banner izzy2016

nogomet1

Jelisavac – Igralište Korea. Gledatelja 100.

Glavni sudac Davor Petrović(Osijek) 8. Pomoćni suci Batorek(Osijek), Šovakov(Gajić).

Delegat Darko Novoselnik(Belišće).

Strijelci: 0:1 – Spasić(25), 1:1 – Pinter(49), 1:2 – Spasić(53), 2:2 – Da.Ćosić(55), 3:2 – Pinter(67), 4:2 – Da.Ćosić(70), 5:2 – Stranatić(77).

Opomenuti igrači Pinter, Da.Ćosić(Vihor), Čupić, Mirosavljević(Vuteks-Sloga).

nogomet3

Vihor: Knežević 6, Dervić 6(od 46.Pavličić 6,5), Bernić 7, De.Ćosić 7(od 80.Stuparić -), Sambol 5(od 46.Da.Ćosić 7,5), Pinter 8(od 82.Čiš -), Tomac 6,5 Kubala 6,5, Šulava 6,5, Jović 6(od 55.Stranatić 7), Potolovec 7.

Trener nema.

Vuteks Sloga: Rkman 5, Ivanković 5(od 80. Ocić -), Čobanović 5, Čupić 5, Abadžić 5, Spasić 6,5 Derajić 5, Mirosavljević 5(od 80.Medaković -), Živković 5,5 Kosić 5(od 75.Jurišić), Križanović 6.

Igrač utakmice: Vedran Pinter(Vihor).

nogomet2

Nogometaši Vihora nastavljaju dobrim igrama i domaćim pobjedama. Ovoga puta „ceh“ je platila Vuteks Sloga, koja je, iako dva puta vodila, visoko poražena. Prvo poluvrijeme pripalo je Vukovarcima, iz jedne gužve Spasić je postigao pogodak. Taj su rezultat mogli uvećat, lopta je na sreću Jelisavčana završila kraj stative. Dobru prigodu za pogodak imao je Pinter ali je vratar Rkman loptu odbio u korner.

Drugo poluvrijeme u igru kod Vihora ulaze iskusni Pavličić, Danijel Ćosić, nešto kasnije i Stranatić. To je donijelo prevagu, kvalitetniju ali i efikasniju igru. Na samom početku Pinter je poravnao no nešto kasnije Vuteks Sloga ponovno vodi.  Dvije minute kasnije Danijel Ćosić poravnava. Od toga trenutka Vihor djeluje razigrano i veoma opasno po vrata Sloge. U vodstvo je došao nakon ubačene lopte glavom Stranatića do Pintera koji je siguran realizator. Tri minute kasnije iz daljine a uz pomoć Rkmana svoj drugi pogodak postiže Ćosić. Za kraj iskusni Stranatić postavlja konačni rezultat.