banner izzy2016

srednjak1
Danas je veliki dan za našu mladost i učenike najmnogoljudnije Srednje škole u Republici Hrvatskoj. 
Na dovršetku II.faze obnove SREDNJAKA, naši školski kolege  Davor Kremer i Zlatko Horvat zajedno s učenicima strojarske struke postavili su nove koševe, prve sportske rekvizite. Ubrzo je naša školska i našička mladost stavila mrežicu za koš i prvi basket na SREDNJAKU otpočeo.

Sretni smo, zahvalni! Svim ljudima koji su podržavali ovaj učenički,  projekt Građanin NE DOKOLICI, DA SPORTU! i koji pomažete da se san razvija do kraja, a to je moderna atletska staza, od srca,  HVALA!
 

 

Povezani pojmovi:

Log in to comment
banner1
Pinterijeri

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.