reklamavelika2015a

nogomet1

Počinje drugi krug seniora !

 

Našice –Desetog dana Božićnog malonogometnog turnira odigrano je devet utakmica mladih, tri veteranske i šest seniorskih. Mladi i veterani se tek „zagrijavaju“ dok su se seniori C/D skupine borili za prolaz u drugi krug, u koji je iz četiri skupine prošlo isto toliko ekipa.

Veterani NK Croatie izgubili su od Valis Aurea(Andračić), Jurić sekurity(Kraljik 2, Horvat, Višević) je lagano prošao CB Barbu dok su UDD Sport caffe i MNK PSC Đurđenovac, morali u „raspucavaje“. Precizniji je bio prošlogodišnji pobjednik UDD Sport caffe.

 

Kod seniora mladi Beer Garden(Tomić 3, A.Fruk 2, Škiljić, Ferčec, Rukavina) je bio neumoljiv protiv Noćnog kluba Špica. Kantunić Selce(Vuzem, Brkić, Ivančić) je pobjedom protiv CB Prestige izborio drugi krug. Auto Vukoja Bosch servisi(Bilić 2, Vidaković) je, nakon poraza u prvom kolu, nanizao sve pobjede, ovoga puta protiv Okvirka OPG Gašić aronije(Pastvečko). Unknown(Radnić, Ivić 2, Bikić) se „poigrao“ s BC team Đone. Vidik d.o.o.(Giber 2, T.Lukačević) je pobjedom protiv Kamen Štimac(Kovačić) izborio treću poziciju u skupini. Za kraj večeri uzbudljiv i zanimljiv susret Španera sport cafe(De.Ćosić) i Mazde Atenza d.o.o.

nogomet2

 

Rezultati:

Mladi U-10: Tintilinić – Željezničar 1 2:0, DŠA Niza – Donji Miholjac 0:3, ŠN Fešk Feraplast – Našk 0:2, Željezničar 2 – NK Martin 0:7, NK Zoljan – Đurđenovac 2:1; U-14: Vugori CB Mustang – NK Zoljan 2:1; U-16: NK Iskrica Šaptinovci – NK Đurđenovac 1:3(1:1), ŠN Fešk Marin trans – CB čića Mata 4:2(2:2), DŠA Niza – CB Radić 0:1;

Veterani: NK Croatia – Valis Aurea 0:1, Jurić sekurity – CB Barba 4:0, UDD Sport caffe – MNK PSC Đurđenovac 3:2(0:0);

Seniori: Beer Garden – Noćni klub Špica 8:2, Kantunić Selce – CB Prestige 3:0, Auto Vukoja Bosch servisi – Okvirko OPG Gašić aronija 3:1, Unknown – BC team Đone 5:0, Vidik d.o.o. – Kamen Štimac 3:1, Španeri Šport cafe – Mazda Atenzda d.o.o. 1:0.

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI

SKUPINA - A)

PIN TRGOVINE NAŠICE

5

3

2

0

13

:

6

11**

LJEŠNJAK UNITED

5

3

2

0

30

:

3

11*

CB RADIĆ OSJEČKO

5

2

2

1

16

:

8

8*

CB ZEKO I PRIJATELJI

5

2

1

2

11

:

18

7

BUJDINI SINOVI

5

1

1

3

4

:

15

4

CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA

5

0

0

5

3

:

27

0

                 

16.12.2017. SUBOTA

17,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB ZEKO I PRIJATELJI 2:2 (8:7)

18,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - PIN TRGOVINE NAŠICE 2:4

19,40 LJEŠNJAK UNITED - BUJDINI SINOVI 6:0

19.12.2017. UTORAK

18,40 CB ZEKO I PRIJATELJI - BUJDINI SINOVI 1:0

20,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA 5:0

21,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:2)

21.12.2017. ČETVRTAK

18,40 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - CB ZEKO I PRIJATELJI 1:6

20,00 LJEŠNJAK UNITED - CB RADIĆ OSJEČKO 2:2 (5:3)

21,20 BUJDINI SINOVI - PIN TRGOVINE NAŠICE 1:1 (3:4)

23.12.2017. SUBOTA

18,40 CB RADIĆ OSJEČKO - BUJDINI SINOVI 7:0

20,00 CB ZEKO I PRIJATELJI - PIN TRGOVINE NAŠICE 2:3

21,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - LJEŠNJAK UNITED 0:9

27.12.2017. SRIJEDA

18,00 BUJDINI SINOVI - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA 3:0 p.f.

