banner izzy2016

dan1

U Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga Našice 24. travnja 2017. počeo je Projektni tjedan i trajat će do 28. travnja 2017.

Učenici s nastavnicima organiziraju razna događanja (izložbe, predavanja, radionice, igrokaz, glazbeno-scenski performans). U sklopu Projektnog tjedna bit će organiziran 28. travnja 2017. Dan otvorenih vrata od 9:00 do 15:00 sati za sve institucije grada Našica i građanstvo gdje će se prezentirati radovi nastali u Projektnom tjednu.

Događanja na Danu otvorenih vrata pogledajte u nastavku:

Dan otvorenih vrata

28. travnja 2017.  (9:00 – 15:00)

Ljiljana Mihalj, Lidija Kovačević

Inkluzija djece s posebnim potrebama u redovnu nastavu (9:00-15:00; izrada umnih mapa; uč. br. 16)

 

Marija Pepelko

Naučimo učiti! (10:00-12:00; radionica, uč. br. 17)

Ana Štefelić, Kristina Knežević

Proždrljivica (10:00-12:00; igrokaz/bajka, knjižnica)

 

Leopoldina Mijatović, Manuela Kojić

Sve sam to ja (11:00-11:30/13:30-14:00 scensko-glazbeni performans; VD)

 

Ivan Hajek

Keramička radionica (9:00-15:00; izrada i pečenje glinenih figura; školsko dvorište)

 

Goran Hajnal, Mario Vučković

Pokusi iz elektriciteta (9:30-10:30 vrtić/10:30-11:30 OŠ Đurđenovac; uč. br. 22)

Fizika Zvjezdanih staza (11:30-12:00 učenici 7. i 8. razreda OŠ, uč. br. 22)

 

Davor Ilić

Fizika u oblacima 10:00-12:00; predavanje; uč. br. 21)

 

Senka Erdeš

Geologija i paleontologija (9:00-11:00; radionica; uč. br. 2)

 

Tomislava Špehar

Brzina kemijske reakcije 9:15-9:45/9:45-10:15/11:00-11:30; uč. br. 3)

 

Boris Pavić

Sadnja ljekovitog bilja (11:00-14:00; radionica; školski vrt)

 

Verica Franjin

Pravljenje sapuna (11:00-14:00; radionica; poljoprivredni praktikum)

 

Željka Horvat

Izrada bureka (9:15-9:30/9:30-9:45/10:00-10:15/10:15-10:30/13:30-13:45; praktični rad; hol škole)

 

Učenička zadruga Isidora – sekcija „Medena“ – Mihajla Šunić

Prodaja kolača (11:00-14:00; hol škole)

 

Učenička zadruga Isidora – sekcija „Zlatna kuhača“ – Ana Mirković, Marica Canecki

Dan Podravke i upotreba industrijskih proizvoda u ugostiteljstvu (11:00-13:00; prezentacija pripremljenih jela; hol škole)

 

Učenička zadruga Isidora – sekcija „Zlatna kuhača“ – Stanislav Vinković

Postav banketnog stola (9:00-15:00; praktičan rad; hol škole)

 

Učenička zadruga Isidora – sekcija „Zlatna kuhača“ – Jerko Amidžić

Pripremanje bezalkoholnih koktela (9:00-15:00; praktičan rad; hol škole)

 

Učenička zadruga Isidora – Strojarska sekcija- Ivan Bošnjak, David Petrović

Radom na praktičnoj nastavi do korisnih i upotrebljivih stvari (8:30-12:30; izložba i prezentacija učeničkih radova; atrij škole

 

Marica Gazilj

Izrada revijskih frizura (9:00-12:00; revija frizura; uč. br. 12 i hol škole)

 

Dragana Bogojević

Najbolje učimo kroz praksu“ - Izrada dekorativne stare cigle i dekoracija zida pomoću šablona (9:00-12:30; izrada i izložba; soboslikarski praktikum)

 

Učenička zadruga Isidora – Ekološka sekcija – Jasna Penić

Eko – deko (Reciklirane zidne dekoracije i ukrasi – 9:00-13:20; izložba i prezentacija; uč. br. 26)

 

Ivana Lijić

Obitelj Pejačević u Našicama (9:00-12:00; predavanje; uč. br. 7)

 

Tanja Horvat, Sanela Mandić Vidaković, Ana Paska

Kako preživjeti kraj školske godine (10:30-11:30; radionica, uč. br. 6)

 

Ivan Kruljac

Povijest kao hobi (9:00-15:00; predstavljanje maketa i društvenih igara; uč. br. 11)

 

Kristina Novak

Žene 20. stoljeća (9:00-12:00; prezentacija, izložba, kviz; uč. br. 9)

Višnja Markotić

Vrijeme i teorija relativnosti (10:00-12:00; radionica; uč. br. 10)

 

Ana Štefelić, Anđelko Cvijetović

Kreativna radionica učenika volontera i učenika s Down sindromom (9:00-12:30; radionica za učenike s Down sindromom; školska knjižnica)

 

Adrijana Rajić

Izložba na temu Motivacija u nastavi (hol škole)

 

Danica Čiček, Vesna Dudjak

Sajam VT-a - Predstavljanje poslovanja VT-a (10:00-15:00; postavljanje izložbenih prostora štanda; PVD)

 

 

Darko Eršetić

Kreativna nastava: Invertirajuće i neinvertirajuće operacijsko pojačalo – analiza rada kroz laboratorijske vježbe

(9:00-15:00; demonstracija laboratorijskih vježbi, uč. br. 27.)

 

Damir Blažević

Modeliranje 3D objekta i izrada na 3D pisaču (9:00-15:00; demonstracija; uč. br. 28)

Josip Brkić

Upravljanje robotskim kolicima mobitelom – bluetooth (9:00-15:00; izložba završnih radova 4. razreda zanimanja Tehničar za elektroniku, demonstracija, natjecanje i izložba; uč. br. 28)

 

Darija Lozić

Tangram (10:00-12:00; radionica – igraonica; uč. br. 4)

 

Lidija Gerendaj

Geometrijske slagalice, Geometrijske slike (9:00-11:00; radionica; uč. br. 5)

 

Ivica Gerendaj

Modularna matematika (9:00-11:00; radionica; uč. br. 5)

 

Ljerka Nađ Baričević

Rotkäppchen einmal anders (10:00-11:00; predstava za učenike 3. razreda OŠ; VD)

 

Barbara Bošnjak

Motivacija za učenje stranog jezika (Motivation for foreign language learning, izložba , uč. br. 13)

 

 

Snježana Krištofik Juranić, Barbara Bošnjak

Web alati i online aplikacije kao motivacija u nastavi stranih jezika (11:00-12:00; radionica, natjecanje; uč. br.14)

 

Ana Birovljević

Izložba sportskih pehara i nagrada osvojenih od strane Školskog sportskog društva Srednjoškolac

(9:00-15:00; ispred ulaza u sportsku dvoranu)

 

Vilim Bosak

Školsko natjecanje u košarci- Streetbal (10:00-14:00; školsko igralište)

 

Kristijan Reljac, Snježana Kosić

Školsko natjecanje u odbojci (10:00-14:00; školsko igralište)

 

Slađana Mihalj

Revijalna nogometna utakmica u svrhu promicanja sporta i zdravog načina življenja (10:30-11:30; odigravanje nogometne utakmice između ekipa A i B smjene, školsko igralište)

 

Vladimir Paar

Klimatske promjene – velike znanstvene zagonetke (17:00-17:45; predavanje; VND)

 

Povezani pojmovi:

Log in to comment
banner1
Pinterijeri

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.