reklamavelika2015a

nogomet1

Danas, sedmog dana turnira, počinju mladi i veterani !

 

Našice – I šesti dan Božićnog malonogometnog turnira igrali su seniori. Sinoć je obavljeno izvlačenje u veteranskoj konkurenciji/(12 ekipa) i mlađih skupina(51) podijeljenih u pet kategorija. To je, sa seniorima(24) rekordan broj prijavljenih ekipa svih 15 godina kako Športska zajednica organizira turnire.

U sinoćnjem trećem kolu seniora skupina C i D igrali su: Noćni klub Špica(Vujkov) je imao neodlučno(1:1) do osamnaeste minute protiv Okvirka OP Gašić aronije(L.Štefančić, Nagc, Miočević, Z.Štefančić), tada je sve krenulo nizbrdo. Unknown(Bikić 3, Radnić, Ivić) je bez većih problema dobio Kantunić Selce(Tomić, Hovanjec). Auto Vukoja Bosch servisi(Žagar, I.Škiljić, D.Knežević) je dobio Kamen Štimac. Španeri sport cafe(Hendrih) je jednim pogotkom protiv CB Prestga) uzeo tri boda. Beer Garden(Tomić, Rukavina 2, M.Škiljić) je i treći puta pobijedio, ovoga puta Vidik d.o.o.(Giber). BC team Đone(Marković) je tek u zadnjoj minuti postigao pogodak protiv favorita Mazde Atenza d.o.o.(Kerovec, Kukučka).

nogomet2

Rezultati: Noćni klub Špica – Okvirko OPG Gašić aronija 1:4, Unknown – Kantunić Selce 5:2,Auto Vukoja Bosch servisi – Kamen Štimac 3:0, Španeri sport cafe – CB Prestige 1:0, Beer Garden – Vidik d.o.o. 5:1, BC team Đone – Mazda Atenza d.o.o. 1:2.

ŠPORTSKA ZAJEDNICA GRADA NAŠICA

15. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR – NAŠICE 2017/18

SENIORI

SKUPINA - A)

LJEŠNJAK UNITED

3

1

2

0

9

:

3

5*

CB RADIĆ OSJEČKO

3

1

2

0

9

:

4

5*

PIN TRGOVINE NAŠICE

3

1

2

0

6

:

4

5**

CB ZEKO I PRIJATELJI

3

2

1

0

9

:

3

4

BUJDINI SINOVI

3

0

1

2

1

:

8

1

CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA

3

0

0

3

3

:

15

0

                 

16.12.2017. SUBOTA

17,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB ZEKO I PRIJATELJI 2:2 (8:7)

18,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - PIN TRGOVINE NAŠICE 2:4

19,40 LJEŠNJAK UNITED - BUJDINI SINOVI 6:0

19.12.2017. UTORAK

18,40 CB ZEKO I PRIJATELJI - BUJDINI SINOVI 1:0

20,00 CB RADIĆ OSJEČKO - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA 5:0

21,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - LJEŠNJAK UNITED 1:1 (3:2)

21.12.2017. ČETVRTAK

18,40 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - CB ZEKO I PRIJATELJI 1:6

20,00 LJEŠNJAK UNITED - CB RADIĆ OSJEČKO 2:2 (5:3)

21,20 BUJDINI SINOVI - PIN TRGOVINE NAŠICE 1:1 (3:4)

23.12.2017. SUBOTA

18,40 CB RADIĆ OSJEČKO - BUJDINI SINOVI

20,00 CB ZEKO I PRIJATELJI - PIN TRGOVINE NAŠICE

21,20 CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA - LJEŠNJAK UNITED

27.12.2017. SRIJEDA

18,00 BUJDINI SINOVI - CB PAN PODRAVSKA MOSLAVINA

19,20 PIN TRGOVINE NAŠICE - CB RADIĆ OSJEČKO

20,40 LJEŠNJAK UNITED - CB ZEKO I PRIJATELJI

SKUPINA - B)

CB CAVALLI

3

3

0

0

19

:

