reklamavelika2015a

nogomet1

Osamnaest utakmica drugog dana Božića !

Našice – Osmog dana 15. Božićnog malonogometnog turnira u Našicama nastavljene su natjecanja za mlade, veterane i seniore, skupina C/D.

Prošlogodišnji pobjednik u veteranskoj konkurenciji UDD Sport Caffe(Klaban 2) je sigureno dobio NK Croatiju. Vallis Aurera dobila je bez borbe CB Barbu, čijih je nekoliko igrača igralo finale kutije šibica a dio je bio na „Zimku“ u Osijeku. I MNK PSC Đurđenovac(Delić 2) je dobio Jurić Sekurity za koje nastupa nekolicina poznatih nogometaša(Grnja, Pavičić, Višević...). U kategoriji seniora Mazda Atenza d.o.o.(Bagarić, Galić, Ivić) je umalo stigla tri pogotka Kantunić Selce(Tomić, Milanović, Hovanjec, Uremović). Noćni klub Špica nije mogla protiv sve boljeg Auto Vukoja Bosch servisi(Bilić, Vidaković). CB Prestige doživio je i četvrti poraz, ovoga puta od Unknown(Radnić, Barišić). Neizvjesno je bilo u susretu Kamen Štimac(Vidović) i Beer Garden, za koji je mladi hrvatski reprezentativac Toni Fruk postigao dva pogotka.BC team Đone(Orešković) je bio preslab za Španere sport cafe(Slivka 3). U zadnjem susretu večeri Okvirko OPG Gašić aronija je dobio šest komada od Vidik d.o.o.(Mataija, Lijić 2, Z.Lukačević, Giber).

Rezultati: Mladi Certissa – Našk 1 5:0; U-10: ŠN Fešk Feraplast – Željezničar 2 6:0, ŠN Fešk CB Aloha – DŠA Niza 1:0, NK Našk – Certissa 0:4; U-12: NK Croatia – ŠN Fešk CB Tik 1:7; U-14: ŠN Fešk klesarstvo Kljajić – Jedinstveni 1:3, CB Prestige – Bed Boysi 8:0; U-16: NK Đurđenovac – ŠN Fešk Marin trans 1:0, Minioni – Spodobe 2:1; Veterani: UDD Sport caffe – NK Croatia 2:0, CB Barba – Valis Aurea 0:3, MNK PSC Đurđenovac – Jurić Sekurity 2:0; Seniori: Mazda Atenza d.o.o. – Kantunić Selce 3:4, Noćni klub Špica – Auto Vukoja Bosch servisi 0:2, CB Prestige – Unknown 0:2, Kamen Štimac – Beer Garden 1:2, BC tim Đone – Španeri sport safe 1:3, Okvirko OPG Gaašić aronija – Vidik d.o.o. 0:6.

Danas(28.12.) igraju: Beer Garden – Noćni klub Špica(18,00), Kantunić Selce – CB Prestige(18,40), Auto Vukoja Bosch servisi – Okvirko OPG Gašić aronija(19,20), Unknown – BC team Đone(20,00), Vidik d.o.o. – Kamen Štimac(20,40), Španeri sport cafe – Mazda Atenza d.o.o.(21,20).

nogomet2

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

BOŽIĆNI MALO NOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017./2018.

VETERANI

SKUPINA - A)

LILA 2 2 0 0 5 : 1 6

MLACO ĐAKOVO 2 2 0 0 5 : 2 6

POLICIJA U ZAJEDNICI 2 1 0 1 4 : 3 3

CB KOD SILOSA 2 0 1 1 1 : 2 1

NOJA UNITED 2 0 1 1 0 : 3 1*

VUGORI 2 0 0 2 2 : 6 0

23.12.2017. SUBOTA

16,30 LILA – NOJA UNITED 3:0

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - VUGORI 3:1

17,30 CB KOD SILOSA – MLACO ĐAKOVO 1:2

27.12.2017. SRIJEDA

16,30 VUGORI – MLACO ĐAKOVO 1:3

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI - LILA 1:2

17,30 NOJA UNITED – CB KOD SILOSA 0:0 (3:1)

29.12.2017. PETAK

16,30 MLACO ĐAKOVO – NOJA UNITED

17,00 LILA - VUGORI

17,30 POLICIJA U ZAJEDNICI – CB KOD SILOSA

02.01.2018. UTORAK

16,30 VUGORI – NOJA UNITED

17,00 POLICIJA U ZAJEDNICI – MLACO ĐAKOVO

17,30 LILA – CB KOD SILOSA

04.01.2018. ČETVRTAK

16,30 CB KOD SILOSA - VUGORI

17,00 MLACO ĐAKOVO - LILA

17,30 NOJA UNITED – POLICIJA U ZAJEDNICI

SKUPINA - B)