19,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - CB RADIĆ OSJEČKO 4:0

20,40 LJEŠNJAK UNITED - CB ZEKO I PRIJATELJI 12:0

SKUPINA - B)

CB CAVALLI

5

5

0

0

24

:

4

15

DŽEZERI

5

4

0

1

21

:

5

12

SVJETLOST CB MUSTANG

5

2

1

2

15

:

12

7

EUROPLAST D.MIHOLJAC

5

2

0

3

8

:

12

6

FILM CAFFE

5

1

1

3

10

:

12

4*

BUREŠ INTERIJERI

5

0

0

5

4

:

37

0

                 

16.12.2017. SUBOTA

17,40 EUROPLAST D.MIHOLJAC - DŽEZERI 1:3

19,00 CB CAVALLI - SVJETLOST CB MUSTANG 6:0

20,20 BUREŠ INTERIJERI – FILM CAFFE 0:4

19.12.2017. UTORAK

18,00 FILM CAFFE - EUROPLAST D.MIHOLJAC 1:4

19,20 SVJETLOST CB MUSTANG – DŽEZERI 1:4

20,40 CB CAVALLI - BUREŠ INTERIJERI 10:2

21.12.2017. ČETVRTAK

18,00 BUREŠ INTERIJERI – SVJETLOST CB MUSTANG 0:9

19,20 EUROPLAST D.MIHOLJAC – CB CAVALLI 0:3

20,40 DŽEZERI – FILM CAFFE 3:1

23.12.2017. SUBOTA

18,00 SVJETLOST CB MUSTANG – FILM CAFFE 2:2 (7:8)

19,20 BUREŠ INTERIJERI - EUROPLAST D.MIHOLJAC 2:3

20,40 CB CAVALLI – DŽEZERI 2:0

27.12.2017. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – BUREŠ INTERIJERI 11:0

20,00 EUROPLAST D.MIHOLJAC - SVJETLOST CB MUSTANG 0:3

21,20 FILM CAFFE – CB CAVALLI 2:3

SKUPINA - C)

BEER GARDEN

5

5

0

0

21

:

4

15

AUTO VUKOJ A BOSCH SERVISI

5

4

0

1

11

:

2

12

VIDIK d.o.o.

5

3

0

2

13

:

11

9

KAMEN ŠTIMAC

5

2

0

3

12

:

11

6

OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA

5

1

0

4

7

:

19

3

NOĆNI KLUB ŠPICA

5

0

0

5

6

:

23

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,00 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - BEER GARDEN 0:1

19,20 NOĆNI KLUB ŠPICA – VIDIK d.o.o. 2:3

20,40 KAMEN ŠTIMAC - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 4:2

20.12.2017. SRIJEDA

18,40 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA - BEER GARDEN 0:5

20,00 VIDIK d.o.o. - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0:3

21,20 KAMEN ŠTIMAC - NOĆNI KLUB ŠPICA 6:1

22.12.2017. PETAK

18,00 NOĆNI KLUB ŠPICA - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 1:4

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – KAMEN ŠTIMAC 3:0

20,40 BEER GARDEN – VIDIK d.o.o. 5:1

26.12. 2017. UTORAK

18,40 NOĆNI KLUB ŠPICA - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0.2

20,00 KAMEN ŠTIMAC - BEER GARDEN 1:2

21,20 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA – VIDIK d.o.o. 0:6

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,00 BEER GARDEN - NOĆNI KLUB ŠPICA 8:2

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 3:1

20,40 VIDIK d.o.o. – KAMEN ŠTIMAC 3:1

SKUPINA - D)

ŠPANERI SPORT CAFE

5

4

1

0

11

:

6

13*

UNKNOWN

5

3

1

1

15

:

7

10

MAZDA ATENZA d.o.o.

