

 

02.01.2018. UTORAK

12,00 KROKO TRADE OSIJEK – NK CROATIA

15,30 ŠN FEŠK CB TIK – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC

03.01.2018. SRIJEDA

14,00 NK CROATIA – BETA 2006 DONJI MIHOLJAC

 

 

 

 

PIONIRI 12 -14 god(2003-04) U 14

SKUPINA A):

ŠN FEŠK ZEBA HOLZ 2 2 0 0 13 : 0 6

VUGORI CB MUSTANG 2 2 0 0 3 : 1 6

NK KUTJEVO 2 0 0 2 0 : 7 0

NK ZOLJAN 2 0 0 2 1 : 9 0

23.12.2017. SUBOTA

12,00 ŠN FEŠK ZEBA HOLZ – NK ZOLJAN 7:0

27.12.2017. SRIJEDA

15,00 KUTJEVO – ŠN ZEBA HOLZ 0:6

28.12.2017. ČETVRTAK

14,30 VUGORI CB MUSTANG – NK ZOLJAN 2:1

29.12.2017. PETAK

15,00 VUGORI CB MUSTANG – KUTJEVO 1:0

02.01.2018. UTORAK

16,00 NK ZOLJAN – KUTJEVO

03.01.2018. SRIJEDA

12,00 ŠN ZEBA HOLZ – VUGORI CB MUSTANG

SKUPINA B:

JEDINSTVENI 2 2 0 0 6 : 2 6

AS PAVIĆ 2 1 0 1 5 : 3 3

ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 2 1 0 1 4 : 3 3

DŠA NIZA 2 0 0 2 0 : 7 0

26.12.2017. UTORAK

12,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – JEDINSTVENI 1:3

27.12.2017. SRIJEDA

13,30 AS PAVIĆ – DŠA NIZA 4:0

29.12.2017. PETAK

11,30 AS PAVIĆ – JEDINSTVENI 1:3

12,00 DŠA NIZA - ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ 0:3

03.01.2018. SRIJEDA

15,00 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ – AS PAVIĆ

04.01.2018. ČETVRTAK

14,00 DŠA NIZA - JEDINSTVENI

SKUPINA C:

CB PRESTIGE 1 1 0 0 8 : 0 3

AUTO ŠKOLA OPREZ 1 1 0 0 5 : 2 3

VUČNA SLUŽBA LIJIĆ 1 0 0 1 2 : 5 0

BED BOYSI 1 0 0 1 0 : 8 0

26.12.2017. UTORAK

14,00 CB PRESTIGE – BED BOYSI 8:0

27.12.2017. SRIJEDA

14,30 VUČNA SLUŽBA LIJIĆ – AUTO ŠKOLA OPREZ 2:5

30.12.2017. SUBOTA

13,00 BED BOYSI – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ

14,00 AUTO ŠKOLA OPREZ – CB PRESTIGE

03.01.2018. SRIJEDA

13,30 AUTO ŠKOLA OPREZ – BED BOYSI

16,00 CB PRESTIGE – VUČNA SLUŽBA LIJIĆ

SKUPINA - A)

CB RADIĆ 3 3 0 0 8 : 0 9

KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 2 1 0 1 4 : 1 3

MINIONI 3 1 0 2 2 : 11 3

SPODOBE 2 0 1 1 1 : 2 1*

DŠA NIZA 2 0 1 1 0 : 1 1

23.12.2017. SUBOTA

15,00 CB RADIĆ – MINIONI 6:0

16,00 SPODOBE – DŠA NIZA 0:0 (3:2)

26.12.2017. UTORAK

14,30 MINIONI – SPODOBE 2:1

27.12.2017. SRIJEDA

15,30 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – CB RADIĆ 0:1

28.12.2017. ČETVRTAK

16,00 DŠA NIZA – CB RADIĆ 0:1

29.12.2017. PETAK

12,30 MINIONI - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA 0:4

02.01.2018. UTORAK

13,00 KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA – DŠA NIZA

13,30 CB RADIĆ – SPODOBE

04.01.2018. ČETVRTAK

13,00 DŠA NIZA - MINIONI

13,30 SPODOBE - KLASIKUS METLIKUS VIROVITICA

SKUPINA - B)

NK ĐURĐENOVAC 2 1 1 0 2 : 1 4*

NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 2 1 1 0 4 : 2 4

CB ČIČA MATA 1 0 1 0 2 : 2 1

ŠN FEŠK MARIN TRANS 2 0 1 1 2 : 3 1*

POLUPANDERI 1 0 0 1 1 : 3 0

23.12.2017. SUBOTA

13,30 POLUPANDERI – NK ISKRICA ŠAPTINOVCI 1:3

26.12.2017. UTORAK

12,30 NK ĐURĐENOVAC – ŠN FEŠK MARIN TRANS 1:0

28.12.2017. ČETVRTAK

12,30 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI – NK ĐURĐENOVAC 1:1 (1:3)

15,00 ŠN FEŠK MARIN TRANS – CB ČIČA MATA 2:2 (4:2)

30.12.2017. SUBOTA

15,30 POLUPANDERI – CB ČIČA MATA

16,00 NK ISKRICA ŠAPTINOVCI - ŠN FEŠK MARIN TRANS

03.01.2018. SRIJEDA

11,30 CB ČIČA MATA - NK ISKRICA ŠAPTINOVCI

15,30 NK ĐURĐENOVAC – POLUPANDERI

04.01.2018. ČETVRTAK

15,30 ŠN FEŠK MARIN TRANS - POLUPANDERI

16,00 CB ČIČA MATA - NK ĐURĐENOVAC

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.