reklamavelika2015a

valentinovo u skoli

U B – smjeni OŠ kralja Tomislava Našice održano je školsko natjecanje plesnih parova, ples srdaca i izbor najljepšeg odjevenog para povodom Valentinova, a organizatori su bili Ivana Keglević, učenici 8.d razreda i razrednica Đurđica Mašić.

Voditeljica programa bila je Emanuela Tudja učenica 8.d razreda, a školsko natjecanje plesnih parova je otvorio učenik 8.d razreda Matej Mandić s pjesmom Hvalospjev ljubavi.

Na natjecanju je sudjelovalo 102 plesača i  to učenici od 4. do 8. razreda. Suci natjecanja  bili su školska pedagoginja Ivana Šteković, školska knjižničarka Ivana Ostrički, psihologinja Ana Kuric, defektologinja Iva Ramljak i učenica 8.d Ivana Keglević.

Po drugi put na natjecanju sudjelovala je razredna nastava, učenici 4.b razreda, učiteljice Blaženke Vrlje. Suci su imali težak zadatak u odabiru najboljih plesnih parova u četvrtom, petom, šestom, sedmom i osmom razredu te su u odabiru dva najljepše odjevena para i stilski usklađene parove.

Učenice 8.d razreda Emanuela Tudja, Mia Stojaković, Ana Moguš, Dora Hanižjar, Ana Flegar, Roberta Zahirović prodavale su srca za ples i prikupljale dobrovoljne priloge u holu škole. Prikupljena novčana sredstva ići će u humanitarne svrhe.

Održan je ples srdaca za učenike od 1. do 8. razreda. Ples srdaca vodila je Emanuela Tudja i učiteljica Đurđica Mašić.

Nagrade za ples srdaca osvojili su učenici 5.d razreda Tina Vukmirovići i Luka Teskera te  učenici  4.b razreda Doris Tržić i Toni Vuković. U zabavno-glazbenom dijelu programa nastupio je školski bend: Karlo Puhanić, Nikola Čeme, Andrea Rajs  i učenik 8.a razreda Karlo Vulić pod vodstvom učitelja glazbene kulture Dubravka Pernickog.

Najbolje odjevenim parom od  5. do 8. razreda proglašeni su Nina Vukmirović i Stjepan Jugović iz 8.c razreda i učenici 4.b razreda Božena Černava i Carlo Batinić.

U svakoj kategoriji razreda proglašena su četiri najuspješnija plesna para, kojima je pedagoginja Ivana Šteković uručila medalje, diplome i nagrade.

 

Slijedi popis nagrađenih učenika u školskom natjecanju plesnih parova:

 8. razred

  1. MIHAELA DAMJANOVIĆ - IVAN MARKOTIĆ, 8.C
  2. DORA  HANIŽJAR – MATEJ  MANDIĆ, 8.D
  3. LEONA MIHALJEVIĆ - ANTONIO BABIĆ, 8.C
  4. ANA MOGUŠ - IVAN MIHALJEVIĆ, 8.D

 7.razred

  1. BOJANA MARKOVIĆ - DANIJEL PAPUČIĆ, 7.C
  2. PETRA PRIŠĆ - OLIVER POSAVEC, 7.D
  3. MATEA HOLJENČIN - MARIN DUNDOVIĆ, 7.C
  4. LARA KNEŽEVIĆ - MATIJAS MARKULIĆ, 7.D

 6.razred

          1. ANA VUZEM – MIHAEL FERČEC, 6.D

          2.ANJA ERDEŠI  - JOSIP MARIJANČEVIĆ, 6.C

          3.PETRA DUNDOVIĆ - IVAN DELIĆ, 6.C

          4. MATEA SABLJAK - BORNA SOBODIĆ, 6.D

  5.razred

  1. MARIJA POTOLOVEC – PETAR KOVAČEVIĆ, 5.D
  2. LEA KASELJ - BENJAMIN LAMOT, 5.D
  3. DORA REP - NIKOLA DUNDOVIĆ, 5.C
  4. PATRICIJA DIDOVIĆ - MATIJA TUTNJEVIĆ, 5.C

 4.b razre

        1.  ANJA STOJAKOVIĆ – DAVID HVIZDAK, 4.B

        2.  DORIS TRŽIĆ - TONI VUKOVIĆ, 4.B

        3.  DOROTEA HORVAT - DARIO PUHANIĆ, 4.B

        4. ENA JOVIĆ I MARKO PRITIŠANAC, 4.B

Učiteljica Đurđica Mašić zahvaljuje se svim sponzorima, bez kojih ovaj događaj ne bi bilo moguće ostvariti, koji su nagradili trud i plesni uspjeh naših učenika: Obrt Đanić, Podgorač, Goranu Đaniću za medalje i diplome, gospodinu Josipu Pavlusu,                        " Cukeriji" obrt za izradu slastica Brezik, Silviji Nekić, Milnar d.o.o. Našice i obitelji Mašić za nagrade.