VALIS AUREA 1 1 0 0 3 : 0 3

MNK PSC ĐURĐENOVAC 1 1 0 0 2 : 0 3

UDD SPORT CAFFE 1 1 0 0 2 : 0 3

CB BARBA 1 0 0 1 0 : 3 0

JURIĆ SEKURITY 1 0 0 1 0 : 2 0

NK CROATIA 1 0 0 1 0 : 2 0

26.12.2017. UTORAK

16,30 UDD SPORT CAFFE – NK CROATIA 2 : 0

17,00 CB BARBA – VALIS AUREA 0 : 3

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – JURIĆ SEKURITY 2 : 0

28.12.2017. ČETVRTAK

16,30 NK CROATIA – VALIS AUREA

17,00 JURIĆ SEKURITY – CB BARBA

17,30 UDD SPORT CAFFE – MNK PSC ĐURĐENOVAC

30.12.2017. SUBOTA

16,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – NK CROATIA

17,00 CB BARBA – UDD SPORT CAFFE

17,30 VALIS AUREA – JURIĆ SEKURITY

03.01.2018. SRIJEDA

16,30 NK CROATIA – JURIĆ SEKURITY

17,00 UDD SPORT CAFFE – VALIS AUREA

17,30 MNK PSC ĐURĐENOVAC – CB BARBA

05.01.2018. PETAK

16,30 CB BARBA – NK CROATIA

17,00 VALIS AUREA – MNK PSC ĐURĐENOVAC

17,30 JURIĆ SEKURITY – UDD SPORT CAFFE

 

nogomet3

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI

SKUPINA - A)

PIN TRGOVINE NAŠICE

5

3

2

0

13

:

6

11**

LJEŠNJAK UNITED

5

3

2

0

30

:

3

11*

CB RADIĆ OSJEČKO

5

2

2

1

16

:

8

8*

CB ZEKO I PRIJATELJI

5

2

1

2

11

:

18

7

BUJDINI SINOVI

5

1

1

3

4

:

15

4

CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA

5

0

0

5

3

:

27

0

                 

16.12.2017. SUBOTA

17,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB ZEKO I PRIJATELJI 2:2 (8:7)

18,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - PIN TRGOVINE NAŠICE 2:4

19,40 LJEŠNJAK UNITED - BUJDINI SINOVI 6:0

19.12.2017. UTORAK

18,40 CB ZEKO I PRIJATELJI - BUJDINI SINOVI 1:0

20,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA 5:0

21,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:2)

21.12.2017. ČETVRTAK

18,40 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - CB ZEKO I PRIJATELJI 1:6

20,00 LJEŠNJAK UNITED - CB RADIĆ OSJEČKO 2:2 (5:3)

21,20 BUJDINI SINOVI - PIN TRGOVINE NAŠICE 1:1 (3:4)

23.12.2017. SUBOTA

18,40 CB RADIĆ OSJEČKO - BUJDINI SINOVI 7:0

20,00 CB ZEKO I PRIJATELJI - PIN TRGOVINE NAŠICE 2:3

21,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - LJEŠNJAK UNITED 0:9

27.12.2017. SRIJEDA

18,00 BUJDINI SINOVI - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA 3:0 p.f.

19,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - CB RADIĆ OSJEČKO 4:0

20,40 LJEŠNJAK UNITED - CB ZEKO I PRIJATELJI 12:0

SKUPINA - B)

CB CAVALLI

5

5

0

0

24

:

4

15

DŽEZERI

5

4

0

1

21

:

5

12

SVJETLOST CB MUSTANG

5

2

1

2

15

:

12

7

EUROPLAST D.MIHOLJAC

5

2

0

3

8

:

12

6

FILM CAFFE

5

1

1

3

10

:

12

4*

BUREŠ INTERIJERI

5

0

0

5

4

:

37

0

                 

16.12.2017. SUBOTA

17,40 EUROPLAST D.MIHOLJAC - DŽEZERI 1:3

19,00 CB CAVALLI - SVJETLOST CB MUSTANG 6:0

20,20 BUREŠ INTERIJERI – FILM CAFFE 0:4

19.12.2017. UTORAK

18,00 FILM CAFFE - EUROPLAST D.MIHOLJAC 1:4

19,20 SVJETLOST CB MUSTANG – DŽEZERI 1:4

20,40 CB CAVALLI - BUREŠ INTERIJERI 10:2

21.12.2017. ČETVRTAK

18,00 BUREŠ INTERIJERI – SVJETLOST CB MUSTANG 0:9

19,20 EUROPLAST D.MIHOLJAC – CB CAVALLI 0:3

20,40 DŽEZERI – FILM CAFFE 3:1

23.12.2017. SUBOTA

18,00 SVJETLOST CB MUSTANG – FILM CAFFE 2:2 (7:8)

19,20 BUREŠ INTERIJERI - EUROPLAST D.MIHOLJAC 2:3

20,40 CB CAVALLI – DŽEZERI 2:0

27.12.2017. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – BUREŠ INTERIJERI 11:0

20,00 EUROPLAST D.MIHOLJAC - SVJETLOST CB MUSTANG 0:3

21,20 FILM CAFFE – CB CAVALLI 2:3

SKUPINA - C)

BEER GARDEN

4

4

0

0

12

:

2

12

AUTO VUKOJ A BOSCH SERVISI

4

3

0

1

8

:

1

9

KAMEN ŠTIMAC

4

2

0

2

11

:

8

6

VIDIK d.o.o.