2

9

DŽEZERI

3

3

0

0

10

:

3

9

FILM CAFFE

3

1

0

2

6

:

7

3

EUROPLAST D.MIHOLJAC

3

1

0

2

5

:

7

3

BUREŠ INTERIJERI

3

0

0

3

2

:

23

0

                 
                 

16.12.2017. SUBOTA

17,40 EUROPLAST D.MIHOLJAC - DŽEZERI 1:3

19,00 CB CAVALLI - SVJETLOST CB MUSTANG 6:0

20,20 BUREŠ INTERIJERI – FILM CAFFE 0:4

19.12.2017. UTORAK

18,00 FILM CAFFE - EUROPLAST D.MIHOLJAC 1:4

19,20 SVJETLOST CB MUSTANG – DŽEZERI 1:4

20,40 CB CAVALLI - BUREŠ INTERIJERI 10:2

21.12.2017. ČETVRTAK

18,00 BUREŠ INTERIJERI – SVJETLOST CB MUSTANG 0:9

19,20 EUROPLAST D.MIHOLJAC – CB CAVALLI 0:3

20,40 DŽEZERI – FILM CAFFE 3:1

23.12.2017. SUBOTA

18,00 SVJETLOST CB MUSTANG – FILM CAFFE

19,20 BUREŠ INTERIJERI - EUROPLAST D.MIHOLJAC

20,40 CB CAVALLI - DŽEZERI

27.12.2017. SRIJEDA

18,40 DŽEZERI – BUREŠ INTERIJERI

20,00 EUROPLAST D.MIHOLJAC - SVJETLOST CB MUSTANG

21,20 FILM CAFFE – CB CAVALLI

SKUPINA - C)

BEER GARDEN

3

3

0

0

11

:

1

9

AUTO VUKOJ A BOSCH SERVISI

3

2

0

1

6

:

1

6

KAMEN ŠTIMAC

3

2

0

1

10

:

6

6

OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA

3

1

0

2

6

:

10

3

VIDIK d.o.o.

3

1

0

2

4

:

10

3

NOĆNI KLUB ŠPICA

3

0

0

3

4

:

13

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,00 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - BEER GARDEN 0:1

19,20 NOĆNI KLUB ŠPICA – VIDIK d.o.o. 2:3

20,40 KAMEN ŠTIMAC - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 4:2

20.12.2017. SRIJEDA

18,40 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA - BEER GARDEN 0:5

20,00 VIDIK d.o.o. - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI 0:3

21,20 KAMEN ŠTIMAC - NOĆNI KLUB ŠPICA 6:1

22.12.2017. PETAK

18,00 NOĆNI KLUB ŠPICA - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA 1:4

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI – KAMEN ŠTIMAC 3:0

20,40 BEER GARDEN – VIDIK d.o.o. 5:1

26.12. 2017. UTORAK

18,40 NOĆNI KLUB ŠPICA - AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI

20,00 KAMEN ŠTIMAC - BEER GARDEN

21,20 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA – VIDIK d.o.o.

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,00 BEER GARDEN - NOĆNI KLUB ŠPICA

19,20 AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI - OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA

20,40 VIDIK d.o.o. – KAMEN ŠTIMAC

SKUPINA - D)

MAZDA ATENZA d.o.o.

3

3

0

0

12

:

4

9

ŠPANERI SPORT CAFE

3

2

1

0

7

:

5

7*

BC TEAM ĐONE

3

1

1

1

4

:

2

4

UNKNOWN

3

1

1

1

8

:

7

3

KANTUNIĆ SELCE

3

0

1

2

5

:

9

1*

CB PRESTIGE

3

0

0

3

2

:

11

0

                 

18.12.2017. PONEDJELJAK

18,40 CB PRESTIGE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:7

20,00 BC TEAM ĐONE - KANTUNIĆ SELCE 0:0 (2:3)

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE – UNKNOWN 2:2 (4:3)