Zahvaljujem se  sucima natjecanja, domarima Goranu Đomešiću i Josipu Kranjicu,školskom bendu,    učeniku Karlu Vuliću, učitelju Dubravku Pernickom, obitelji Mašić i svima drugima  koji su sudjelovali u pripremi  i ostvarenju programa.

 VALENTINOVO – ŠKOLSKO NATJECANJE PLESNIH PAROVA

Popis plesnih parova

5. razred

1. Lea Kaselj –– Benjamin Lamot 5.d

2. Marija Potolovec – Petar Kovačević – 5.d

3. Patricija Mandić – Luka Vidak – 5.d

4. Tina Vukmirović – Luka Teskera – 5.d

5. Karla Mikinac – Patrick Kujundžić -5.d

6. Paula Tomljanović – Renato Ladnjak– 5.c

7. Patricija Didović – Matija Tutnjević -5.c

8. Lana Novaković – Luka Majcen – 5.c

9. Dora Rep – Nikola Dundović – 5.c

10. Sara Kapelac – Tomislav Mikuličić – 5.c

11. Sara Ćupurdija – Karlo Puhanić – 5.c

6. razred

1.Mateja Brajnović – Ilija Baričević – 6.c

2. Tina Galinec – Patrik Pavić – 6.c

3. Anja Erdeši– Josip Marijančević -6.c

4. Petra Dundović– Ivan Delić – 6.c

5. Tatjana Djedović – Robert Katruša – 6.c

6. Aleksandra Đurđević – Goran Viljanac – 6.d

7.  Barbara Kovačević - Ivan Topić - 6.d

9. Antonela Ladnjak – Marin Vukelja – 6.d

10. Ana Vuzem – Mihael Ferčec – 6.d

11. Matea Sabljak – Borna Sobodić – 6.d

12. Ines Salaj – Matija Mitrić – 6-d

7. razred

1. Monika Rončević – Leopold Brodar – 7.c

2. Lorena Černjava – Alen Lukić – 7.c

3. Matea Holjenčin – Marin Dundović – 7.c

4. Laura Hvizdak – Donovan Repka – 7.c

5. Bojana Marković – Danijel Papučić, 7.c

6. Valentina Crnković – Patrik Elijaš – 7.d

7. Adrijana Butković – Carlos Knežević – 7.d

8. Lara Knežević – Matijas  Markulić – 7.d

9. Lucija Kovačević – Domagoj Janevski – 7.d

10 . Petra Mihalek – Josip Šarić – 7.d

11. Petra Prišć - Oliver Posavec – 7.d

  8. razred

1. Mihaela Damjanović – Ivan Markotić – 8.c

2. Dolores Baričević – Romeo Ocelić – 8.c

3. Nina Vukmirović – Stjepan Jugović – 8.c

4. Andreja Ciboci  - Davorin Ilišin – 8.c

5. Leona Mihaljević – Antonio Babić – 8.c

6. Dora Hanižjar – Matej Mandić – 8.d

7. Ana Moguš – Ivan Mihaljević – 8.d 

  4.b razred

1. Doris Tržić – Toni Vuković – 4.b

2. Anja Stojaković – David Hvizdak – 4.b

3. Hana Knežević – Matej Trcović – 4.b

4. Dora Šenk – Borna Fruk – 4.b

5. Dorotea Horvat – Dario Puhanić – 4.b

6. Dora Rogač – Kristijan Šerbeđija – 4.b

7.Pavla Starčević – Mateo Purgar – 4.b

8. Lana Zebić – Marko Stilin – 4.b

9. Ema Jović – Marko Pritišanac -4.b

10. Božena Černava – Carlo Batinić – 4.c

 

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.