5

3

0

2

15

:

8

9

KANTUNIĆ SELCE

5

2

1

2

12

:

12

7*

BC TEAM ĐONE

4

1

1

2

9

:

5

4

CB PRESTIGE

5

0

0

5

2

:

16

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,40 CB PRESTIGE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:7

20,00 BC TEAM ĐONE - KANTUNIĆ SELCE 0:0 (2:3)

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE – UNKNOWN 2:2 (4:3)

20.12.2017. SRIJEDA

18,00 KANTUNIĆ SELCE - ŠPANERI SPORT CAFE 3:4

19,20 MAZDA ATENZA d.o.o. – UNKNOWN 3:1

20,40 CB PRESTIGE - BC TEAM ĐONE 1:3

22.12.2017. PETAK

18,40 UNKNOWN - KANTUNIĆ SELCE 5:2

20,00 ŠPANERI SPORT CAFE - CB PRESTIGE 1:0

21,20 BC TEAM ĐONE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:2

26.12. 2017. UTORAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. - KANTUNIĆ SELCE 3:4

19,20 CB PRESTIGE – UNKNOWN 0:2

20,40 BC TEAM ĐONE - ŠPANERI SPORT CAFE 1:3

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,40 KANTUNIĆ SELCE - CB PRESTIGE 3:0

20,00 UNKNOWN - BC TEAM ĐONE 5:0

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:0

 

 

                                                                   
                                                                   
SENIORI DRUGI KRUG  
                                                                   
SKUPINA A)   SKUPINA B)  
1 A1 PIN TRGOVINE NAŠICE   1 B1 CB CAVLLI  
2 B2 DŽEZERI   2 C4 KAMEN ŠTIMAC  
3 C3 VIDIK d.o.o.   3 D2 UNKNOWN  
4 D4 KANTUNIĆ SELCE   4 A3 CB RADIĆ OSJEČKO  
                                                                   
SKUPINA C)   SKUPINA D)  
1 C1 BEER GARDEN   1 D1 ŠPANERI SPORT CAFE  
2 D3 MAZDA ATENZA   2 A4 CB ZEKO I PRIJATELJI  
3 A2 LJEŠNJAK UNITED   3 B3 SVJETLOST CB MUSTANG  
4 B4 EUROPLAST DONJI MIHOLJAC   4 C2 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI  
                                                                   
                                                                   
29.12.2017. PETAK    
                                                                   
18,00 C2-3 MAZDA ATENZA - LJEŠNJAK UNITED     :    
18,40 B1-4 CB CAVLLI - CB RADIĆ OSJEČKO     :    
19,20 B2-3 KAMEN ŠTIMAC - UNKNOWN     :    
20,00 A2-3 DŽEZERI - VIDIK d.o.o.     :    
20,40 A1-4 PIN TRGOVINE NAŠICE - KANTUNIĆ SELCE     :    
                                                                   
                                                                   
30.12.1017. SUBOTA    
                                                                   
18,00 A1-2 PIN TRGOVINE NAŠICE - DŽEZERI     :    
18,40 D1-4 ŠPANERI SPORT CAFE - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI     :    
19,20 D2-3 CB ZEKO I PRIJATELJI - SVJETLOST CB MUSTANG     :    
20,00 C1-4 BEER GARDEN - EUROPLAST DONJI MIHOLJAC     :    
20,40 A4-3 KANTUNIĆ SELCE - VIDIK d.o.o.     :    
                                                                   
                                                                   
02.01.2018. UTORAK    
                                                                   
18,00 B4-3 CB RADIĆ OSJEČKO - UNKNOWN     :    
18,40 B1-2 CB CAVLLI - KAMEN ŠTIMAC     :    
19,20 C4-3 EUROPLAST DONJI MIHOLJAC - LJEŠNJAK UNITED     :    
20,00 C1-2 BEER GARDEN - MAZDA ATENZA     :    
20,40 D4-3 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - SVJETLOST CB MUSTANG     :    
                                                                   
                                                                   
03.01.2018. SRIJEDA    
                                                                   
18,00 D1-2 ŠPANERI SPORT CAFE - CB ZEKO I PRIJATELJI     :    
18,40 A2-4 DŽEZERI - KANTUNIĆ SELCE     :    
19,20 A3-1 VIDIK d.o.o. - PIN TRGOVINE NAŠICE     :    
20,00 C2-4 MAZDA ATENZA - EUROPLAST DONJI MIHOLJAC     :    
20,40 C3-1 LJEŠNJAK UNITED - BEER GARDEN     :    
                                                                   
                                                                   
04.01.2018. ČETVRTAK    
                                                                   
18,00 D2-4 CB ZEKO I PRIJATELJI - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI     :    
18,40 D3-1 SVJETLOST CB MUSTANG - ŠPANERI SPORT CAFE     :    
19,20 B2-4 KAMEN ŠTIMAC - CB RADIĆ OSJEČKO     :    
20,00 B3-1 UNKNOWN - CB CAVLLI     :    
bricks2016

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.