4

2

0

2

10

:

10

6

OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA

4

1

0

3

6

:

16

3

NOĆNI KLUB ŠPICA

4

0

0

4

4

:

15

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,00 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - BEER GARDEN 0:1

19,20 NOĆNI KLUB ŠPICA – VIDIK d.o.o. 2:3

20,40 KAMEN ŠTIMAC - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 4:2

20.12.2017. SRIJEDA

18,40 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA - BEER GARDEN 0:5

20,00 VIDIK d.o.o. - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0:3

21,20 KAMEN ŠTIMAC - NOĆNI KLUB ŠPICA 6:1

22.12.2017. PETAK

18,00 NOĆNI KLUB ŠPICA - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 1:4

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – KAMEN ŠTIMAC 3:0

20,40 BEER GARDEN – VIDIK d.o.o. 5:1

26.12. 2017. UTORAK

18,40 NOĆNI KLUB ŠPICA - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0.2

20,00 KAMEN ŠTIMAC - BEER GARDEN 1:2

21,20 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA – VIDIK d.o.o. 0:6

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,00 BEER GARDEN - NOĆNI KLUB ŠPICA

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA

20,40 VIDIK d.o.o. – KAMEN ŠTIMAC

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI

SKUPINA - D)

ŠPANERI SPORT CAFE

4

3

1

0

10

:

6

10*

MAZDA ATENZA d.o.o.

4

3

0

1

15

:

8

9

UNKNOWN

4

2

1

1

10

:

7

6

BC TEAM ĐONE

4

1

1

2

5

:

5

4

KANTUNIĆ SELCE

4

1

1

2

9

:

12

4*

CB PRESTIGE

4

0

0

4

2

:

13

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,40 CB PRESTIGE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:7

20,00 BC TEAM ĐONE - KANTUNIĆ SELCE 0:0 (2:3)

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE – UNKNOWN 2:2 (4:3)

20.12.2017. SRIJEDA

18,00 KANTUNIĆ SELCE - ŠPANERI SPORT CAFE 3:4

19,20 MAZDA ATENZA d.o.o. – UNKNOWN 3:1

20,40 CB PRESTIGE - BC TEAM ĐONE 1:3

22.12.2017. PETAK

18,40 UNKNOWN - KANTUNIĆ SELCE 5:2

20,00 ŠPANERI SPORT CAFE - CB PRESTIGE 1:0

21,20 BC TEAM ĐONE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:2

26.12. 2017. UTORAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. - KANTUNIĆ SELCE 3:4

19,20 CB PRESTIGE – UNKNOWN 0:2

20,40 BC TEAM ĐONE - ŠPANERI SPORT CAFE 1:3

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,40 KANTUNIĆ SELCE - CB PRESTIGE

20,00 UNKNOWN - BC TEAM ĐONE

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE - MAZDA ATENZA d.o.o.

 

  SISTEM IGRANJA BOŽIĆNI TURNIR 201./2018.  
                           
 
                           
    SKUPINE DRUGOG KRUGA 29.12.2017. - 04.01.2018.  
                   
SKUPINA A:     SKUPINA B:
1 A1 PIN TRGOVINE NAŠICE     1 B1 CB CAVALLI
2 B2 DŽEZERI     2 C4  
3 C3       3 D2  
4 D4       4 A3 CB RADIĆ OSJEČKO
                           
SKUPINA C:     SKUPINA D:
1 C1       1 D1  
2 D3       2 A4 CB ZEKO I PRIJATELJI
3 A2 LJEŠNJAK UNITED     3 B3 SVJETLOST CB MUSTANG
4 B4 EUROPLAST D.MIHOLJAC     4 C2  
                           
  ČETVRTFINALE 05.01.2018. PETAK (PRVA 2 IZ 4 SKUPINE)
                           
  A1-C2   -  
  A2-C1   -  
  B1-D2   -  
  B2-D1   -  
                           
  POLUFINALE 06.01.2018. SUBOTA
                           
  A1/C2-B1/D2   -  
  A2/C1-B2/D1   -  
                           
  FINALE 07.01.2018. NEDJELJA
                           
  UTAKMICA ZA 3.MJESTO (poraženi)
                           
    -  
                           
  UTAKMICA ZA 1.MJESTO (pobjednici)
                           
    -  

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.