reklamavelika2015a

skola1

U Velikom parku u Našicama održano je međuopćinsko natjecanje osnovnih škola u krosu za djevojčice i dječake.  Domaćin natjecanja je bila OŠ kralja Tomislava Našice.

Na natjecanju sudjelovalo je tri ekipe djevojčica i četiri ekipe dječaka. Djevojčice OŠ kralja Tomislava Našice osvojile su ekipno 2. mjesto, a dječaci prvo mjesto i stekli pravo natjecanja na županijskom natjecanju koje će se održati 30.10.2015.  godine u Valpovu.

Dječaci iz OŠ kralja Tomislava Našice osvojili su 1. mjesto

 Ekipu dječaka su činili:
1.  Manuel Nemet, 8.a
2.  Ivan Pinter, 8.b
3.  Filip Kasapović, 8.b

4.  Luka Kalić, 8.b
5.  Rezerva, Karlo Vulić, 8.a

Djevojčice iz OŠ kralja Tomislava Našice osvojile su 2.  mjesto.

 Ekipu djevojčica su činile:
1.  Marija Vuzem, 8.c

2.  Ana Moguš, 8.d

3.  Ana Flegar, 8.d

4.  Tatjana Djedović, 6.d
5.  Rezerva, Klara Fruk, 7.d

Voditelj obje ekipe bila je  učiteljica Đurđica Mašić.

skola2

Voditeljica natjecanja je bila učiteljica Đurđica Mašić. Pri organizaciji natjecanja pomogli su učenici iz 8.d razreda: Melissa,Pohlmann, Josipa Smrček, Mia Stojaković, Emanuela Tudja i vanjski suradnici Mihovil i Mislav Mašić.

Medalje natjecateljima uručila je učiteljica Blaženka Kapetanović i učitelj Milenko Krolo.

Rezultati natjecanja ekipno za djevojčice:

1.    OŠ J. J. Strossmayera Đurđenovac – voditelj ekipe Spomenka Mihačić

2.    OŠ kralja Tomislava Našice – voditelj ekipe Đurđica Mašić

3.    OŠ Dore Pejačević, Našice  - voditelj ekipe Blaženka Kapetanović 

 Rezultati natjecanja ekipno za dječake:

1.    OŠ kralja Tomislava Našice – voditelj ekipe Đurđica Mašić  

2.    OŠ J. J. Strossmayera Đurđenovac - voditelj ekipe Spomenka Mihačić

3.    OŠ  I. Brnjika Jelisavac – voditelj ekipe Milenko Krolo

4.    OŠ Dore Pejačević, Našice – voditelj ekipe Blaženka Kapetanović 

Rezultati  natjecanja pojedinačno za djevojčice:

1.  Tina Subotić, 8.         OŠ J. J. Strossmayera  Đurđenovac

2. Petra Pritišanac, 8.    OŠ J. J. Strossmayera  Đurđenovac

3. Leonarda Fridl,  8.   OŠ J. J. Strossmayera  Đurđenova

4. Marija Vuzem,  8.c     OŠ kralja Tomislava Našice

5. Ana Flegar  8.d    OŠ kralja Tomislava Našice

6. Iva Ostrun   8.         OŠ J. J. Strossmayera  Đurđenovac

7. Tatjana Djedović, 6.c    OŠ kralja Tomislava Našice

8. Ana Moguš,  8. d    OŠ kralja Tomislava Našice

9. Matea Begić, 8.a            OŠ Dore Pejačević  Našice 

10. Nera Hrženjak, 6.c            OŠ Dore Pejačević  Našice 

11. Petra Škorić, 6.c         OŠ Dore Pejačević  Našice 

Rezultati natjecanja pojedinačno dječaci:

1. Filip Stojanović,  8.     OŠ J. J. Strosmayera Đurđenovac 

2 . Manuel Nemet , 8. a   OŠ kralja Tomislava Našice 

3.  Ivan Pinter, 8.b         OŠ kralja Tomislava Našice 

4.  Marin Prevolšek, 8.       OŠ J.J. Strossmayera Đurđenovac

5.  Filip Kasapović, 8.b      OŠ kralja Tomislava Našice 

6.  Luka Kalić, 8.b             OŠ  kralja Tomislava Našice

7.  Filip Vuzem, 8.a            OŠ Ivan Brnjik Slovak

8.  Drago Bencek, 8.         OŠ  J. J. Strosmayera  Đurđenovac 

9.  Matko Funjak,  8. b       OŠ Ivan Brnjik Slovak

10. Josip Placento,  8.a       OŠ Ivan Brnjik Slovak

11. Domagoj Žagar, 8.       OŠ J.J. Strossmayera Đurđenovac

12. Antonio Babaj, 8.a       OŠ Dore Pejačević  Našice   

13. Mario Kuzminski, 8c    OŠ Dore Pejačević Našice

14. Tomislav Topolovec, 6.a  OŠ Ivan Brnjik Slovak

15. Sven Kruljac, 8.c             OŠ Dore Pejačević Našice

Diskvalifikacija : Ivan Butković, 8.   OŠ Dore Pejačević Našice

Čestitamo pobjednicima !!!!

 

Povezani pojmovi:

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.