20.12.2017. SRIJEDA

18,00 KANTUNIĆ SELCE - ŠPANERI SPORT CAFE 3:4

19,20 MAZDA ATENZA d.o.o. – UNKNOWN 3:1

20,40 CB PRESTIGE - BC TEAM ĐONE 1:3

22.12.2017. PETAK

18,40 UNKNOWN - KANTUNIĆ SELCE 5:2

20,00 ŠPANERI SPORT CAFE - CB PRESTIGE 1:0

21,20 BC TEAM ĐONE - MAZDA ATENZA d.o.o. 1:2

26.12. 2017. UTORAK

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. - KANTUNIĆ SELCE

19,20 CB PRESTIGE - UNKNOWN

20,40 BC TEAM ĐONE - ŠPANERI SPORT CAFE

28.12. 2017. ČETVRTAK

18,40 KANTUNIĆ SELCE - CB PRESTIGE

20,00 UNKNOWN - BC TEAM ĐONE

21,20 ŠPANERI SPORT CAFE - MAZDA ATENZA d.o.o.

 

 

SENIORI

23.12.2017. (subota)

16,30 V-A LILA – NOJA UNITED

17,00 V-A POLICIJA U ZAJEDNICI - VUGORI

17,30 V-A CB KOD SILOSA – MLACO ĐAKOVO

18,00 SVJETLOST CB MUSTANG – FILM CAFFE

18,40 CB RADIĆ OSJEČKO – BUJDINI SINOVI

19,20 BUREŠ INTERIJERI – EUROPLAST D. MIHOLJAC

20,00 CB ZEKO I PRIJATELJI – PIN TRGOVINE NAŠICE

20,40 CB CAVALLI - DŽEZERI

21,20 CB PAN PODR. MOSLAVINA – LJEŠNJAK UNITED

26.12.2017. (utorak)

16,30 V-B UDD SPORT CAFFE – NK CROATIA

17,00 V-B CB BARBA – VALIS AUREA

17,30 V-B MNK PSC ĐURĐENOVAC – JURIĆ SEKURITY

18,00 MAZDA ATENZA d.o.o. – KANTUNIĆ SELCE

18,40 NOĆNI KLUB ŠPICA – AUTO VUKOJA BOSCH SERVISI

19,20 CB PRESTIGE - UNKNOWN

20,00 KAMEN ŠTIMAC – BEER GARDEN

20,40 BC TEAM ĐONE – ŠPANERI SPORT CAFE

21,20 OKVIRKO OPG GAŠIĆ ARONIJA – VIDIK d.o.o.

 

 

MLADI - 23.12.2017.(subota)

11,30 U-8 NAŠK 1 - DONJI MIHOLJAC

12,00 U-14 ŠN FEŠK ZEBA HOLZ – NK ZOLJAN

12,30 U-8 CERTISSA – ŠN FEŠK AUTO VUKOJA

13,00 U-10 CERTISSA – NK MARTIN

13,30 U-16 POLUPANDERI – NK ISKRICA ŠAPTINOVCI

14,00 U-8 NK ZOLJAN – NK MOTIČINA

14,30 U-10 NK ZOLJAN - TINTILINIĆ

15,00 U-16 CB RADIĆ - MINIONI

15,30 U-8 NAŠK 2 – NK KUTJEVO

16,00 U-16 SPODOBE – DŠA NIZA

26.12.2017.(utorak)

12,00 U-14 ŠN FEŠK KLESARSTVO KLJAJIĆ - JEDINSTVENI

12,30 U-16 NK ĐURĐENOVAC – ŠN FEŠK MARIN TRANS

13,00 U-10 ŠN FEŠK FERAPLAST – ŽELJEZNIČAR 2

13,30 U-10 ŠN FEŠK CB ALOHA – DŠA NIZA

14,00 U-14 CB PRESTIGE – BED BOYSI

14,30 U-16 MINIONI - SPODOBE

15,00 U-12 NK CROATIA – ŠN FEŠK CB TIK

15,30 U-8 CERTISSA – NAŠK 1

16,00 U-10 NK NAŠK - CERTISSA

bricks2016

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.